Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barbara

Stół do jadalni

Polecane posty

Gość Barbara

Doradźcie kobiety. Muszę kupić stół z krzesłami do kuchni. Tam też zwykle jadamy posiłki i nieraz przyjmujemy jakichś gości, etc. Meble mam lakierowane i bardzo podobają się mi stoły z MDF lakierowanego, tylko zastanawiam się, jak jest z utrzymaniem czystości takiego mebla - czy nie trzeba ciągle latać i ścierać go, żeby ładnie wyglądał. Ma ktoś doświadczenia z tym? Czy nie kombinować i kupić zwykły stół drewniany/drewnopodobny i do niego jakieś tapicerowane krzesła. Jak radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

Ja mam zwykły stół drewniany i nie zamieniłabym go na nic innego. Stół kupiłam online na salonmeblowy.net.pl. 

Jeśli chodzi o te lakierowane stoły to może i bardzo ładnie wyglądają ale w utrzymaniu czystości są okropne. Mam w salonie stolik kawowy z połyskiem i nigdy więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khsdjahd

Oj ja również nie polecam tego stołu z połyskiem przy małych dzieciach ciągle trzeba chodzić i przecierać szmatką.  Lepiej kupić masywny dębowy czy też bukowy stół. Przepięknie się prezentuje i jest łatwy w utrzymaniu czystości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin

A jeśli można wiedzieć jaki stół będzie lepszy bukowy czy dębowy? 

Też planuję na czasie wymienić swój stary stół i przeglądałam troszkę asortyment sklepów i widzę że salonmeblowy.net ma te dwa rodzaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

 

1 godzinę temu, Gość marcin napisał:

A jeśli można wiedzieć jaki stół będzie lepszy bukowy czy dębowy? 

Też planuję na czasie wymienić swój stary stół i przeglądałam troszkę asortyment sklepów i widzę że salonmeblowy.net ma te dwa rodzaje. 

 

U nas zawsze w domu mówiono, że dębowe meble są najlepsze, także wydaje mi się że jak już kupować to zestaw jadalniany dębowy. 

Też się zdecyduję na ten stół dębowy plus krzesła białe tapicerowane. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Kania

Stół wcale nie musi być obligatoryjnie kupowany w zestawie z krzesłami, wbrew przeciwnie. https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytaJ

Ja mam z drewna bukowego, też dobry. Jak chcesz kupić jakiś porządny stół i nie zapłacić milionów monet to poszukaj sobie w internecie - np. na stronie salonmeblowy.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×