Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prażynka

Gdzie jesteś kochany ???????????????!!!!!

Polecane posty

Gość On.

A jak myślisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On.

 

Dziwię się, że mnie nie spławiłaś, kiedy pijany wygłosiłem (szczery!) pean na temat piękna Twoich włosów. Kilka godzin później, zrzucaliśmy z siebie ubrania, jednocześnie próbując dowiedzieć się czegoś o sobie.Pamietasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazimierz III waza
17 minut temu, Gość On. napisał:

 

Dziwię się, że mnie nie spławiłaś, kiedy pijany wygłosiłem (szczery!) pean na temat piękna Twoich włosów. Kilka godzin później, zrzucaliśmy z siebie ubrania, jednocześnie próbując dowiedzieć się czegoś o sobie.Pamietasz ??

srutu tu tu  😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prażynka
22 minuty temu, Gość On. napisał:

 

Dziwię się, że mnie nie spławiłaś, kiedy pijany wygłosiłem (szczery!) pean na temat piękna Twoich włosów. Kilka godzin później, zrzucaliśmy z siebie ubrania, jednocześnie próbując dowiedzieć się czegoś o sobie.Pamietasz ??

Nic takiego nie przypominam sobie :/ pomyliłeś mnie z kimś 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prażynka
28 minut temu, Gość On. napisał:

Gdybym wtedy nie był takim tchórzem, trzymałbym Cię dziś za rękę i poczułabyś, jak mocno bije mi serce, gdy jesteś obok. 

A nie rób mi tak nie pisz bo to nie jest zabawne 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 😁

Bzykaliście się i teraz się wstydzisz ? Nie ładnie prażynko 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12345

Witaj prażynko miłego dnia życzę 🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On.

Jesteś typem kobiety, której chciałem zaimponować wówczas, gdy robiłem karierę. Byłem zaskoczony, że chciałaś ze mną być. Sprawiłaś, że utrata pracy przestała stanowić tragedię. Dzięki Tobie przeżyłem wtedy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prażynka
1 godzinę temu, Gość On. napisał:

 

Dziwię się, że mnie nie spławiłaś, kiedy pijany wygłosiłem (szczery!) pean na temat piękna Twoich włosów. Kilka godzin później, zrzucaliśmy z siebie ubrania, jednocześnie próbując dowiedzieć się czegoś o sobie.Pamietasz ??

doprawdy interesujące 😕 nic takiego nie pamiętam 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorący temat
49 minut temu, Gość On. napisał:

Jesteś typem kobiety, której chciałem zaimponować wówczas, gdy robiłem karierę. Byłem zaskoczony, że chciałaś ze mną być. Sprawiłaś, że utrata pracy przestała stanowić tragedię. Dzięki Tobie przeżyłem wtedy .

"kocham ją kurdę" zbieg okoliczności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 prażynki dlaczego się wypierasz?? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prażynka
1 godzinę temu, Gość gość12345 napisał:

Witaj prażynko miłego dnia życzę 🍀

Tobie również i Tobie kochany mój:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość gorący temat napisał:

"kocham ją kurdę" zbieg okoliczności ?

Jedyny zbieg okoliczności taki, że paranoiczka, głupia rozdarta krowa zarazona  kiłą tam spamuje...Ostatnio bazgroliła 2 doby.

Słowa, które lubi pisać

-bejbiki, malinowe i czereśniowe usta,zakretarka, waniliowe usta,lala,kraby,papu,banan,misiaczek,slodziaczek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiądz bez powołania

Oj cieszy  się moje serce że żyjesz prażynko bez grzechu .Będę zaglądać przelotem . Ktoś wątek o mnie założył,niewiasta zakochana jest w duchowym idę ją pocieszyć ,pokrzepić  słowem dobrym .Nie lękkaj się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorący temat

gorąco się robi i ksiądz po kolędzie na grzech przymyka oko co to będzie co to będzie ,😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę
7 minut temu, Gość gorący temat napisał:

gorąco się robi i ksiądz po kolędzie na grzech przymyka oko co to będzie co to będzie ,😂😂

Trójkąt

hahahaha😂😂😂😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muchał82

W przeciwieństwie do wielu moich kolegów mam na koncie kilka udanych związków. Może dlatego jestem tym, do którego przychodzą po rady: "Ona chce, żebym pisał do niej listy 😜 Prażynko moja chcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prażynka

Dajcie już spokój 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prażynka

      Kochany mój ❤️

Jestem szczęśliwa, że jesteś w moim życiu . Gdy na wyświetlaczu mojej komórki pojawia się Twoje imię, , że usłyszę Twój głos-wiem, że będę miała udany dzień 😊🤗.

Oblewam się gorącą kawą z wrażenia- czekam, aż się rozłączysz, żebym mógła oddzwonić . Mogę utonąć w Twoic cudownych oczach i zastanawiam się, jak to możliwe że Ciebie przy mnie nie ma..:(

Kochany mój 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Prazynka- w realu sierota z domu dziecka, spamerka z kafe, którą w realu pies je...ł, ojciec srał na ryj, matka sikała na cyce.On lub ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja oblewam się czekoladom 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prażynka

Kochany mój trudno pisać o miłości kiedy tu inni wylewają ....... muszę opuścić ten wątek będę sobie ty od czasu do czasu .Tęsknię Twoja prażynki 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość prażynka napisał:

Kochany mój trudno pisać o miłości kiedy tu inni wylewają ....... muszę opuścić ten wątek będę sobie ty od czasu do czasu .Tęsknię Twoja prażynki 😕

nara trollu spier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On.

    Nie odchodź !! 💌

 

Nasze dłonie spotkały się na moment. Spojrzeliśmy oboje na siebie, a ja, jak jakiś palant, wypaliłem: „Wracamy już?”. Może ta chwila była dowodem na to, że w alternatywnym świecie moglibyśmy być razem? Dlaczego więc nie jesteśmy? Bo wiem, jak szczęśliwy jest z Tobą xxxx.

Obiecałem sobie, że muszę spędzać z Tobą mniej czasu. Może przestanę myśleć o jedynej kobiecie, której nie mogę kochać, a mimo to kocham. Kocham Cię.❣️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12345

dDlaczego uciekasz wszędzię są trolle ? Polpolubiłem Cię i dla Ciebie tu zaglądałem 😞🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

prażynki się pogniewała nie chciała rozmawiać ze świrami 😂😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gdzie jestes kochany?

W piź/dzie, już wisz gdzie? 

Bedziesz lizac mi rowa trollu z kocham ja kurde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On.

      Tak na mnie  działasz ❣️

 

Już czuję, że teraz buzia Ci się uśmiecha. „Tak, jestem ładna” – myślisz sobie. Ale tak naprawdę wcale tak nie myślisz. Ty,  wcale nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak jesteś niemożliwie piękna.

Jesteś dużo większym cudem, niż sama sądzisz. Ja, Brzydsza Połowa Ludzkości, jestem w Tobie do nieprzytomności zakochany. Wystarczy, że mrugniesz mi dowolnym, nawet najmniejszym skrawkiem swojego ciała, a już wiem, że to Ty i wodzę za Tobą wzrokiem.

Teraz czuję, że masz zamiar się obrazić. „Skrawkiem ciała? Nie jestem samym ciałem!”. Pewnie że nie jesteś 🙂

To nie musi być ciało – możesz przejść obok mnie, gdy mam zamknięte oczy. Twój słodki zapach i Twoje miękkie kroki sprawią, że poczuję w środku dreszcz. Instynktownie odwrócę głowę w kierunku tego cudownego zjawiska, jakim jesteś💓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On.
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Gdzie jestes kochany?

W piź/dzie, już wisz gdzie? 

Bedziesz lizac mi rowa trollu z kocham ja kurde?

 Leszcze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On.

Myślisz sobie 

 „nie jestem zjawiskiem, tylko zwykłym człowiekiem”? Grubo się mylisz.:)

Nie jesteś zwykła. Bóg wyrzeźbił w Tobie najpiękniejszy kształt, który nie ma sobie równych.

Dał Ci mgiełkę aromatu, który może mi służyć za powietrze. Nadał Ci delikatne ruchy, które mogę obserwować godzinami. ❣️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×