Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mkonji

Oto dowód że mężczyźni wcale nie patrzą na przeszłość seksualną kobiety

Polecane posty

Gość mkonji

http://www.milosctopasja.com/artykuly/pelny/848/nie-musisz-byc-dama-aby-upolowac-prawdziwego-ksiecia

... została księżną. Na dziewictwo patrzą tylko prawiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

GeneralIzowanie  w sprawach damsko-męskich jest przejawem głupoty, są grupy ludzi o podobnych preferencjach, ale nie wszyscy ludzie maja takie same, preferencje w wyborze partnerki dużo mówią o mężczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjątki zdarzają się zawsze. Generalnie ci co szukają kobiet na poważnie patrzą na przeszłość seksualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984

Gdy szukałem partnerki życiowej marzyłem o dziewczynie, która nie będzie miała doświadczenia w sprawach seksu gdyż ja byłem nieśmiały i niedoświadczony. Oczywiście nie było to warunkiem gdyż różnie w życiu bywa i nie wiadomo na kogo się trafi. Nie można przekreślić dziewczyny tylko dlatego, że przede mną uprawiała z kimś seks. Miałem jednak takie szczęście, że trafiłem na dziewicę. Razem zdobywaliśmy doświadczenie w sprawach intymnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Seks jest super i warto się nim cieszyć. Ocenianie kogoś pod tym kątem to tylko kompleksy i kołtuństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z przeszloscią

Mnie bardzo zranil facet wypominaniem mi przeszlosci,wydarzen ktore miały miejsce jakies 20 lat temu...prawda,popelnilam blędy ale od lat prowadze sie przyzwoicie jednak facet nie mógl tego przetrawic i wielokrotnie wracal do tego..w koncu nabralam do niego takiego urazu ze nie chce go juz znać,nie patrzyl na to ile lat Mu bylam wierna tylko na moje dawne przygody...mam nauczke zeby nastepnemu mezczyznie nic nie wspominac o tym z kim bylam i co robilam wiele lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakie niby błędy? Że cieszyłaś się seksem? To żaden błąd tylko fajne czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×