Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarodzejka

Jesteś pierwszą moją myślą po przebudzeniu..i ostatnią gdy zasypiam.. ❤️

Polecane posty

Gość sylwias
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale bez dyskusji proszę. 

rozkazywać to ty możesz sobie   komuś swojego pokroju albo dzieciom swoim nie mi! jasne! ?jestes żenujący ,nie mam zamiaru zniżac się do twojego poziomu ,bronisz chamstwa i patoligii to broń dalej ,widocznie jestes taki sam jak reszta .A teraz zejdz mi z drogi a to już.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sylwia S jeżeli czym kolwiek ciebie uraziłam to przepraszam. Nie możesz mnie obwiniać za wszystkie posty. Piszą tu ludzie z całej Polski. Jeszcze jedno nie jestem patologią zastanowiaś się nad słowami jakie piszesz. Sama przecież nie chcesz żeby Ciebie obrażano i ja to rozumiem - i ty zrozum innych. Proszę Cię waż słowa one potrafią naprawdę ranić.

 

Co ludzkie nie jest mi obce... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black men
7 godzin temu, Gość sylwias napisał:

nie przeginam! nie jestem niczyją kochanką rozumiesz? nie życzę sobie! to jest zniesławienie !

 

6 godzin temu, Gość sylwias napisał:

kolejny raz bronisz chamstwa? ja mam wyluzować? obrażają mnie a ja mam wyluzować? chyba sobie kpisz!!!Jestes taki sam jak oni.!Gratuluję wysokiego morale i poczucia sprawiedliwości niemal zerowego! jak zwykle zresztą!

Co ci poradzę , weź ze mnie przyklad, spuść z tonu .Nie wiem  prześpij się bo to niezdrowe od rana tak ryczysz robi się straszny zaduch.Nie pluj jadem a będzie ci się  żyło lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Czarodzejkaaa napisał:

Sylwia S jeżeli czym kolwiek ciebie uraziłam to przepraszam. Nie możesz mnie obwiniać za wszystkie posty. Piszą tu ludzie z całej Polski. Jeszcze jedno nie jestem patologią zastanowiaś się nad słowami jakie piszesz. Sama przecież nie chcesz żeby Ciebie obrażano i ja to rozumiem - i ty zrozum innych. Proszę Cię waż słowa one potrafią naprawdę ranić.

 

Co ludzkie nie jest mi obce... 

Słowo patologia pamiętam i padło w kierunku właśnie tej Sylwi i Szarika którzy zrujnowali twoj twierdząc że to o nich jest temat albo o osobach które znają. To nie chodziło o ciebie.  A jeśli chodzi o wiersze to gdzie twoja wena autorko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

Słowo patologia pamiętam i padło w kierunku właśnie tej Sylwi i Szarika którzy zrujnowali twoj twierdząc że to o nich jest temat albo o osobach które znają. To nie chodziło o ciebie.  A jeśli chodzi o wiersze to gdzie twoja wena autorko ?

Być może i wczesnej padło chodziło mi o wczorajszą jej wypowiedź- Mniejsza o większość. Wiersze po co je pisać?? Żeby ktoś podcinał skrzydła i miał powód do śmiechu. Chciałam jedynie wyrazić swoje uczucia emocje a dostałam dawkę złej energi. Uwierz mi to nie jest potrzebne lepiej karmić się dobrem. 

 

Bo kiedy umrę.. Bo kiedy umrę nic już nie będzie miało znaczenia... Bo kiedy umrę nawet znikną o mnie wspomnienia tylko zdjecja zostaną... Bo kiedy umrę zabiorę tę miłość z sobą... Bo kiedy umrę wszystko się skończy już już niedługo...Wtedy przyjdź na mój grób i cichą modlitwę złóż... 

 

 

Miłego dnia dla wszystkich 

 

Czarodziejka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black men
1 minutę temu, Czarodzejkaaa napisał:

Być może i wczesnej padło chodziło mi o wczorajszą jej wypowiedź- Mniejsza o większość. Wiersze po co je pisać?? Żeby ktoś podcinał skrzydła i miał powód do śmiechu. Chciałam jedynie wyrazić swoje uczucia emocje a dostałam dawkę złej energi. Uwierz mi to nie jest potrzebne lepiej karmić się dobrem. 

 

Bo kiedy umrę.. Bo kiedy umrę nic już nie będzie miało znaczenia... Bo kiedy umrę nawet znikną o mnie wspomnienia tylko zdjecja zostaną... Bo kiedy umrę zabiorę tę miłość z sobą... Bo kiedy umrę wszystko się skończy już już niedługo...Wtedy przyjdź na mój grób i cichą modlitwę złóż... 

 

 

Miłego dnia dla wszystkich 

 

Czarodziejka 

 nie mów o śmierci proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black men

Są takie dni w tygodniu,
i tylko jeden Bóg wie na co czekam.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Czarodzejkaaa napisał:

Chciałam jedynie wyrazić swoje uczucia emocje a dostałam dawkę złej energi. Uwierz mi to nie jest potrzebne lepiej karmić się dobrem. 

 

Jeśli chcesz karmić się dobrem to powinnaś skierować energię na swojego ukochanego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
54 minuty temu, Czarodzejkaaa napisał:

Bo kiedy umrę.. Bo kiedy umrę nic już nie będzie miało znaczenia... Bo kiedy umrę nawet znikną o mnie wspomnienia tylko zdjecja zostaną... Bo kiedy umrę zabiorę tę miłość z sobą... Bo kiedy umrę wszystko się skończy już już niedługo...Wtedy przyjdź na mój grób i cichą modlitwę złóż... 

 

Miłego dnia dla wszystkich 

Czarodziejka 

Dlaczego tak ponuro ☹️

Gdzie MIŁOŚĆ ❤️ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Jeśli chcesz karmić się dobrem to powinnaś skierować energię na swojego ukochanego. 

Na wszystko jest za pozóźno przynajmniej dla mnie. Jedynie co mogę zrobić to dalej go kochać w tajemnicy przed światem. Być może przyjdzie taki dzień, że dowie się dlaczego tak, a nie inaczej postąpiłam. O ile jeszcze będzie chciał wiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Czarodzejkaaa napisał:

Jedynie co mogę zrobić to dalej go kochać w tajemnicy przed światem. 

Aż tak źle ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego tak ponuro ☹️

Gdzie MIŁOŚĆ ❤️ !

Miłość jest i będzie... Ponuro taki dzień do przemyśleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Aż tak źle ☹️

Jak się kogoś kocha to dobro i szczęście tej osoby jest ważniejsze niż własne. Ja mu tego szczęścia bym nie dała jedynie rozczarowanie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Czarodzejkaaa napisał:

 Ja mu tego szczęścia bym nie dała jedynie rozczarowanie... 

Rozczarowanie ☹️ ? A on co idealny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
37 minut temu, Czarodzejkaaa napisał:

Jedynie co mogę zrobić to dalej go kochać w tajemnicy przed światem. Być może przyjdzie taki dzień, że dowie się dlaczego tak, a nie inaczej postąpiłam. O ile jeszcze będzie chciał wiedzieć. 

A ja mam wrażenie że on nie pasuje do twojego idealnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Rozczarowanie ☹️ ? A on co idealny?

 

7 minut temu, Gość gosc napisał:

A ja mam wrażenie że on nie pasuje do twojego idealnego życia

To się grubo mylisz to ja nie pasuje do jego idealnego świata. Rozczarowanie jeśli o to chodzi to różnice między nami są widocznie. Jak zauważyliście sami, a  niektórzy wręcz musieli się tym podzielić, że jest zbyt mało inteligetna. Ehh Życie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Czarodzejkaaa napisał:

 Rozczarowanie jeśli o to chodzi to różnice między nami są widocznie. 

Jakie ? Ty bogata z dobrego domu a on biedny bez przyszłości ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jakie ? Ty bogata z dobrego domu a on biedny bez przyszłości ? 

Jeśli chodzi sferę materialne żadne z nas nie ma problemu. Po prostu on zasługuje na kogoś inteligentniejszego błyskotliwego osoby z którą by mógł porozmawiać o swoich pasiach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Czarodzejkaaa napisał:

Jeśli chodzi sferę materialne żadne z nas nie ma problemu. Po prostu on zasługuje na kogoś inteligentniejszego błyskotliwego osoby z którą by mógł porozmawiać o swoich pasiach. 

Jak coś zaiskrzyło pomiędzy wami to chyba wzajemnie się sobie podobacie bez względu na różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbh
18 minut temu, Czarodzejkaaa napisał:

Jeśli chodzi sferę materialne żadne z nas nie ma problemu. Po prostu on zasługuje na kogoś inteligentniejszego błyskotliwego osoby z którą by mógł porozmawiać o swoich pasiach. 

Skoro to taki ideal, to może gość z zasadami i pierwszego kroku nie zrobi...

Sprowokój pierwsze spotkanie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Czarodzejkaaa napisał:

Jedynie co mogę zrobić to dalej go kochać w tajemnicy przed światem. Być może przyjdzie taki dzień, że dowie się dlaczego tak, a nie inaczej postąpiłam.

Ty się go wstydzisz pokazać znajomym i rodzinie. Wstydzisz się publicznie z nim pokazać. Aż taki szpetny i odpychający jest ☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Gość Bbh napisał:

Skoro to taki ideal, to może gość z zasadami i pierwszego kroku nie zrobi...

Sprowokój pierwsze spotkanie.... 

I tu jest pies pogrzebany ja też mam swoje zasady i jestem kobietą. Przypuszczam, że ma swój światopogląd którym kieruje się  w życiu. Jeżeli ma taką  zasadę jak piszesz najwidoczniej mu nie zależy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty się go wstydzisz pokazać znajomym i rodzinie. Wstydzisz się publicznie z nim pokazać. Aż taki szpetny i odpychający jest ☹️

Rozbawił mnie twój post. Nigdy się go nie wstydziłam dla mnie jest przystojnym mężczyzna innym nie musi się podobać. Poza tym liczy się piękno duchowe a nie zewnętrzne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Czarodzejkaaa napisał:

Nigdy się go nie wstydziłam dla mnie jest przystojnym mężczyzna innym nie musi się podobać. 

Nigdy ? To ty z nim już byłaś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Czarodzejkaaa napisał:

I tu jest pies pogrzebany ja też mam swoje zasady i jestem kobietą. Przypuszczam, że ma swój światopogląd którym kieruje się  w życiu. Jeżeli ma taką  zasadę jak piszesz najwidoczniej mu nie zależy. 

Jesteś Kobietą. Mężczyźnie trzeba dawać subtelne ale czytane oznaki zainteresowania. 

Moze on nie ma czasu na miłość ? Czasy mamy dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Nigdy ? To ty z nim już byłaś ? 

Nie byłam źle sformułowałam zdanie. Nigdy bym się go nie wstydziła.

Tak być może nie ma czasu ma swoje wspaniałe życie. Przypuszczam że byłabym zbednym balastem dla niego. Niech żyje w tym swoim świecie beze mnie ja mu do niczego nie jestem potrzebna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Czarodzejkaaa napisał:

Tak być może nie ma czasu ma swoje wspaniałe życie. Przypuszczam że byłabym zbednym balastem dla niego. Niech żyje w tym swoim świecie beze mnie ja mu do niczego nie jestem potrzebna. 

Ale ty głupia jesteś. Jak on czuje do ciebie mięte to zapewniam, ze nie byłabyś dla niego balastem.

Wspaniale życie ? A co on jaki celebryta ? 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patolog
15 minut temu, Czarodzejkaaa napisał:

Nie byłam źle sformułowałam zdanie. Nigdy bym się go nie wstydziła.

Tak być może nie ma czasu ma swoje wspaniałe życie. Przypuszczam że byłabym zbednym balastem dla niego. Niech żyje w tym swoim świecie beze mnie ja mu do niczego nie jestem potrzebna. 

To mamy pat XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patolog
17 minut temu, Czarodzejkaaa napisał:

Nie byłam źle sformułowałam zdanie. Nigdy bym się go nie wstydziła.

Tak być może nie ma czasu ma swoje wspaniałe życie. Przypuszczam że byłabym zbednym balastem dla niego. Niech żyje w tym swoim świecie beze mnie ja mu do niczego nie jestem potrzebna. 

Może to tak wspaniałe życie jak połowe tych glonojadow na instagramie XD a w domu chlopak ...la XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Czarodzejkaaa napisał:

Nie byłam źle sformułowałam zdanie. Nigdy bym się go nie wstydziła.

Tak być może nie ma czasu ma swoje wspaniałe życie. Przypuszczam że byłabym zbednym balastem dla niego. Niech żyje w tym swoim świecie beze mnie ja mu do niczego nie jestem potrzebna. 

A byłaś jemu potrzebna? A on tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×