Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kontrola pracownika socjalnego

Polecane posty

Gość Gość

Czy z powodu pobierania 500+ lub zasiłku rodzinnego przyszedł do Was do domu kiedyś pracownik socjalny? I czy się wcześniej zapowiedział, że będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nikt do mnie nie przyszedl, a pobieram już 3 rok te zasiłki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta

Już zaczynają kontrolę na południu Polski. Sprawdzają warunki bytowe itd.metraze domów /mieszkań. Pobierane są opinie z szkół /przedszkoli.  Konkretne przeswietlenie zarobków. Najlepiej zarabiać godnie ale nie za dużo, za mało też źle. I kontrolę te obejmują wszystkie rodziny nie tylko z tzw. marginesu. A służyć będą analizie programu. Tak to podobno jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Jestem kobieta napisał:

Już zaczynają kontrolę na południu Polski. Sprawdzają warunki bytowe itd.metraze domów /mieszkań. Pobierane są opinie z szkół /przedszkoli.  Konkretne przeswietlenie zarobków. Najlepiej zarabiać godnie ale nie za dużo, za mało też źle. I kontrolę te obejmują wszystkie rodziny nie tylko z tzw. marginesu. A służyć będą analizie programu. Tak to podobno jest. 

Skąd takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj

Znam przypadek, że dziewczyna miała taką kontrolę. Było to 2 tygodnie temu, tyle, że ona się przeprowadziła z innego miasta ( nie wiem czy to ma znaczenie). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola
27 minut temu, Gość Jjj napisał:

Znam przypadek, że dziewczyna miała taką kontrolę. Było to 2 tygodnie temu, tyle, że ona się przeprowadziła z innego miasta ( nie wiem czy to ma znaczenie). 

Bo moze w tamtym miescie cos wydarzylo sie u niej w domu.

Ja mialam kontrole bo maz mial niebieska karte,ucieklam od niego do innego miasta to stamtad wyslali pracownika zeby zobaczyl czy wszystko u mnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Skąd takie informacje?

U nas w regionie było podawane. Niezależnie od sytuacji. Chcą skontrolować działanie programu poprostu sprawdzić czy nie dochodzi do nadużyć i stworzyć jakieś zestawienie w sprawie jego działania. Ja się tam nie mam czego bać. Tyle że szykuje remont jak wpadną w trakcie to trochę dziwnie ale życie 😂. Nie wiem czy wcześniej jakoś się umawiaja czy jadą tak w ciemno i się nieraz od drzwi odbija, bo przecież ludzie też pracują i ich q domach może nie być . Jak przyjadą to wam powiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj
1 godzinę temu, Gość Wiola napisał:

Bo moze w tamtym miescie cos wydarzylo sie u niej w domu.

Ja mialam kontrole bo maz mial niebieska karte,ucieklam od niego do innego miasta to stamtad wyslali pracownika zeby zobaczyl czy wszystko u mnie ok

Nie, nie. To normalna rodzina. Powiedzieli jej, że chodzi o kontrolę w sprawie 500 + . Gdyby było coś nie tak z rodziną to by pewnie do niej nie dzwonili tylko po prostu przyjechali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×