Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc2019

Jestem załamana czy ktoś mógłby mnie pocieszyć lub cos doradzić

Polecane posty

Gość Gosc2019

Hej. Jestem bez pracy 3 miesiące nic nie moge znaleźć znajduje ale to sa takie prace co mijalabym sie z moim chłopakiem czyli prace również w wekendy.  Mam 26 lat poki co mieszkam z mama nie mam pracy juz wyczerpuje sie z moich oszczędności mam juz tylko 4tysiace pracy brak a wydatki mam. Wstydze sie powiedzieć mojemu chkopakowi no ze mam tylko tyle pieniędzy. Co byście zrobily na moim miejscu staz moze czy nie patrzeć na faceta i obojętnie jaka praca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze nie patrz na faceta tylko bierz pracę jak ci się nawinie fajna. Ja jak zaczęłam chodzic z moim to przez 2 lata tez się ciągle mijalismy ze względu na pracę, ale co z tego? Jak chłopak w porządku to zrozumie przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc2019 napisał:

Hej. Jestem bez pracy 3 miesiące nic nie moge znaleźć znajduje ale to sa takie prace co mijalabym sie z moim chłopakiem czyli prace również w wekendy.  Mam 26 lat poki co mieszkam z mama nie mam pracy juz wyczerpuje sie z moich oszczędności mam juz tylko 4tysiace pracy brak a wydatki mam. Wstydze sie powiedzieć mojemu chkopakowi no ze mam tylko tyle pieniędzy. Co byście zrobily na moim miejscu staz moze czy nie patrzeć na faceta i obojętnie jaka praca:(

W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z Twoim wykształceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc2019

No masz racje kochana dzieki za normalna odpowiedz tutaj. Bo przewaznie kobiety sa wredne zawistne i niemiłe. No ale coz chociaz jedna normalna odpowiedz a juz jakos inaczej sie robi.. Ale jak sie mijaliscie to jak sie spotykaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gosc2019 napisał:

No masz racje kochana dzieki za normalna odpowiedz tutaj. Bo przewaznie kobiety sa wredne zawistne i niemiłe. No ale coz chociaz jedna normalna odpowiedz a juz jakos inaczej sie robi.. Ale jak sie mijaliscie to jak sie spotykaliscie?

Nie ma za co. Wszyscy powinni sobie pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onix

Mam ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×