Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majka_Koneffka

Dlaczego mam tak dziwnie że kiedy mąż wyjeżdża na szkolenie to jest mi źle

Polecane posty

Gość gość
4 minuty temu, Mamadwóchsynów napisał:

Nie wyobrażam sobie, aby mój mąż miał wyjeżdżać na długie delegacje albo pracować za granicą. Po weekendzie spędzonym wspólnie zawsze poniedziałek jest trochę do kitu a później już leci 🙂

Dziękuje za twój komentar bo myślałam że jestem nienormalna jakaś - tez uważam że nie ma opcji aby mój mąż pracował za granicą, albo wyjeżdżał gdzies dlużej. Chyba że ja razem z nim. Jestesmy bowiem jednością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Mam dobrą radę- idźcie do pracy to ból spowodowany rozłąka minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afgtr

Wy łykacie jak pelikany, a przecież mnóstwo wpisów pod tym tematem to prowokacje. Na przykład to że ona nie pójdzie do pracy bo tam nie ma przdmiotów męża i one nie przypominają jej o nim (hahaha) albo takie bzdety.

Ja natomiast nie rozumiem mojej koleżanki, która z chęcią namawia nawt męża na udział e delegacjach które wcale nie sa obowiązkowe. Mówi mi: "niech jedzie, niech odpocznie" co to ma być? Dziwna baba...ja wychodzę z założenia że skoro już musi to niech jedzie, ale żeby pchać na nieobowiązkowe, bo ona "chce pobyc troche sama" to dla mnie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możesz nie wierzyć ale ja kocham męża i tęsknię za nim jak jest w pracy a nawet jak idzie do sklepu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kekdk
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Możesz nie wierzyć ale ja kocham męża i tęsknię za nim jak jest w pracy a nawet jak idzie do sklepu 

Jak idzie sr=ać, to też z nim leziesz, żeby nie tęsknić za swoim misiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×