Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Paulinnnnna

wypełnianie zmarszczek

Polecane posty

Gość Paulinnnnna

Planuję małe zabiegi upiększające. Myślę o wypełnieniu zmarszczek wypełniaczem Restylane. Zastanawiam się jednak czy efekt bedzie naturalny? Nie chcę wyglądać sztucznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepiej zacząć od konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej.  www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Bardzo dobry wybór. Wypełniacz Restylane jest znany na całym świecie i stosowany już z 20 la, więc nie masz się czego obawiać. Co do tego, czy efekt jest naturalny - wszystko zależy od ilości jaką podasz. Jeżeli będzie właściwa to oczywiście, że tak. Kwas jest plastyczny bardzo wiec efekt nie jest przerysowany i sztuczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

konsultacja medycyna estetyczna www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzaskowa

u mnie tez restylane w ustach, efekt taki jak chcialam, dobry produkt to jest i dlugo sie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałaś metod naturalnych? ;) Znam dwa dosyć tanie sposoby, które można wypróbować. Tutaj jeden z nich www.szanujezdrowie.pl/olejek-mlodosci-na-zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allicja

U mnie wystarczyło 0,5 ml wypełniacza Restylane Kysse i mam piękne usta 🙂 Nie masz się czego obawiać, ten kwas jest bardzo plastyczny i krystaliczny więc efekt na pewno będzie naturalny ; ) Pod warunkiem oczywiście, ze normalna ilość kwasu zostanie podana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Dołączam się do opini dziewczyn- RESTYLANE najlepszy!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amika

Ja radzę sobie kosmetykami 🙂 ale nie wykluczam że kiedys się skuszę na taki rodzaj zabiegu. Teraz kupiłam za to super krem - Remescar dzieki któremu się pozbywam tych okropniastych worów pod oczami, które mam zwłaszcza jak nie dośpię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Ja wypełniałam moje zmarszczki mimiczne w w gabinecie medycyny estetycznej w Lublinie ESTETICA na Matki Teresy z Kalkuty 18. Jestem zadowolona z efektu bo jest spektakularny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolkova55

Nie wiem , ja kremy używałam takie do 50zł więc może tez dlatego efektu nie dawały. chociaż mama kupowała te droższe i też tak srednio. Co do wypełniania kwasem to miałam wypełniane zmarszczki wokół oczu preparatem Restylane 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używałam już wielu kremów (bioderma, yonelle, clarena,vichy czy kremy z apteki). Nic mi nie pomagało na zmarszczki, po prostu taka skóra. Poszłam do salonu Madame Art i tam dziewczyny przeprowadziły na mnie totalną rewolucję, dzięki której czuję się o wiele lepiej. Zmarszczki są wypełnione i nie muszę się już nimi przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleczka556

Wg mnie najlepiej wypełnianie kwasem hialuronowym 😉 Jestem po wypełnianiu kilka miesięcy preparatem  Restylane 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariahC

Miałam wypełniane zmarszczki preparatem Restylane w klinice Dobosz w Gdańsku 😉 A ty gdzie Aleczka miałaś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krajucha22

Restylanem miałam wypełniana dolinę łez 😉 oraz bruzdy nosowo- wargowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneDirection

Restylane był to trzeci kwas, którym miałam wypełniane zmarszczki. Reszta bardzo szybko się wchłaniała. Przy tym kwasie wystarczy u mnie jedno ostrzyknięcie na rok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzza

Ja robiłam botox u dra Migały na ślub siostry 🙂 Dr Migała przyjmuje w warszawskiej Klinice Sfera. Efekty są oszałamiajace 🙂 Jak dla mnie wyglądam 5 lat mniej, mąż mówi że nawet więcej 😉 Zabieg moim zdaniem mało inwazyjny, w sumie niebolesny, a efekty wspaniałe. Dla osoby, która miała głębokie zmarszczki jest to w zasadzie nowe oblicze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juja

Ogólnie na różne takie są dobre pijaki http://akupunkturapokrywka.pl/hirudoterapia/ Jakoś też dzięki nim się robi lifting wampira czy coś, to jest super skuteczne podobno.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Sprawdźcie sobie opinie o collagen Select - ciekawy sposób na zmarszczki::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza345

Ja polecam dra Migałę, który przyjmuje w klinice Sfera. Bardzo dobry lekarz, specjalista w zakresie medycyny estetycznej. Ma wieloletnie doświadczenie i co dla mnie najważniejsze - zmysł estetyczny. Dzięki temu efekty zabiegów są fenomenalne. Bardzo polecam przed pójściem na taki zabieg sprawdzenie kwalifikacji lekarza, bo zdarza się, że są osoby, które nie mają odpowiednich umiejętności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka Gogolinka

najlepiej kwasem hialuronowym wypełniać zmarszczki. Co do samego preparatu to takim godnym zaufania jest Restylane. Nie trzeba go dużo wstrzyknąć, żeby był dobry efekt. Ja miałam wypelnianą dolinę łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denka

Ja odświeżałam wygląd mojej skóry Restylane Skinboosters. Skóra stała się promienna, wygładzona, bardziej elastyczna. Naprawde świetny preparat rewitalizujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaG

Od restylane tez wyszły fajne zestawy Custom pack dla lekarzy.  Fajnie,  że pomyśleli o czymś takim bo przynajmniej jest zachowana higiena. Przynajmniej nie ma jakiegoś ryzyka, że dostaną się jakieś drobnoustroje. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Stosujecie wyłącznie kremy, czy sięgacie po serum? Jeśli nie to zacznijcie bo jest to świetny wybór. Oczywiście wszystko zależy jakie i na co, ale to moje z Bielendy z serii kuracja młodości jest ekstra i naprawde doskonale sobie radzi ze zmarszczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Miałam bruzdy nosowo-wargowe i bardzo szybko się ich pozbyłam za pomocą zabiegu przy użyciu kwasu hialuronowego Croma. Zabieg robiła mi dr Magdalena Tyc -Tyka w klinice MTT Estetica w Krakowie   i polecam przemiła osoba i bardzo dobrze wykonuje zabiegi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limpka

Ostatnio stwierdziłam, że na urodziny zafunduję sobie wlasnie powiększenie ust. Ale nie chciałam mieć takich sztucznych wart tylko coś bardziej naturalnego. Dlatego zdecydowałam się na Restylane Kysse. I faktycznie efekt jest naturalny i ładnie wyglądający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Zmarszczki na twarzy redukowałam za pomocą kwasu hialuronowego, sam zabieg przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna i muszę przyznać, że efekty widziałam już po zabiegu, a utrzymały się prawie rok czasu. Teraz zapisuje się właśnie na powtórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilonka

Ja jestem zadowolona z wypełniacza Restylane - daje naturalny efekt, rozjaśnia i odświeża skórę. Dobrze, że mój lekarz pokazał mi go to przynajmniej mam naturalnie wygładzone zmarszczki:) jest bardzo ok i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paulina musisz bardzo dobrze lekarzowi opowiedzieć jaki efekt chciałabyś uzyskać na danej okolicy i lekarz dobierze odpowiednie preparaty do zabiegu. Ja chodze do doktor Lenartowicz z www.lenartowiczclinic.pl i jestem bardzo zadowolona z bardzo naturalnych efektów zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówczynią - trzeba omówić z lekarzem swoje potrzeby, a on dobierze do Twojej skóry odpowiednie metody i preparaty. U mnie tak to przebiegało. Ja chodzę do dra Migały w Klinice Sfera w Wawie, mogę szczerze polecić, bo dr to świetny specjalista z dużym doświadczeniem, co się przekłada w widoczny sposób na rezultaty zabiegów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×