Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prażynka

Gdzie jesteś kochany ???????????????!!!!!

Polecane posty

Gość prażynka

Nie wiem kim jesteś nie mam pojęcia piszesz przepięknie 😕

dziękuję na pewno się nie znamy 😕 tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On.

Czy to ważne poruszyłaś  moje serce tylko te hieny Cię spłoszyły 🕶️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala
31 minut temu, Gość Gosc napisał:

Gdzie jestes kochany?

W piź/dzie, już wisz gdzie? 

Bedziesz lizac mi rowa trollu z kocham ja kurde?

To mnie szukasz. Zabieraj sie stad od prazynki i wracaj gdzie twoje miejsce na kocham cie kurde. I to w tej chwili! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy któraś da mi wylizać cipulkę ? Lekarz mi zalecił lizanie cipek i muszę się do zaleceń   dostosować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On.

   Dobrej nocy prażynko 💌

 

Jesteś tak subtelna, urocza, idealnie wymodelowana, wypośrodkowana. Bije od Ciebie wewnętrzne ciepło, którym potrafisz doskonale zarządzać – jeśli tylko chcesz, potrafisz zamienić je w kłujący chłód, przeszywający mi serce i na zawsze odbierający życie.

Gdybyś nie była zachwycającym zjawiskiem, jak mogłabym robić to wszystko, co robię?

Jak zwykły człowiek może rozpocząć nowe życie? Wydać je na świat w bólu, a potem kochać jakby tego bólu nigdy nie przeżył.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On.
14 minut temu, Gość Lala napisał:

To mnie szukasz. Zabieraj sie stad od prazynki i wracaj gdzie twoje miejsce na kocham cie kurde. I to w tej chwili! 

Mało prawdopodobne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Spier/dalaj czerwonowlosa ulana tlusta kur/wo do synka.Nikt ci nie kazal tak mlodo wychodzic za maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prażynka

Ciężko jest mi pisać , ale jakoś dam radę kochany mój dla Ciebie 😕 jestem przecież dzielna dziewczynką

Cytując słowa pewnej piosenki w życiu najważniejsze są chwile i dla tych chwil warto żyć 😕

Trudno jest mi w tej chwili cokolwiek wymyślić. Tyle chciałabym Ci jeszcze powiedzieć, lecz brakuje mi słów. Resztę zostawię na nasze spotkanie (być może ).

Bardzo tęsknię 😕 dom jest pusty i tylko Twoje zdjęcia wyrównuje mi żal i smutek bo nie mogę Cię dotknąć, przytulić, pogłaskać 😣.

  Buziak kochany mój Twoja prażynki 💓 :/.   

                Dobranoc misiu 😕

               

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kolorowych 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaglądam
1 godzinę temu, Gość On. napisał:

Myślisz sobie 

 „nie jestem zjawiskiem, tylko zwykłym człowiekiem”? Grubo się mylisz.:)

Nie jesteś zwykła. Bóg wyrzeźbił w Tobie najpiękniejszy kształt, który nie ma sobie równych.

Dał Ci mgiełkę aromatu, który może mi służyć za powietrze. Nadał Ci delikatne ruchy, które mogę obserwować godzinami. ❣️

Chciałabym aby ktoś mi tak powiedział 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
9 godzin temu, Gość prażynka napisał:

      Kochany mój ❤️

Jestem szczęśliwa, że jesteś w moim życiu . Gdy na wyświetlaczu mojej komórki pojawia się Twoje imię, , że usłyszę Twój głos-wiem, że będę miała udany dzień 😊🤗.

Oblewam się gorącą kawą z wrażenia- czekam, aż się rozłączysz, żebym mógła oddzwonić . Mogę utonąć w Twoic cudownych oczach i zastanawiam się, jak to możliwe że Ciebie przy mnie nie ma..:(

Kochany mój 😕

pięknie napisałaś widać że się mocno zaangażowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52 minuty temu, Gość prażynka napisał:

Ciężko jest mi pisać , ale jakoś dam radę kochany mój dla Ciebie 😕 jestem przecież dzielna dziewczynką

Cytując słowa pewnej piosenki w życiu najważniejsze są chwile i dla tych chwil warto żyć 😕

Trudno jest mi w tej chwili cokolwiek wymyślić. Tyle chciałabym Ci jeszcze powiedzieć, lecz brakuje mi słów. Resztę zostawię na nasze spotkanie (być może ).

Bardzo tęsknię 😕 dom jest pusty i tylko Twoje zdjęcia wyrównuje mi żal i smutek bo nie mogę Cię dotknąć, przytulić, pogłaskać 😣.

  Buziak kochany mój Twoja prażynki 💓 :/.   

                Dobranoc misiu 😕

               

Dobranoc prażynki i przepraszam pisałem brzydko ale nic do ciebie nie mam😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Karolina napisał:

pięknie napisałaś widać że się mocno zaangażowałaś

Aaaaaa to juz wiemy jak prazynka vel kruszynka vel lala vel bejbik vel ryda ma na imie. Karolinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosconn
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Aaaaaa to juz wiemy jak prazynka vel kruszynka vel lala vel bejbik vel ryda ma na imie. Karolinka

To nie wiedziales? na ktoryms watku pisali juz o tej "Lali" z kocham ja kurde ze karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prażynka

Kochany mój tyle tu złośliwości zrobię sobie przerwę nie miej mi za złe 😕 miłego dnia pamiętaj jestem zawsze przy Tobie nawet o tym nie wiesz 😊 :/💓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dzień dobry prażynko 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On.

 

Dla Ciebie 💌

 

 

Odkąd tej nocy zmorzył mnie sen śniłem o Tobie i o mnie. Byliśmy razem, szczęśliwi i nierozłączniByliśmy jednością.

Nierozerwalną całością odbitą na kartach historii tego świata. Inni byli tylko tłem dla naszej wieczności, niczym niebo jest tłem dla wzlatujących łabędzi.

Tłem nieuniknionym i na swój sposób pięknym, ale tylko tłem. Nic się dla mnie nie liczyło, tylko by dawać Ci szczęście i być Ci wiernym. I w tym też śnie Ty byłaś moją i na zawsze wierną.

Moja miłość dodawała Ci piękna, którego także i Bóg Tobie nie poskąpił, przez co jaśniałaś niczym gwiazda polarna na nocnym nieboskłonie.

    miłego dnia ❤️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łykend  -  owy
6 godzin temu, Gość prażynka napisał:

Kochany mój tyle tu złośliwości zrobię sobie przerwę nie miej mi za złe 😕 miłego dnia pamiętaj jestem zawsze przy Tobie nawet o tym nie wiesz 😊😕💓

Co to za foch ?? Wracaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka

Kiedy przed rokiem poznałam ....a, od razu wiedziałam, że to, co się między nami zaczyna, nie będzie zwyczajnym romansem! Koleżankom nawet powiedziałam, że znalazłam miłość swojego życia. I że warto było czekać. Oczywiście  Iwonka od razu dodała, że akurat ja się naczekałam dłużej niż inne. To była aluzja do moich trzydziestu pięciu lat oraz do skromnej kartoteki pod tytułem "Mężczyźni, z którymi byłam...". Zauroczyłam się,może nawet zakochałam jego obecność i świadomość ,że jest zmieniła moje życię. Zapragnęłam nagle żyć .Wzdycham do siebie samej jak ty autorko ,życzę  szczęścia bo miłość uskrzydla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 🐝🐝

bzzz bzzz 🐝🐝

wiosna 🐝🐝 wiosna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldeczek
1 godzinę temu, Gość Kafeterianka napisał:

Kiedy przed rokiem poznałam ....a, od razu wiedziałam, że to, co się między nami zaczyna, nie będzie zwyczajnym romansem! Koleżankom nawet powiedziałam, że znalazłam miłość swojego życia. I że warto było czekać. Oczywiście  Iwonka od razu dodała, że akurat ja się naczekałam dłużej niż inne. To była aluzja do moich trzydziestu pięciu lat oraz do skromnej kartoteki pod tytułem "Mężczyźni, z którymi byłam...". Zauroczyłam się,może nawet zakochałam jego obecność i świadomość ,że jest zmieniła moje życię. Zapragnęłam nagle żyć .Wzdycham do siebie samej jak ty autorko ,życzę  szczęścia bo miłość uskrzydla.

   oszołomów nie brakuje 😂 bzykasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldeczek

Kochany mój spociła mi się pupcia 😁😁😁😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remek
Przed chwilą, Gość waldeczek napisał:

Kochany mój spociła mi się pupcia 😁😁😁😜

To se umyj 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Kafeterianka napisał:

Kiedy przed rokiem poznałam ....a, od razu wiedziałam, że to, co się między nami zaczyna, nie będzie zwyczajnym romansem! Koleżankom nawet powiedziałam, że znalazłam miłość swojego życia. I że warto było czekać. Oczywiście  Iwonka od razu dodała, że akurat ja się naczekałam dłużej niż inne. To była aluzja do moich trzydziestu pięciu lat oraz do skromnej kartoteki pod tytułem "Mężczyźni, z którymi byłam...". Zauroczyłam się,może nawet zakochałam jego obecność i świadomość ,że jest zmieniła moje życię. Zapragnęłam nagle żyć .Wzdycham do siebie samej jak ty autorko ,życzę  szczęścia bo miłość uskrzydla.

   35 lat to już spory bagaż doświadczeń.Jesteście razem  w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beka
2 godziny temu, Gość waldeczek napisał:

Kochany mój spociła mi się pupcia 😁😁😁😜

To sobie umyj i odkaź 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On.

       Do Ciebie  💌

 

Długo zwlekałem z napisaniem tego listu, ponieważ… obawiałem się, jak go przyjmiesz, czy nie wyśmiejesz moich uczuć, lub czy nie odrzucisz mnie.

Początkowo chciałem zadzwonić do Ciebie, lecz nie miałem odwagi, uznałem, że list będzie odpowiedniejszy. 

Chciałbym powiedzieć Ci milion rzeczy, ale nie potrafię . Od dawna już marzę o tym, żeby się spotkać z Tobą.:)

Gdybym tylko był w stanie, dałbym Ci gwiazdkę z nieba. Czuję pustkę w duszy, nie mogąc trzymać Cię za rękę. Moje poszukiwanie Ciebie jest niekończącą się pogonią .

Jak minął Ci dzień ,dopiero znalazłem chwilkę ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka
14 minut temu, Gość gość napisał:

   35 lat to już spory bagaż doświadczeń.Jesteście razem  w związku?

Nie nie jesteśmy razem on jest obcokrajowcem a konkretnie Arabem Jestem kobietą po przejściach,rodzina ingeruje  w tą relację zbyt "emocjonalnie".

Kocham go i jestem nieszczęśliwa 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prażynka

Witam wszystkich 🙂 

Dziękuję za wasze wpisy te  mniej 😞

i bardziej  pozytywne .Czytam wasze posty śledzę ,lecz z racji wielu zajęć nie zawsze mogę odpisać. 

Dzień minął mi znośnie , wzięłam szybki prysznic ,s teraz otulona kocykiem wyciszam się po pełnym zgiełku- dniu .

Zastanawiam się co robisz kochany mój? Jak minął Ci dzień? Co Cię dzisiaj zezłościło, co spowodowało uśmiech? ?  

Nie tęsknisz do swojej prażynki :/?

Ja bardzo tęsknię za Twoim spojrzeniem .Obiecałeś ,że niebawem przyjedziesz ,pocieszysz ? 

Nikt  nie patrzy na mnie tak  ja Ty 😘 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czokospaniel
1 minutę temu, Gość prażynka napisał:

Witam wszystkich 🙂 

Dziękuję za wasze wpisy te  mniej 😞

i bardziej  pozytywne .Czytam wasze posty śledzę ,lecz z racji wielu zajęć nie zawsze mogę odpisać. 

Dzień minął mi znośnie , wzięłam szybki prysznic ,s teraz otulona kocykiem wyciszam się po pełnym zgiełku- dniu .

Zastanawiam się co robisz kochany mój? Jak minął Ci dzień? Co Cię dzisiaj zezłościło, co spowodowało uśmiech? ?  

Nie tęsknisz do swojej prażynki :/?

Ja bardzo tęsknię za Twoim spojrzeniem .Obiecałeś ,że niebawem przyjedziesz ,pocieszysz ? 

Nikt  nie patrzy na mnie tak  ja Ty 😘😕

    Zamknij japę auuuuu!!!uu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prażynka

 Wszystkich hejtujących podrawiam 🤗i po kopniaku 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×