Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dominiczka

Hahahaha jacy ci nieatrakcyjni faceci sa naiwni

Polecane posty

Gość dominiczka

Przesiaduja na portalach bo w realu znaleźć nie mogą.. zwykle mlodsi ale i starsi sie zdarzaja..

sluchajcie najgorszy sort  (wiem,ze na tym forum zapewne sa podobni i zaraz beda pluc jadem w temacie) : biedni,brzydcy, bez doświadczenia..

czasami lekko uposledzeni lub zwykłe wieśniaki bez obycia . 

Ja, fajna laska oczywiscie beke sobie z nich krece, udaje ze ich lubie ale tez nie jestem taka ... by obiecywac nie wiadomo co . Wystarczy ze nie jestem po prostu chamska a juz pisza calymi dniami, choc ja nie odpisuje, nakrecaja sie na cholera wie co .. i wiecie co? To jest mit, ze brzydcy i biedni ludzie są WARTOŚCIOWI. Czesto okazuja sie totalnymi ...ami, z sieczka zamiast mózgu, niewdzieczni itp.

I dosc szybko pokazuja pazury, bo mysla, ze ja tak na serio. Eh, co za naiwnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvp
3 minuty temu, Gość dominiczka napisał:

Przesiaduja na portalach bo w realu znaleźć nie mogą.. zwykle mlodsi ale i starsi sie zdarzaja..

sluchajcie najgorszy sort  (wiem,ze na tym forum zapewne sa podobni i zaraz beda pluc jadem w temacie) : biedni,brzydcy, bez doświadczenia..

czasami lekko uposledzeni lub zwykłe wieśniaki bez obycia . 

Ja, fajna laska oczywiscie beke sobie z nich krece, udaje ze ich lubie ale tez nie jestem taka ... by obiecywac nie wiadomo co . Wystarczy ze nie jestem po prostu chamska a juz pisza calymi dniami, choc ja nie odpisuje, nakrecaja sie na cholera wie co .. i wiecie co? To jest mit, ze brzydcy i biedni ludzie są WARTOŚCIOWI. Czesto okazuja sie totalnymi ...ami, z sieczka zamiast mózgu, niewdzieczni itp.

I dosc szybko pokazuja pazury, bo mysla, ze ja tak na serio. Eh, co za naiwnosc

zgadzam się hahaha, dobre spostrzeżenie, często te brzydale mają cos z banią nei tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravvda
4 minuty temu, Gość dominiczka napisał:

Przesiaduja na portalach bo w realu znaleźć nie mogą.. zwykle mlodsi ale i starsi sie zdarzaja..

sluchajcie najgorszy sort  (wiem,ze na tym forum zapewne sa podobni i zaraz beda pluc jadem w temacie) : biedni,brzydcy, bez doświadczenia..

czasami lekko uposledzeni lub zwykłe wieśniaki bez obycia . 

Ja, fajna laska oczywiscie beke sobie z nich krece, udaje ze ich lubie ale tez nie jestem taka ... by obiecywac nie wiadomo co . Wystarczy ze nie jestem po prostu chamska a juz pisza calymi dniami, choc ja nie odpisuje, nakrecaja sie na cholera wie co .. i wiecie co? To jest mit, ze brzydcy i biedni ludzie są WARTOŚCIOWI. Czesto okazuja sie totalnymi ...ami, z sieczka zamiast mózgu, niewdzieczni itp.

I dosc szybko pokazuja pazury, bo mysla, ze ja tak na serio. Eh, co za naiwnosc

Ci, o których piszesz, to tzw. spermiarze. Oni nie są wartościowi i lecą na każdą kobietę, która okaże im zainteresowanie.

Normalni, nieatrakcyjni faceci mają swoje wymagania (nie dotyczą one wyglądu), są inteligentni i kochający. Tacy nie są naiwni i wiedzą, że u atrakcyjnej kobiety nie mają szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Baby tez niezłe naiwniacy myślą, ze facet od razu do ołtarza pójdzie. Pobawi się i pójdzie dalej kto głupszy pytam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Myśli jedna z druga dupy pokaże to szyt możliwości i wszystko zdobędzie cipe to każda ma ,trzeba mieć coś w głowie żeby zatrzymać gościa. Ile tak potrafi no i co kto głupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czemu pytasz kto glupszy? Czy w relacji mężczyzna kobieta zawsze musi być ktoś głupi? Starodawne myślenie. Dzisiaj każde jest mądre na swój sposób 🙂 A ta laska co się za taką fajną uważa to właśnie jest prosty przykład głupoty. Tylko teraz się trzeba zastanowić czy wrodzonej głupoty czy nabytej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONy

Pisze ta, która poskacze na przyrodzeniu jakiegoś Hugo albo innego. Ten ją zostawi. I tak parę razy. Mokebe, Hugo, Enrique. W końcu przyjdziesz z podkulonym ogonem do jakiegoś przeciętniaka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość ONy napisał:

Pisze ta, która poskacze na przyrodzeniu jakiegoś Hugo albo innego. Ten ją zostawi. I tak parę razy. Mokebe, Hugo, Enrique. W końcu przyjdziesz z podkulonym ogonem do jakiegoś przeciętniaka. 

😂 Wariaty! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim po stronie prawdy

"Fajna laska" ... Co to według ciebie znaczy . Czy twoim zdaniem jest to taka która się śmieje z naiwnych facetów w sieci ? Na prawdę ? Czyli czekaj oni maja coś z łbem ,są zerami ale ty za to co sobą reprezentujesz w takim razie ?. Z tobą w porównaniu z nimi jest wszystko ok skoro cie kręci nakręcanie takich ? A może ty potrzebujesz się dowartościować . Bo kto normalny ma wszystko okej z głowa skoro traci swój czas na takie pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Myśli jedna z druga dupy pokaże to szyt możliwości i wszystko zdobędzie cipe to każda ma ,trzeba mieć coś w głowie żeby zatrzymać gościa. Ile tak potrafi no i co kto głupi?

kto by chciał ciebei zatrzymywać gdziekolwiek łosiu.. jeden z drugim myśli że jest księciem, won stad!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość niestety napisał:

kto by chciał ciebei zatrzymywać gdziekolwiek łosiu.. jeden z drugim myśli że jest księciem, won stad!!

Noo panami swojego losu to są 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejna frustratka założyła temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka tematu

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva
Dnia 19.02.2019 o 20:18, Leżaczek napisał:

Nie każdy jest biedny 😗

wystarczy smartfon apple za całą wypłatę i nie pogadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva
Dnia 19.02.2019 o 20:18, Leżaczek napisał:

Nie każdy jest biedny 😗

wystarczy smartfon apple za całą wypłatę i nie pogadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×