Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marzenka

Kosmetyki dla niemowląt

Polecane posty

Gość marzenka

Mamusie jakie kosmetyki polecacie dla niemowląt do kąpieli? 

Za miesiąc na świat przyjdzie moje maleństwo i chciałabym się zaopatrzyć już w kosmetyki jak i inne rzeczy. 

Niestety nie będę miała na kogo liczyć po urodzeniu dziecka więc murze zrobić zapasy wcześniej, bo później będzie ciężko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mim

Bambino mustela nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na pewno nie bambino czy mustela, i na pewno nie nivea, bo to napchany pochodnymi ropy naftowej szajs.

Na pewno Hipp, Sylveco,  eeny meeny,  Azeta Bio, Babydream, Momme,  Weleda... Poprzeglądaj recenzje na blogu SrokaO, będziesz wiedziała jak wybierać i na co zwracać uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo

Na samym początku, jeżeli dziecko nie ma problemów skórnych typu AZS, to wystarczy sama woda. Później ewentualnie jakiś emolient. Że swoje strony polecam ziaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na poczatku uzywalam ziaji bo ja wlewasz do wody, a pozniej emolient z nivea i Ollian. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 minut temu, Gość Cleo napisał:

Na samym początku, jeżeli dziecko nie ma problemów skórnych typu AZS, to wystarczy sama woda. Później ewentualnie jakiś emolient. Że swoje strony polecam ziaje.

a po co ten szajs na zdrowej skórze dziecka? widziałaś skład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bububibibu

Polecam bloga srokao. Odechciewa się popularnych kosmetyków

My uzywamy Hipp. Do smarowania Linomag i maść robiona w aptece (tzw maść pośladkowa, nie jest to jakiś cud skład, ale wszystkie znane mi mamy chwalą, więc też mam)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To zależy od skóry dziecka moje nie może mieć zwykłych płynów, więc używamy oillan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeble

Ja pierdziele, jaracie sie tym blogiem, a tymczasem babka go prowadząca g...o wie! Poduczcie się biologii i chemii a dopiero później zastanówcie się czy jest taka genialna. 

Serio nie trzeba kupować mydła za 100 zł, żeby umyc pupę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość bleeeeble napisał:

Ja pierdziele, jaracie sie tym blogiem, a tymczasem babka go prowadząca g...o wie! Poduczcie się biologii i chemii a dopiero później zastanówcie się czy jest taka genialna. 

Serio nie trzeba kupować mydła za 100 zł, żeby umyc pupę. 

No właśnie, nie trzeba. Dlatego ona recenzuje wszystko, od marki własnej rossmana (babydream, super składy) po selektywne i niszowe (nieraz drogie, nieraz śmiesznie tanie). To ty nie wiesz o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania88

Hmm nie wiem o co dokładnie spór 😄 Ale co moge powiedzieć, że coś co jest mega drogie niekoniecznie będzie służyło. Co do kosmetyków do niemowląt to prawda jest taka, ze każde jest inne. jeśli dziecko ma np bardzo delikatną skórkę skłonną do podrażnień, to skóra będzie wymagała nieco innej pielęgnacji, jak właśnie emolientami chociażby takimi Essenz, gdzie skład jest w 100% naturalny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renataa

Ja kupowałam i nadal kupuję zawsze ziaję jak dla mnie najlepsza marka kosmetyków dla dzieci i tania. Przeważnie kosmetyki dla dzieci zamawiam na bobozakupy.pl fajne ceny i wysyłka zawsze na czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqwsx

Ja również dość dużo rzeczy zamawiam online i przeważnie jest to sklep bobozakupy.pl. Mają niskie ceny i towar bardzo dobrej jakości dostarczony na czas także polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

Też bardzo dużo rzeczy zamawiam online jednak nie kojarzę tego sklepu bobozakupy. Musze zerknąć na czasie, bo potrzebuję rowerka biegowego dla dziecka. Zależy mi aby był dobrej jakości i w miarę tani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bobo KUVRVVA SPAM!!! WYPEIRDALAĆ reklamowe pyizdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×