Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Dziękuję bardzo

Polecane posty

Gość Kasia

Za różyczkę na Facebooku, szkoda że zniknąłes i nie mogę z Tobą porozmawiać, jesteś jedyną osobą z którą można normalnie pogadać. Tęsknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

Tęsknię bardzo, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Kasiu, nie mogę inaczej 😞 uwierz....także mi Ciebie brak, szukam Cię tutaj, jak ślepy promieni słońca, nie mogę inaczej, by być w zgodzie z własnym sumieniem. K/ur/wa... Nawet nie powinnem odpisywać 😞 wiesz, że mam rację, dlaczego Cię spotkałem?? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Poznałem... by krzywdzić, zaniechaniem,przez całe życie, zrzygam się chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jesteś jedynym mężczyzną w moim życiu, którego nigdy nie zapomniałam.Teraz wiem, to była Miłość ona nigdy się nie kończy, można przeżyć wiele "miłości" ale prawdziwa jest tylko jedna, bo trwa do końca życia, to byłeś Ty...spotkałam ja tylko na chwilę, prawdziwa miłość, wiem chociaż jak wygląda, co się wtedy czuje i że nigdy się nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn

😟 eeeh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn

Dlaczego nie potrafisz zapomnieć,robiłem już wszystko by siebie,Tobie obrzydzić,nie mam już sił do Ciebie 😟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość onn napisał:

Dlaczego nie potrafisz zapomnieć,robiłem już wszystko by siebie,Tobie obrzydzić,nie mam już sił do Ciebie 😟

Dlaczego próbujesz mnie do siebie obrzydzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Nie uda się, nie umiesz tego zrozumieć że to była kiedyś prawdziwa miłość? Jej nic nie jest w stanie zniszczyć, jedynie śmierć pozwoli zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Brak słów....pozostsje mi już tylko milczenie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Sama napisałaś, dwa wymowne słowa,, była" i,, kiedyś" jednak to rozumiesz, że teraz już to przeszłość, co można więcej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Napisałam w czasie przeszłym, bo nie mam prawa napisać że jest, bo wiem że znienawidził byś mnie gdybym napisała, że jest nadal to miłość.Nie wolno mi tak napisać z wiadomego powodu,nie mam prawa tak napisać, żadnego nie mam prawa mimo że nie jest to przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

To przeszłość, to było że 100 lat temu, byliśmy dzieciakami, teraz już nic nie zostało, może wspomnienia... Poszukaj kogoś komu powiesz kocham, nie trać czasu na wspominki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Nie byliśmy dzieciakami, 20.lat to nie jest dziecko to są dorośli ludzie, nie wiem o czym Ty piszesz? Gdybyśmy mieli po 12 lat to są dzieci,20 Karłowie to są dorośli ludzie. Mężczyźni w tym wieku gdy jest wojna walczą, w pierwszej i drugiej wojnie walczyli właśnie 20 latkowie.o jakich Ty dzieciach piszesz? To nie są dzieci, to dojrzali ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda23

Boże jakie konserwatywne podejście tutaj jest 😄 Nie wiem o czym jest ten temat,ale dorzucę od siebie że 20 latka to bardzo młoda kobieta a 20 latek bardzo młody chłopak i to są dzieci w jakiś sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla

to jest takie smieszne.., ze ktoś pisze niby do kogos, a na forum. żeby temat rozkrecic, hehe, poroztkliwiac się, pomarzyć pewnie tez,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn

mieliśmy po 18 lat nie wymyślaj,to dzieciaki,bez dwóch zdań,daj już spokój temu,trzymaj się i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn
10 minut temu, Gość milla napisał:

to jest takie smieszne.., ze ktoś pisze niby do kogos, a na forum. żeby temat rozkrecic, hehe, poroztkliwiac się, pomarzyć pewnie tez,

na pewno? 🙂 są,na świecie rzeczy które się fizjologom nie śniły 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinada !
Dnia 20.02.2019 o 21:40, Gość Kasia napisał:

Za różyczkę na Facebooku, szkoda że zniknąłes i nie mogę z Tobą porozmawiać, jesteś jedyną osobą z którą można normalnie pogadać. Tęsknie.

Nie  zaśmiecać mi strony ,na dodatek anonimowo . W jakim celu i po co ta zabawa w chowanego ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

nie pi/e/rdol to nie twój topik tylko kaśki,spadówa łajzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzie właściwe
7 minut temu, Gość Ania napisał:

nie pi/e/rdol to nie twój topik tylko kaśki,spadówa łajzo 

zmień nicka z Ani na  nie/pi/e/rdol 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie p/i/e/r/do/l

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

Kolejna dostała kopa w dupe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn

Nic z tych rzeczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Likwiduję twój post, nie pozwolę abyś w chwilach nudy, mieszkała mi dalej w głowie, koniec,w...iasz mnię, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Skoro to było tak mało znaczące jak napisałeś i wydarzyło się między dziećmi, dlaczego oboje pamiętamy to całe życie? Umiesz mi to wytłumaczyć? Dlaczego inne " miłostki" można zapomnieć szybko? Tego nie jestem w stanie zrozumieć, fenomenu tego uczucia.Nie nudzę się wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onn

Nie widzę potrzeby podnoszenia tego na forum publicznym, co niby chcesz tym osiągnąć? Skończ wreszcie tę pisaninę, dziękuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Próbuje sobie przez te wszystkie lata to jakoś wytłumaczyć dlaczego to nigdy się nie kończy,ale nie udało sie wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek

Dla niego to się już skończyło po 30 latach uwolnił się.Pewnie pije teraz z radości szampana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×