Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość włosowa

WWWlosy

Polecane posty

Gość włosowa

Co sądzicie o Agnieszce? Moim zdaniem ma potężną wiedzę o włosach i na pierwszy rzut oka wydaje się do rany przyłóż, ale jakoś tak nie wiem, bez hejtu, z własnego odczucia powiem, że wydaje mi się to tylko pozorami i raczej na dłuższa metę okazała by się zarozumiała i generalnie niesympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja

Fakt, wiedzę o włosach ma ogromną... Mnie trochę ta wada wymowy wadzi, nie umiem się skupić na czym innym 😄 ale ogólnie pozytywnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakos nie przepadam za nią. Chociaz i tak jest 100x lepsza od reszty adminów 😂 tam to jest dopiero cenzura 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnia

Wydaje się fajna, a co do tych przypuszczeń, to nigdy nie wiesz dopóki kogoś nie poznasz osobiście. A i tak czasem się okazuje, że osoba miła na początku jest niezbyt fajna i fałszywa, a ta która z różnych powodów wydawała ci się niesympatyczna, nudna i "głupia" jest szczerą, uczciwą osobą. Tak że nie ma co gdybać. 
W temacie włosów widać że jest rzetelna, na grupie na fb trzyma się raczej na uboczu i nie wciska wszystkim naokoło, że ma sklep i kupujcie tylko u mnie (to robią za nią admini ;)) ). Ogólnie robi dobrą robotę, zajmuje się czymś konkretnym i z tego konkretu czerpie profity, za co szacunek, bo wiele blogerek dawniej włosowych to teraz słupy reklamowe i cukierkowe pastelowe lajfstajle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×