Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy oddać dziecku ojcu aby wreszcie skończy z nim te walke jak sądzicie

Polecane posty

Gość gość

Jestesmy małżeństwem o 3 lat i mamy 2 letniego syna. Niestety w zeszłym roku w naszym związku zaczeło się psuć, chcieliśmy to naprawić na urlopie za granicą ale ja tam spotkałam kogoś kto się we mnie zakochał i chce ze mną być. Chcę z Polski przeprowadzić się do niego i tam rozpocząć z nim życie w innym kraju, innej kulturze. Mąż się wciekł i powiedział że dziecka mi nie odda. Mój facet mówi że wszystko ma być tak jak ja sobie wymarzę, ale może lepiej aby mąż szybciej dał rozwód, to aby syn został z nim. Wtedy my byśmy przylatywali jak on dostanie urlop w hotelu i małego odwiedzali w kraju. Kocham swoje dziecko, ale w sumie tam będzie dla niego inna kultura, nie wiem czy nie powinnam go zostawić z ojcem jednak tutaj w kraju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie zadawaj sie z ciapatymi!!!! Blagam!! Pewnie zbajerowal Cie jakis Egipcjanin albo Marokanczyk. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka

Jesli chodzi o 2 latka to szybko by sie przyzwyczail do nowego miejsca. Ale jesli zadajesz pytanie czy zostawic dziecko ojcu to wydaje mi sie ze oczekujesz tutaj odpowiedzi by to zrobic bo gdybys sama byla pewna ze chcesz byc z dzieckiem to nie pisalabys tego tutaj. Natomiast facet moze cie zostawic to ze sie zakochal o niczym nie swiadczy. Kopnie cie w dupe widzac ze dla niego pozbylas sie dziecka a wtedy dziecka juz nie odzyskasz bo je porzucilas. Moim zdaniem nowy partner powinien brac wszystko albo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka

nie pojmuje jak można zostawic dziecko dla faceta :/ autorko jestem pewna ze Twój zwiazek długo nie potrwa i co wtedy??? dziecka juz nie odzyskasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To sobie zrobi następne!

W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaa7

Zostaw to dziecko, lepiej dla niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet30

Serce z kamienia macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że twój mąż po prostu chce ci zrobić na złość strasząc  odebraniem dziecka, a tak naprawdę wcale dziecka nie chce.Zobaczysz jak powiesz że dziecko mu zostawisz to wtedy zacznie się migać i mówić co z ciebie za matka. Przecież dziecko utrudniałoby mu życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet30

Dziecko jest Polakiem, niech sie wychowuje w Polsce z rodzina i przyjaciółmi. Nie jego wina,ze matka sobie ciapiatego Abdula znalazla. Ze zlosci? Wy naprawde mysliscie ze my faceci nic nie czujemy do swoich dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta

To jest prowokacja. Matka nie ma rozterek takich bo jak jiz dochodzi do rozpadu związku to raczej nie porzuca ona dziecka na rzecz fagasa. A może się mylę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem jak rodzina męża by przyjeła mojego syna po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Którą częścią ciała myślisz? Zostaw dziecko z tatą.  Jeśli masz takie rozterki jako matka,  to dla dziecka będzie lepsze rozwiązanie.  Jak nie ten kochaś,  to inny,  a synek będzie Ci tylko przeszkadzał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli mąż jest odpowiedzialnym, kochającym ojcem, który potrafi zająć się swoim dzieckiem, to chyba rzeczywiście lepiej zostaw synka z tatą. Tylko nie zapominaj, że go masz. Odwiedzaj, dzwoń, zabieraj na wakacje. Dziecko potrzebuje obojga rodziców, nawet jak nie są już razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Było. Ktoś odkopuje i odświeża tematy sprzed roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×