Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Patryk2378

Spławia mnie czy chwilowo testuje?

Polecane posty

Cześć   mam pewien problem. Jakiś miesiąc temu idąc na imprezę ze znajomymi poznałem pewna dziewczynę. Bardzo mi się spodobała, kilka razy się spotkaliśmy od tamtego czasu, dużo rozmawialiśmy. Wydaje mi się że wszystko szło w dobrym kierunku, po jednym spotkaniu mówiąc jej ze świetnie mi się z Nią spędza czas pocałowała mnie. Wszystko zmieniło się gdy po mojej 100dniowce(tak poszedłem akurat z nią) spytałem czy myślała o związku, zdaje sobie sprawę z tego że za wcześnie to zrobiłem. Ona odpowiedziała, że się zastanowi i wkrótce da mi znać. Po tej sytuacji widzieliśmy się jeszcze raz, a poza tym trochę pisaliśmy. Problem w tym, że pewnego dnia zaczęła mnie zlewać. Nie rozumiem tego za bardzo ponieważ przedtem wszystko wyglądało dobrze, kontakt fizyczny, miło spedzany czas gadka się kleiła itp. Itd. Jutro się z nią widzę, idziemy na basen. Nie za bardzo potrafię ja rozszyfrować, jakieś porady byłyby mile widziane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezno

Ma alternatywy? bądź sobą ale Nie lataj za nią jak piesek, daj jej czas zatęsknić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość ezno napisał:

Ma alternatywy? bądź sobą ale Nie lataj za nią jak piesek, daj jej czas zatęsknić 😉

Raczej nie ma alternatyw, wydaje mi się, że poprostu boi się związku bo do tej pory szło bardzo dobrze. Dzięki za radę 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Olej ...,kę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×