Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskaHej

temat zablokowany?

Polecane posty

Gość ciekawskaHej

Hej! Co to znaczy, że temat jest zablokowany? Pojawił się tu ostatnio wątek jakiejś dziewuchy, która snuła fantazje o mężu prokuratorze, najlepszym z najlepszych, no i temat zablokowany...jak to działa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska

Nikt nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm

Też jestem ciekawa. Kto to blokuje? Jakiś admin? Z jakiej paki? Temat nie taki? Jestesmy inwigilowani czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantera panipotem

Może admin blokuje? Może jakieś dane osobowe ktoś tam wrzucił czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaHej

Nie było żadnych danych...dziwne, przecież ludzie piszą większe pierd/oły i nikt tego nie blokuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm...

Czy osoba, która założyła temat ale nie jest zalogowana, może go zablokowac? Wg mnie to nie jest możliwe, więc jakaś mega dziwna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem

Nie ma takiej opcji blokowania tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czyli o co tu chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggg

Zgłaszajcie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego

Ktoś może wie kto blokuje możliwość dodawania komentarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam ja

Chyba admin no bo kto inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oto moja teoria spiskowa:

Żona prokuratora pisała, wbrew temu co jej rozmowczynie zarzucały, PRAWDĘ. Niby nie padły żadne konkrety, ale podała wiele szczegółów, które moglyby pozwolić na identyfikację jej i jej męża-szychy. A skoro prokurator szycha, to może oskarża jakaś mafię, to może naprawdę są na celowniku, zarówno bandziorów jak i służb. Może poskarżyła się staremu jakie to wredne baby piszą na tym forum (bo większość faktycznie pisała jej chamsko i zarzucala klamstwo), stary szycha za łeb się złapał, co ona tu powypisywala i ujawniła, i cyk, kontakt z administracją kafe i buch, wątek zablokowany. Co to za problem dla wysoko postawionych ludzi powiazanych z służbami specjalnymi?

Jedno mi tylko nie pasuje do mojej teorii: dlaczego wątek w ogóle nie zniknął? Ktoś ma jakie pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoria spiskowa 2

A może chodzi o to, że ten wątek mogli przeczytać jacyś "patole", którzy przez jakichś prokuratorów siedzieli w pace i po przeczytaniu wpadliby na pomysł żeby też im grozić i ich rodzinom...taka teoria 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoria spiskowa 2

Ale no tak, wątek nie zniknął..Ale skoro nie można na nim pisać to i tak zaraz zniknie w czeluściach kafeterii bo nie będzie odswiezany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No ale na upartego zawsze można go z czeluści wywlec. 

A gdy kiedyś był założony temat-prowokacja, mega bzdurny jakich wiele, że dziecko jechało na rowerze, i mu się lepek urwał i poturlal pod tira (czy coś w tym stylu), to admin go usunął. Czemu tak a nie blokada? Albo czemu nie usunął o prokuratorze?  Co jest kryterium? Na uczuciowym ludzie piszą o s.raniu do papy a nikt nie blokuje, a tu na ciążach, takie ekscesy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tematy tematy...

Tak, niektóre tematy są tak oblesne, że nie wiem jak ludzie mogą coś takiego wymyślać. Na macierzynskim tematy są w większości normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość tematy tematy... napisał:

Tak, niektóre tematy są tak oblesne, że nie wiem jak ludzie mogą coś takiego wymyślać. Na macierzynskim tematy są w większości normalne.

Niby normalne, ale pod prawie każdą historią jest zarzut że to prowokacja. Niektóre faktycznie są dziwne, no ale również te zwyczajne są o to oskarżane. Reguła jest taka, że jedna trzech do pięciu "pierwszych odpowiedzi" to tekst "prowo, 0/10". Albo coś w tym stylu... choćby ta opowieść żony prokuratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×