Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Halle96

Dziewczyny, uprawiacie jakiś sport?

Polecane posty

Gość Halle96

Jeśli tak, to co? W moim otoczeniu tylko niewielka część kobiet jest aktywna fizycznie. Jak to wygląda u was?

Gość gość

Aktualnie nie mogę, ale wcześniej ćwiczyłam pilates.

Gość syrena Serena

bieganie, pływanie, kiedyś konie ale obecnie nie mam na nie czasu i trochę szkoda mi kasy (godzina kosztowała 6 dyszek, wolę na inne przyjemności)

Pływanie serdecznie polecam, to super sport i genialnie wpływa na ciało, na zdrowie. Ja pływam 2 raz w tygodniu od ponad 10 lat, wiecie, że nie mam grama cellulitu? a na żadnej diecie nie jestem i też jakaś super szczupła nie. Mam znajomych którzy profesjonalnie trenują, biorą udziały w zawodach, sama też miałam taki plan ale jednak trochę za słaba jestem. W każdym razie wiem, że najlepsze akcesoria dla pływaków są marki Finis, sama też się w takie zaopatruje. To że nie jestem zawodowcem przecież nie jest żadną przeszkodą żebym miała profesjonalne i porządne akcesoria i strój. O wiele lepiej się w takich pływa. 

Gość Andżelika

A zawody na bardziej śmierdzącego bąka liczą się? Bo z kumpelami robimy je praktycznie codziennie i tak w ogóle są bardzo popularne wśród dziewczyn

Gość Aga
27 minut temu, Gość Andżelika napisał:

A zawody na bardziej śmierdzącego bąka liczą się? Bo z kumpelami robimy je praktycznie codziennie i tak w ogóle są bardzo popularne wśród dziewczyn

U nas w biurze walimy cichacze i wtedy wszystkie odgadujemy która puściła, też kilka tazy dziennie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować