Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Promowanie anoreksji przez AIA na YT

Polecane posty

Gość gość

Zachęcam do zgłaszania nowego filmiku AIA w którym pokazuje "dobroczynne" efekty głodzenia się.

Trzeba być zalogowanym na swoje konto YT.

Klikamy trzy gwiazdki pod filmem -> Zgłoś -> Działania szkodliwe i niebezpieczne -> Inne niebezpieczne sceny -> Dalej -> Wybrana sygnatura czasowa = np. 2:09 -> Dodatkowe informacje = np. ""Promowanie anoreksji i zaburzeń odżywiania" -> Zgłoś.

Pal licho gdyby to był filmik +18, ale zdecydowaną większość jej widowni stanowią dzieci, dziewczynki wkraczające w wiek dojrzewania, które są bardzo podatne na popadanie w zaburzenia odżywiania bo np. nie akceptują powiększających się piersi, bioder... Taka Aga może stanowić dla nich inspirację do niebezpiecznych zachowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty

zgłaszałam już wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka

Ta kobieta nie zdaje sobie sprawy, ze buduje świadomość młodszej widowni. Żaden dorosły i w miarę ogarnięty życiowo człowiek który to obejrzy - nie będzie tego naśladował - będzie to jakaś forma przestrogi - osobiście mnie ten film przeraził NIE ze względu na panią która go nakręciła i co robo ze swoim zdrowiem - jej sprawa. Ale obraz jaki kreuje i próba pokazania - ze głodzenie się jest zdrowe (prozdrowotne).... błagam... niech ona robi co chce - ale niech jie promuje anoreksji - a świadomie - lub nie - robi to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Zachęcam do zgłaszania nowego filmiku AIA w którym pokazuje "dobroczynne" efekty głodzenia się.

Trzeba być zalogowanym na swoje konto YT.

Klikamy trzy gwiazdki pod filmem -> Zgłoś -> Działania szkodliwe i niebezpieczne -> Inne niebezpieczne sceny -> Dalej -> Wybrana sygnatura czasowa = np. 2:09 -> Dodatkowe informacje = np. ""Promowanie anoreksji i zaburzeń odżywiania" -> Zgłoś.

Pal licho gdyby to był filmik +18, ale zdecydowaną większość jej widowni stanowią dzieci, dziewczynki wkraczające w wiek dojrzewania, które są bardzo podatne na popadanie w zaburzenia odżywiania bo np. nie akceptują powiększających się piersi, bioder... Taka Aga może stanowić dla nich inspirację do niebezpiecznych zachowań.

A ty podstępna żmijo udajesz taka martwiąca się o setki młodych dziewczynek. A tak naprawdę chcesz zniszczyć Age. A ciekawe ile robisz dla młodych dziewcząt prócz kliknięcia i zalozenia durnego tematu na Kafe. No pokaz jaka jesteś altruistka. Nie lubię agi ale jeszcze bardziej nie cierpię takich fałszywych gnid jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Inga napisał:

A ty podstępna żmijo udajesz taka martwiąca się o setki młodych dziewczynek. A tak naprawdę chcesz zniszczyć Age. A ciekawe ile robisz dla młodych dziewcząt prócz kliknięcia i zalozenia durnego tematu na Kafe. No pokaz jaka jesteś altruistka. Nie lubię agi ale jeszcze bardziej nie cierpię takich fałszywych gnid jak ty. 

DOKŁADNIE.

Ja zgłaszam, ale ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz

Ja już to zgłosiłem to do youtube'a jako promowanie anoreksji, potem to jakieś nastolatki oglądają masakra. Jej wygląd mi przypomina tylko jeden wzór idealnej figury tj. manekiny z nienaturalne długimi chudymi kończynami. Jeszcze się wychwala jakie ma niebiańskie nogi. Ciekawe ile czasu jej zajmie przytycie by z powrotem mieć figurę kobiety a nie nastoletniego chłopca  jedząc do końca życia banany.

 

Łuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość Inga napisał:

A ty podstępna żmijo udajesz taka martwiąca się o setki młodych dziewczynek. A tak naprawdę chcesz zniszczyć Age. A ciekawe ile robisz dla młodych dziewcząt prócz kliknięcia i zalozenia durnego tematu na Kafe. No pokaz jaka jesteś altruistka. Nie lubię agi ale jeszcze bardziej nie cierpię takich fałszywych gnid jak ty. 

Życzę Ci, aby Twoje dziecko czerpało wzorce od takich jak aia. Może jak na własnej skórze odczujesz problem z jadłowstrętem to zmienisz zdanie o odpowiedzialności społecznej i kształtowaniu wizerunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dobrze, że ma silikony, bez nich wyglądałaby bardziej męsko niż nejt 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Życzę Ci, aby Twoje dziecko czerpało wzorce od takich jak aia. Może jak na własnej skórze odczujesz problem z jadłowstrętem to zmienisz zdanie o odpowiedzialności społecznej i kształtowaniu wizerunku

Ty sobie mordy nie wycieraj czyimiś dziećmi. Za dzieci odpowiedzialni są RODZICE, a nie internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Inga napisał:

A ty podstępna żmijo udajesz taka martwiąca się o setki młodych dziewczynek. A tak naprawdę chcesz zniszczyć Age.

I bardzo dobrze, że chce zniszczyć to, co promuje Aga. Aga jest kompletnie zaufana w sobie i przekonana, że to co robi jest słuszne i zdrowe, a wygląda jak kościotrup i nic jej to nie daje do myślenia. Więc chyba straciła kontakt z rzeczywistością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zachowuje sie jak osoba z parciem na szklo, ktorej dawno nie bylo w tabloidach, wiec przypomina sie filmem o charakterze pro-ana. Wazne, ze znowu bedzie glosno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zglosilam. Mam siostrzenice, ktora jest na etapie fascynacji proanorektycznymi tresciami i wprost powiedziala,ze wg.niej AiA wyglada PIEKNIE, a mloda ZAZDROSCI JEJ SZCZUPLYCH UD(!) Kij mnie obchodzi "niszczenie" AiA w innternetach, ale skoro ta baba nie rozumie, co wstawia(a moze wlasnie specjalnieto robi), to niech sie ktos tym odpowiednio zajmie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

Tyle czasu już zgłaszacie, a i tak ... z tego jest 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Komentarze pod ostatnim filmem Agi. Ręce opadają...

"Uważam, że robisz swoimi filmami dużo dobrego. Ten mi się bardzo podoba."

"Jesteś mega silna kobieta z której warto brać przykłady."

"Wow!! Co za imponujaca siła i wielka inspiracja!!"

"Aga jesteś piękną kobietą, swiadoma swojego ciala."

"Aga! Jesteś piękna!"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja zglosilam. Mam siostrzenice, ktora jest na etapie fascynacji proanorektycznymi tresciami i wprost powiedziala,ze wg.niej AiA wyglada PIEKNIE, a mloda ZAZDROSCI JEJ SZCZUPLYCH UD(!) Kij mnie obchodzi "niszczenie" AiA w innternetach, ale skoro ta baba nie rozumie, co wstawia(a moze wlasnie specjalnieto robi), to niech sie ktos tym odpowiednio zajmie.

 

Bardzo odpowiedzialną mamusię ma twoja siostrzenica że może oglądać na YT wszytko bez kontroli. Pogratulować. To właśnie takie matki robią krzywdę swoim dzieciom a nie youtuberki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

DOKŁADNIE.

Ja zgłaszam, ale ten wątek.

Noi co z tego że zglaszasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Inga napisał:

A ty podstępna żmijo udajesz taka martwiąca się o setki młodych dziewczynek. A tak naprawdę chcesz zniszczyć Age. A ciekawe ile robisz dla młodych dziewcząt prócz kliknięcia i zalozenia durnego tematu na Kafe. No pokaz jaka jesteś altruistka. Nie lubię agi ale jeszcze bardziej nie cierpię takich fałszywych gnid jak ty. 

Kogo to interesuje co ty cierpisz czy niecierpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 godzin temu, Gość Obserwatorka napisał:

Ta kobieta nie zdaje sobie sprawy, ze buduje świadomość młodszej widowni. Żaden dorosły i w miarę ogarnięty życiowo człowiek który to obejrzy - nie będzie tego naśladował - będzie to jakaś forma przestrogi - osobiście mnie ten film przeraził NIE ze względu na panią która go nakręciła i co robo ze swoim zdrowiem - jej sprawa. Ale obraz jaki kreuje i próba pokazania - ze głodzenie się jest zdrowe (prozdrowotne).... błagam... niech ona robi co chce - ale niech jie promuje anoreksji - a świadomie - lub nie - robi to!

Dobrze by było w to wierzyć, ale popularność pani Dabrowskiej-niestety-doktor świadczy o czymś zupełnie innym. Nie pomagają doniesienia o stanie żywności, zatem lepiej się głodzić niż jeść to co jest w sklepach. To jest niebezpieczne dla wszystkicj, nie tylko dla młodziezy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pamiętajcie, że kamera daje efekt pogrubienia. W realu wychudzenie i dystrofia mięśniowa jest jeszcze większa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tym, że tylko młode osoby są podatne na manipulacje Agnieszki i Nata. Oni świadomie nakłaniają ludzi do podjęcia ich stylu życia i głodzenia się, a wśród komentarzy na YT pisze mnóstwo matek, osób dorosłych chorych na raka, które uważają Agę za autorytet i ślepo ją naśladują. A to już jest niebezpieczne, bo te osoby mają przecież dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Ogladam Cie juz od dawna i pierwszy raz plakalam podczas Twojego filmu. Zazdroszcze Ci Twojego ciala. Wygralam z anoreksja 13 lat temu, a dalej z tylu glowy mam te szepty, moze by znow sprobowac itd. Czy to sie kiedykolwiek skonczy?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola
2 godziny temu, Gość gość napisał:

"Ogladam Cie juz od dawna i pierwszy raz plakalam podczas Twojego filmu. Zazdroszcze Ci Twojego ciala. Wygralam z anoreksja 13 lat temu, a dalej z tylu glowy mam te szepty, moze by znow sprobowac itd. Czy to sie kiedykolwiek skonczy?"

czy to jest prawdziwy komentarz pod jej filmem? masz moze screenshot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola
3 godziny temu, Niezapominajka1987 napisał:

Nie zgodzę się z tym, że tylko młode osoby są podatne na manipulacje Agnieszki i Nata. Oni świadomie nakłaniają ludzi do podjęcia ich stylu życia i głodzenia się, a wśród komentarzy na YT pisze mnóstwo matek, osób dorosłych chorych na raka, które uważają Agę za autorytet i ślepo ją naśladują. A to już jest niebezpieczne, bo te osoby mają przecież dzieci.

oczywiscie ze tak! ludzie w zlym momencie w zyciu, chwytaja sie wszystkiego co da im chociaz troche zludzenia komtroli nad swoim zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaka chuda ręka 

ibb.co/m4MQ7P2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość lola napisał:

czy to jest prawdziwy komentarz pod jej filmem? masz moze screenshot?

https://zapodaj.net/a2705059bd0f3.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmm

Ja tez zgłosiłam. Ten filmik nie ma żadnego przekazu. Zalatuje sektą. To nagranie i sposób mówienia. Zero emocji, zero ekspresji, jak w letargu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak można mieszkać w USA, mieć dostęp do pysznego jedzenia, świetnych restauracji prowadzonych przez kucharzy z całego świata, dobrych szkół, uniwersytetów, kultury, pogody  itp. a zamiast z tego korzystać wybrać siedzenie w domu i głodzenie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fff

skoro jest ponad te komentarze po chu kreci ttakie filmy? ciagle ostatnio jej filmy karmia hejt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunia
12 minut temu, Gość fff napisał:

skoro jest ponad te komentarze po chu kreci ttakie filmy? ciagle ostatnio jej filmy karmia hejt 

bo haslo hejt jest medialne
najlepiej jakby jeszcze miala męża ciemnoskórego, wyznawce islamu
wtedy mogłaby jechać na obrażaniu uczuć religijnych
albo dziecko z pompa insulinową, albo chociaz na wózku inwalidzkim - wtedy jechałaby na nierówności społecznej wobec niepełnosprawnych

Palma może i bredzi jak potłuczona, ale ma rację mówiąc, że AiA cały swój fejm zbudowała na graniu ofiary - półsierota (jakby ona jedyna matke straciła), straszny ojciec i babcia (co jest nieprawdą, można przeczytać w sieci, co robiła jako dziecko/nastolatka), strata siostry (tak, tylko jej rodzeństwo zmarło), straszna choroba (jest jedyną na świecie osobą, która choruje, reszta jest zdrowa jak koń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afr
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

I bardzo dobrze, że chce zniszczyć to, co promuje Aga. Aga jest kompletnie zaufana w sobie i przekonana, że to co robi jest słuszne i zdrowe, a wygląda jak kościotrup i nic jej to nie daje do myślenia. Więc chyba straciła kontakt z rzeczywistością. 

Dla mnie wygląda jak zombie taki żywy trup.  Dziwne,że chodzac do lekarza nikt jej do psychiatry nie wysłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×