Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wakeup

O ktorej chodzicie spac i o ktorej wstajecie?

Polecane posty

Gość Wakeup

Ja wstaje o 6 i w lozku musze byc max o 22. Moja kolezanka z pracy nie kladzie sie przed 24 i mowi ze jej to starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeden tydzień o 4 kolejny o 6.Spać chodzę ok 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zazwyczaj zasypiam po 23. Budzę się między 5-6. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Wstaje o 6, a idę do łóżka tak pomiędzy 23, a 23:30. Idę spać pomiędzy 23 a 00:10 (w zależności, czy odrazu usypiamy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka

Klade sie spac ok polnocy wstaje o 7. 

Jestem wiecznie niewyspana 😞 ale nie potrafie sie zmusic do tego zeby wczesniej sie polozyc... nawet jak ide wzesniej do lozka to czytam i nigdy przed polnoca nie zasypiam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja chyba niebawem wcale nie będę sypiac. Dam radę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak pracowałam to czasem szłam spać dopiero o 23 a wstawalam już o 3 (praca na 4). Obecnie 34 tc, od dwóch tygodni w domu. Chodzę spac koło 2 i wstaje 13 żeby odebrać syna z przedszkola o 13.30 😂 szkoda, że zaraz urodzi się drugie bo mi się podoba to lenistwo 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okhokhokh

Kładę się zwykle 23:30- północ. w tygodniu. rzadko wczesniej niż 23:30, maż tak samo. do pracy wstajemy o 6:40 - wtedy jest budzik, ha, a wstajemy zwykle 7:00- lub 7:10. wyjść z domu trzeba mąż punkt 8 najpóźniej, a ja 8:20  dzieckiem.

pracujemy poniedzialek-piątek, umysłowo. w weeknd zwykle kładziemy się między północą a 1 w nocy, bywa że ok 2. wstajemy ok 9, ale najczęściej jest to jakoś 9:30 w sobotę, a jakoś 8:45-9 w niedzielę.. czasem obudzimy się - w sensie dziecko - o 8, ale lubimy poleżec. dziecko samo sobie zje jogurt czy banana lub kawałek chleba z dżemem, a potem jest normalne śniadanie w trójkę.  dziecko 9-letnie zwykle w weekend śpi bo 9. pozwalamy mu w piątek i sobotę wieczorem czytać/bawić się lego do 22:30 nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okhokhokh
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja chyba niebawem wcale nie będę sypiac. Dam radę 🙂

sen jest ważny. serio. jak ktoś regularnie nie śpi chociaż 5-6 godzin na dobę, to po miesiacu zaczynaja się powoli problemy i to potem coraz poważniejsze, jeśli nadal tak mało sypia.

idelanie dla osoby w wieku 25-60 lat spać  - tak napraqdę spać, nie leżeć tylko w ózku - 7 godzin. 6, i pół to minimum dla osoby doroslej pracującej. wiem to - moja koleżanka ma taka pracę ze między innymi szkoli ludzi z zakresu peirwszej pomocy ale też organizuje 3-godzinne kursy o tym jak ważny jest se na różnych etapach życia. itd.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okhokhokh

dlatego między innymi świezo upieczeni rodzice są tacy nerwowi i zestresowani - ciągle pobudki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spać około 1, wstaję 6.30. Jest to dla mnie za krótko, ale obecnie ciężki okres w życiu. Normalnie chodziłabym tak 22-23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yui Tanaka

Ja chodze spac  okolo 23-ciej. wstaje 6:30. wiem ze chocbym polozyla sie o 22, to i tak ciezko jest wstac o tej 6:30 bo lubie pospac, powylegiwac sie. ale nie wstaje tak codziennie, lecz 4 razy  tygodniu - poniedzialek, wtorek, czwartek  I piatek.  pracuje tez co druga sobote ale wtedy to na 10 wiec wstaje o 8.

w niedziel spie ile wlezie, nawet do 10:30 czasem w lozku jestem. w sobote zwykle kladziemy sie z mezem  ok .1-szej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×