Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bejbe4

Mąż pali w kuchni co robić

Polecane posty

Gość Bejbe4

Witam mąż przyjeżdża z pracy na weekend i pali około 4 fajki na dzień. Wywalczyłam u niego ze ma nie palić w pokojach bo ja tego nie lubię, oraz wszystko śmierdzi i brudzi mieszkanie się od dymu i mamy 5 latkę w domu. A on ze nie będzie wychodził na balkon bo zimno itd i pali w kuchni przy okapie. Nie wiem czy odpuścić bo boję się że może być afera jak nic i jeszcze dojdzie do potężnej afery. Powiedział że on nie po to płaci za czynsz aby miał teraz nakazy i zakazy i nic do gadania. Co robić? Rozmawiałam i prosiłam niestety bez skutku to tylko 4 weekendu i nie dużo fajek ale jednak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
29 minut temu, Gość Bejbe4 napisał:

Witam mąż przyjeżdża z pracy na weekend i pali około 4 fajki na dzień. Wywalczyłam u niego ze ma nie palić w pokojach bo ja tego nie lubię, oraz wszystko śmierdzi i brudzi mieszkanie się od dymu i mamy 5 latkę w domu. A on ze nie będzie wychodził na balkon bo zimno itd i pali w kuchni przy okapie. Nie wiem czy odpuścić bo boję się że może być afera jak nic i jeszcze dojdzie do potężnej afery. Powiedział że on nie po to płaci za czynsz aby miał teraz nakazy i zakazy i nic do gadania. Co robić? Rozmawiałam i prosiłam niestety bez skutku to tylko 4 weekendu i nie dużo fajek ale jednak. 

Może w łazience mu zezwól podpalać? A może jakieś świece neutralizujące zapach nikotyny? Są takie antytabak. Poszperaj, bo niestety linka Ci nie mogę podesłać. Trochę pochłoną smrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No jak on plac i czynsz to nic nie masz do gadania 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Gość napisał:

No jak on plac i czynsz to nic nie masz do gadania 😄

Dzieciak jest przecież. On nie musi wąchać smrodu dymu papierosowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×