Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężczyzna

Wyznania silnego faceta

Polecane posty

Gość mężczyzna

Siema jestem dużym, potężnie zbudowanym, bardzo męskim, bogatym i silnym mężczyzną. Lubię zaznaczać swoją wysoką pozycję społeczną i dominację w stadzie poprzez wymuszanie uległości w mężczyznach stojących niżej w drabinie społecznej oraz przez spryskiwanie moczem terenu wokół swojego męsko zaparkowanego na środku chodnika, warczącego SUVa - auta dla prawdziwych facetów. Mam dużo pieniędzy i samochodów. W miejscach publicznych lubię rzucać przechodniom ciepłe spojrzenia, żeby wiedzieli że jestem męskim facetem z klasą, do tego często specjalnie wyciągam ze spodni plik banknotów i z przystojną miną je przeliczać żeby pokazać otoczeniu swoją siłę i atrakcyjność. Nigdy nie wychodzę z domu bez sporego zestawu wyzywających i błyszczących kosztowności, zawsze muszę czuć się lepszy od innych. W ciasnych pomieszczeniach wprowadzam dominację i zaznaczam swoją pozycję, robiąc sztuczny tłok oraz przyciskając słabszych mężczyzn do ściany swoją gigantycznie rozrośniętą, męską klatą pełną męskich mięśni. Zawsze patrzę w oczy gdy z kimś rozmawiam i nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi parę słów aby wyczuć że mam do czynienia z lamusem. Mam zmysł wyczuwania strachu w innych mężczyznach a oni się mnie boją. Jestem władcą umysłów, mężczyzną ostatecznym, żadna mi się nie oprze. Gdybym na ulicy spotkał któregoś z waszych "facetów" to wystarczy że bym na nich spojrzał a oni instynktownie już by mnie przepraszali czując moją dominację. Wyżej dupy nie podskoczycie i jesteście w stanie wyrywać jedynie takich nieudaczników. Taki obraz wasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobre.

Rozrośnięte ego, suv-y maskujące kompleksy. Patrzę na takich z przymrużeniem oka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem władcą umysłów, mężczyzną ostatecznym, żadna mi się nie oprze.

Coś TY pił lub palił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana

okej. i co mam zrobic z ta wiedzą o tobie? przeczytałam całość i czuje sie bardzo bezradna bo nie wiem co dalej robić.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość nana napisał:

okej. i co mam zrobic z ta wiedzą o tobie? przeczytałam całość i czuje sie bardzo bezradna bo nie wiem co dalej robić.. 

;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość nana napisał:

okej. i co mam zrobic z ta wiedzą o tobie? przeczytałam całość i czuje sie bardzo bezradna bo nie wiem co dalej robić.. 

Mozesz się np. Pośmiać 

A smiech to zdrowie to akurat na dobre wyjdzie😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erotoman

nie śmiej sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Ale Ty masz silną psychikę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrena Serena

hahaha 😂 tacy goście zawsze myślą że są alfa... dopóki nie trafią na drugą alfę, najlepiej wersję damską

poza tym ten co tutaj siebie opisuje to jakiś niezbyt ogarnięty alfa, bardziej taki pokazowy Seba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna
26 minut temu, Gość Weronika napisał:

Ale Ty masz silną psychikę!

Zajebiście silną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna
57 minut temu, LagunaBlue napisał:

Mozesz się np. Pośmiać 

A smiech to zdrowie to akurat na dobre wyjdzie😊

Pośmiać to się możesz co najwyżej z bezradności nad swoim nędznym losem lam.badziaro ;] dobrze wiesz że jesteś zbyt brzydka i zapuszczona żeby zainteresować sobą mężczyznę alfa i musisz zadowalać się wyrywaniem beta zakolaków wychudzonych posłusznych szczurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Te, Johnny Bravo, nie nadymaj sie tak, bo ci gumka w gaciach peknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość mężczyzna napisał:

Pośmiać to się możesz co najwyżej z bezradności nad swoim nędznym losem lam.badziaro ;] dobrze wiesz że jesteś zbyt brzydka i zapuszczona żeby zainteresować sobą mężczyznę alfa i musisz zadowalać się wyrywaniem beta zakolaków wychudzonych posłusznych 

Jakos to przeżyje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, LagunaBlue napisał:

A poza tym wez mnie nie obrazaj bo mam.dzisiaj urodziny. Dobranoc😊😊

Wszystkiego Najlepszego. Szczęścia i wszelakiej pomyślności. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Vito Corleone

Dobry temat.

Ja też jestem silnym facetem i również lubię gardzić tymi słabszymi. Ostatnio tak poniżyłem w pracy jednego słabego frajerka (swojego podwładnego), że aż się rozpłakał prawie, buehehe. Nawet już po ryju widać iż to frajerczyna totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Vito Corleone

poza tym rucham psa jak srra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Don Vito Corleone napisał:

Dobry temat.

Ja też jestem silnym facetem i również lubię gardzić tymi słabszymi. Ostatnio tak poniżyłem w pracy jednego słabego frajerka (swojego podwładnego), że aż się rozpłakał prawie, buehehe. Nawet już po ryju widać iż to frajerczyna totalna.

Leczymy kompleksiki.

Pewnie on jest wartościowszy od Ciebie i tu Cię boli. ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet, nawet

Ja tam lubie takie lekkie, trywialne i zabawne historyjki. Powinienes pisac takie satyryczne opowiadanka, moze inna zamiast mezczyzny ostatecznego to jakis liryczny prowokator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Nawet, nawet napisał:

Ja tam lubie takie lekkie, trywialne i zabawne historyjki. Powinienes pisac takie satyryczne opowiadanka, moze inna zamiast mezczyzny ostatecznego to jakis liryczny prowokator?

Dobry tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wszystkiego Najlepszego. Szczęścia i wszelakiej pomyślności. !!!

O ty bezwartościowy, zdesperowany beciaku kundlu, poniżysz się i zjesz własne goowno a i tak nie zaroochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2019 o 21:51, Gość mężczyzna napisał:

Siema jestem dużym, potężnie zbudowanym, bardzo męskim, bogatym i silnym mężczyzną. Lubię zaznaczać swoją wysoką pozycję społeczną i dominację w stadzie poprzez wymuszanie uległości w mężczyznach stojących niżej w drabinie społecznej oraz przez spryskiwanie moczem terenu wokół swojego męsko zaparkowanego na środku chodnika, warczącego SUVa - auta dla prawdziwych facetów. Mam dużo pieniędzy i samochodów. W miejscach publicznych lubię rzucać przechodniom ciepłe spojrzenia, żeby wiedzieli że jestem męskim facetem z klasą, do tego często specjalnie wyciągam ze spodni plik banknotów i z przystojną miną je przeliczać żeby pokazać otoczeniu swoją siłę i atrakcyjność. Nigdy nie wychodzę z domu bez sporego zestawu wyzywających i błyszczących kosztowności, zawsze muszę czuć się lepszy od innych. W ciasnych pomieszczeniach wprowadzam dominację i zaznaczam swoją pozycję, robiąc sztuczny tłok oraz przyciskając słabszych mężczyzn do ściany swoją gigantycznie rozrośniętą, męską klatą pełną męskich mięśni. Zawsze patrzę w oczy gdy z kimś rozmawiam i nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi parę słów aby wyczuć że mam do czynienia z lamusem. Mam zmysł wyczuwania strachu w innych mężczyznach a oni się mnie boją. Jestem władcą umysłów, mężczyzną ostatecznym, żadna mi się nie oprze. Gdybym na ulicy spotkał któregoś z waszych "facetów" to wystarczy że bym na nich spojrzał a oni instynktownie już by mnie przepraszali czując moją dominację. Wyżej dupy nie podskoczycie i jesteście w stanie wyrywać jedynie takich nieudaczników. Taki obraz wasz.

Nie wiem kto to napisał, ale szczerze doceniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

fajne prowo, lekkie pioro chcialabym przeczytac powiesc o alfa napinaczu ktory zdycha w samotnosci , jest potencjal fajny styl pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×