Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ala78

księgowa

Polecane posty

Gość ala78

Wysłany: Pon Lut 11, 2019 14:55    Temat postu: księgowa on-line 

Zastanawiam się nad zmiana standardowej księgowej na obsługę on-line. Wychodzi taniej, wszystko cały czas dostępne i nie musisz tracić czasu na dojazd do biura. Znalazłam taka ofertę księgowości on -line w EIDO https://eido.pl/ . Warto zmienić? Sprawdza wam się taka forma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza
12 minut temu, Gość ala78 napisał:

Wysłany: Pon Lut 11, 2019 14:55    Temat postu: księgowa on-line 

Zastanawiam się nad zmiana standardowej księgowej na obsługę on-line. Wychodzi taniej, wszystko cały czas dostępne i nie musisz tracić czasu na dojazd do biura. Znalazłam taka ofertę księgowości on -line w EIDO https://eido.pl/ . Warto zmienić? Sprawdza wam się taka forma?

A zmieniaj. Pierwsze pismo ze Skarbówki i obsrana/y ze strachu polecisz do księgowej, gwarantuję. Znam takich 'oszczędnych'. Ze łzami w oczach prosili żeby przywrócić z nimi umowę po tym jak popróbowali księgowości wirtualnej. Polska to nie jest kraj na takie wynalazki, przepisy zmieniają się non stop, biurokracja przeuciążliwa, trzeba mieć łeb jak sklep żeby to ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie powinnaś zmieniać księgowej na obsługę online.. Co prawda nigdy nie korzystałam z takich usług, mam swoją stałą księgową (którą na marginesie polecam - kwadragda.pl), ale wielu moich znajomych kombinowało jak Ty i KAŻDY żałował tej decyzji. Warto zastanowić się dwa razy, bo w rzeczywistości to poważny krok i duża zmiana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak już musicie się reklamować to może zróbcie to na jakimś portalu ogłoszeniowym. BTW, dobra księgowa nie musi się reklamować po forach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Ja korzystam z pomocy doradcy podatkowego Pana Jarosława Konopki. Ma dużą wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem. Zawsze można do niego i zapytać jeśli ma się jakiś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×