Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pogoń za ideałami

Powód dlaczego facetom zawsze mało, zawsze źle?

Polecane posty

Gość Gość
13 godzin temu, Gość gosc napisał:

mam w pracy kilku takich kolo 40 , starzy kawalerzy, wiele lat sami, a wokolo duzo wolnych kobiet i bezdzietnych i zadna im nie odpowiada

Jak wyglądają? Pewnia maja zakola  piwne brzuchy i niezbyt atrakcyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho

nierawda* faceci zawsze mnie denerwowali brakiem zdecydowania, lawirowaniem, brakiem dojrzałosci....gadajcie sobie ja posłucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho

no to który się na mnie decyduje :D? Ha????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
31 minut temu, Gość oho napisał:

nierawda* faceci zawsze mnie denerwowali brakiem zdecydowania, lawirowaniem, brakiem dojrzałosci....gadajcie sobie ja posłucham

To widocznie dziwnych facetów do siebie przyciągasz. Poza tym zdecydowanych to wy akurat odrzucacie, bo "nie są wyzwaniem". Jak facet mówi, że was kocha, to was to odpycha, uważacie go za desperata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyciee
21 godzin temu, Gość gosc napisał:

a co ma wybaczanie do tematu?? nie o tym mowa ...

temat tyczy sie chlopow, ktorzy cale zycie wybrzydzaja, bo zadna im nie pasuje, a na starosc zostaja sami tylko i wylacznie z wlasnego wyboru, bo idealu nie znalezli

 

bo to pustaki są i narcyzy wiecznie młode a im więcej latek tym większy kłopot z sex no to potem juz sam zostaje dlatego tak jest jedynym ratunkiem im sie zdaje coraz mlodszą miec ale i to zawodzi z czasem bo natura tez robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oho
10 godzin temu, Gość szkoda gadać napisał:

To widocznie dziwnych facetów do siebie przyciągasz. Poza tym zdecydowanych to wy akurat odrzucacie, bo "nie są wyzwaniem". Jak facet mówi, że was kocha, to was to odpycha, uważacie go za desperata.

Nieprawda znowu! Może i dziwnych a może tacy jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
1 godzinę temu, Gość Oho napisał:

Nieprawda znowu! Może i dziwnych a może tacy jestescie

Niektórzy tacy są, ale nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak

Wy też potraficie odrzucić faceta. Bo jest za niski, za chudy, za gruby. Więc święte nie jesteście. Karma wraca. hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta
Dnia 24.02.2019 o 10:58, Gość pogoń za ideałami napisał:

Faceci nie potrafia być zadowoleni z kobieta, ktora maja, ktora ich kocha, ktora jest dobra, tylko zawsze szukaja lepszej, piekniejszej, idealniejszej, atrakcyjniejszej, seksowniejszej i mlodszej, cale zycie zdradzajac, nigdy nie zadowola sie tym co maja, zawsze beda chciec IDEALU.

Faceci nie zadowola sie porzadna, dobra kobieta, zawsze beda czekac na wyimagnowany ideal, choc sami sa byle jacy, brzydcy i nic nie maja do zaoferowania, nigdy nie zadowola sie jedna kobieta, chcby nie wiem jak dobra byla i cudowna, zawsze beda zdradzac, ranic i wykorzystywac kobiety traktujac je przedmiotowo.

 Brzydcy? Facet może być brzydszy od diabła, byleby fajna laska go pod mankiet prowadziła. Jak jej da złotą kartę , to zadna na urodę nie będzie patrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
3 godziny temu, Gość Esteta napisał:

 Brzydcy? Facet może być brzydszy od diabła, byleby fajna laska go pod mankiet prowadziła. Jak jej da złotą kartę , to zadna na urodę nie będzie patrzała.

Tak, tylko większość facetów chce kobietę, która pokocha jego, a nie jego kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi pion
Dnia 24.02.2019 o 03:58, Gość pogoń za ideałami napisał:

Faceci nie potrafia być zadowoleni z kobieta, ktora maja, ktora ich kocha, ktora jest dobra, tylko zawsze szukaja lepszej, piekniejszej, idealniejszej, atrakcyjniejszej, seksowniejszej i mlodszej, cale zycie zdradzajac, nigdy nie zadowola sie tym co maja, zawsze beda chciec IDEALU.

Faceci nie zadowola sie porzadna, dobra kobieta, zawsze beda czekac na wyimagnowany ideal, choc sami sa byle jacy, brzydcy i nic nie maja do zaoferowania, nigdy nie zadowola sie jedna kobieta, chcby nie wiem jak dobra byla i cudowna, zawsze beda zdradzac, ranic i wykorzystywac kobiety traktujac je przedmiotowo.

bzura, opisujesz tępe bydło pospolite którego masa a nie faceta na drugim pionie świadomości, który potrafi dzielić z jedną kobietą świat wewnętrzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość drugi pion napisał:

bzura, opisujesz tępe bydło pospolite którego masa a nie faceta na drugim pionie świadomości, który potrafi dzielić z jedną kobietą świat wewnętrzny

Eh, to tępe bydło pospolite które nie umie się dzielić światem wewnętrznym z ogółem ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrywy genetyczne
Dnia 24.02.2019 o 04:09, Gość gosc napisał:

mam w pracy kilku takich kolo 40 , starzy kawalerzy, wiele lat sami, a wokolo duzo wolnych kobiet i bezdzietnych i zadna im nie odpowiada

to tak jak kobiety, haha, zegar tyka a ideału dalej nie ma, bidulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z byle kim
Dnia 24.02.2019 o 04:10, Gość Tyle w temacie napisał:

Wiesz, Panowie wychodzą z założenia że lepiej być samemu niż być byle kim. Nie czekają a poszukują tej właściwej.

no patrz, taką postawe też mają baby, lepiej być samej niż z byle kim, ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Faceci nie potrafia być zadowoleni z kobieta, ktora maja, ktora ich kocha, ktora jest dobra, tylko zawsze szukaja lepszej, piekniejszej, idealniejszej, atrakcyjniejszej, seksowniejszej i mlodszej, cale zycie zdradzajac, nigdy nie zadowola sie tym co maja, zawsze beda chciec IDEALU.

Faceci nie zadowola sie porzadna, dobra kobieta, zawsze beda czekac na wyimagnowany ideal, choc sami sa byle jacy, brzydcy i nic nie maja do zaoferowania, nigdy nie zadowola sie jedna kobieta, chcby nie wiem jak dobra byla i cudowna, zawsze beda zdradzac, ranic i wykorzystywac kobiety traktujac je przedmiotowo.

To kobietom wiecznie mało i zawsze źle.

To kobiety nie potrafią być szczęśliwe z facetem, który ich kocha, ale nie jest przystojny. Całe życie zdradzają i nie przestają szukać ideału. Kobiety nie zadowolą się porządnym facetem, zawsze będą czekać na wyimaginowany ideał, choć same nie mają nic do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×