Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TakaOnaxyz

Problem z tesciowa

Polecane posty

Gość Gosc
2 minuty temu, TakaOnaxyz napisał:

Szkoda tylko że nie wstydzi się założyć mini na swoją wielką dupe. 

Hahaha... Ale tym już mnie rozsmieszylas 😄 dobre... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co ma do rzeczy jak ona się ubiera?

Niezależnie od tego jak krótko się ubierze to ty mieszkasz u niej a nie ona u ciebie i to ty jesteś na jej łasce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A co ma do rzeczy jak ona się ubiera?

Niezależnie od tego jak krótko się ubierze to ty mieszkasz u niej a nie ona u ciebie i to ty jesteś na jej łasce!

A może ona jest zazdrosna o nią? I dlatego o tym wspomniała, ze się tak ubiera 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak serio to mam dosyc tej kobiety. Wyprowadzam się. Partner cóż albo zostanie z nami albo że swoją matka. Ps na jej łasce byłabym wtedy gdybym nie miala dokąd iść... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, TakaOnaxyz napisał:

Tak serio to mam dosyc tej kobiety. Wyprowadzam się. Partner cóż albo zostanie z nami albo że swoją matka. Ps na jej łasce byłabym wtedy gdybym nie miala dokąd iść... 

Mówiłaś partnerowi, ze się wyprowadzasz? Zareagował? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, kochana.

Siedzenie w cudzym domu to siedzenie na cudzej łasce niezależnie od tego czy masz mieszkanie, dom czy stodołe.

Mieszkasz u niej a nie u siebie - koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 17.02.2019 o 20:32, TakaOnaxyz napisał:

Tak serio to mam dosyc tej kobiety. Wyprowadzam się. Partner cóż albo zostanie z nami albo że swoją matka. Ps na jej łasce byłabym wtedy gdybym nie miala dokąd iść... 

Jesteś na jej łasce i podwójnie zasługujesz na złe traktowanie, bo masz gdzie mieszkac. Wykorzystujesz kogoś i jeszcze narzekasz. Idź na swoje, a od długości czyichś spódnic odpimpaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zła synowa

Jak masz się gdzie wyprowadzić to się nie zastanawiaj bo babsko zniszczy twój związek i ciebie.Bedzie to tez dobrym sprawdzianem na to czy masz obok siebie prawdziwego faceta czy popierdulke .Co by się nie okazało i tak wyjdzie ci to na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza

Moja Teściowa Tez Tak miala Zgrywala Pania Bo Mieszkamy U Niej Tyle Ze Zapomniała Ze Kiedyś Ona Tez Tam Przyszła Do Swojej Teściowej. Dziś mieszkamy osobno a teściowa z puściła z tonu ciężko utrzymać dom ze swojej emerytury o remontach nie wspomnę.  Teraz przyznała mężowi ze żałuję tego jaką była ......niestety za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×