Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bzium

Apteka internetowa Gemini

Polecane posty

Gość bzium

Heja, jako że wiem, że spoko kobiet zamawia w tej aptece masę kosmetyków i produktów "ciążowych", a jestem w niej pracownikiem, chętnie odpowiem na pytania z tym związane, jeśli ktoś jest ciekaw, jak wygląda realizacja zamówienia, czemu tak a nie inaczej. Nie, nikt mi za to nie płaci (a szkoda :P) i to nie reklama. Podzielę się wiedzą na tyle, ile mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Drogi / droga Bzium, dlaczego wprowadziliście przymusową opcję "doręczenie do rąk własnych" dla przesyłek obsługiwanych przez DPD? Z tego powodu nie można skorzystać w punktów DPD Pickup. :( W moim przypadku skłoniło mnie to do zmiany apteki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzium
2 minuty temu, Gość Anonim napisał:

Drogi / droga Bzium, dlaczego wprowadziliście przymusową opcję "doręczenie do rąk własnych" dla przesyłek obsługiwanych przez DPD? Z tego powodu nie można skorzystać w punktów DPD Pickup. :( W moim przypadku skłoniło mnie to do zmiany apteki. :(

Drogi bo jestem favet, nie denerwuj się kotku bo złość piękności szkodzi dziewico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
Przed chwilą, Gość bzium napisał:

 

Już od 30 lat nie jestem dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzium

Chyba założę konto, bo widzę, że już ktoś się podszywa...

"Doręczenie do rąk własnych" weszło jakiś czas temu zapewne jako podniesienie standardu dostawy i ze względu na szczególny charakter zamówionych rzeczy (często produkty intymne). Niestety konkretnego powodu nie podam, bo taka decyzja zapadła gdzieś "u góry" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzium
3 minuty temu, Gość bzium napisał:

Chyba założę konto, bo widzę, że już ktoś się podszywa...

"Doręczenie do rąk własnych" weszło jakiś czas temu zapewne jako podniesienie standardu dostawy i ze względu na szczególny charakter zamówionych rzeczy (często produkty intymne). Niestety konkretnego powodu nie podam, bo taka decyzja zapadła gdzieś "u góry" ;)

To powyżej to podszywacz pisze o założeniu konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim
22 minuty temu, Gość bzium napisał:

Chyba założę konto, bo widzę, że już ktoś się podszywa...

"Doręczenie do rąk własnych" weszło jakiś czas temu zapewne jako podniesienie standardu dostawy i ze względu na szczególny charakter zamówionych rzeczy (często produkty intymne). Niestety konkretnego powodu nie podam, bo taka decyzja zapadła gdzieś "u góry" ;)

Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jest rozwiązanie z tej sytuacji - można wpisać w uwagach, że przesyłkę można zostawić np. u sąsiada pod nr x czy w budynku obok. Mając taki tip od klienta, kurier powinien (a nawet przecież pomaga mu to w pracy) zapoznać się z uwagą i jest zdjęty z odpowiedzialności doręczenia do rąk, bo przecież klient sam zażyczył sobie zrezygnować z takiej formy. Mnóstwo klientów tak robi, także polecam dać szansę. Można też poprosić o kontakt do kuriera, ustalić z nim inne miejsce odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

bzium masz na imie Ania? z Gdańska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 godzin temu, bzium1 napisał:

Z Gdańska tak, ale czemu Ania? :D

Ania bzium z szołapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie ja :D jestem pracownikiem dystrybucji, zajmuję się realizacją zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×