Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Promowanie anoreksji przez AIA na YT

Polecane posty

Gość Tomy
4 minuty temu, Gość Dość! napisał:

Po co mamy zaglądać na profil jakiejś chorej na umyśle laski, która nie wie, że jedzenie samych owoców jest niezdrowe? Tępić pustaki, a nie wstawiać tu ich profile. 

Bo to jest nastolatka, ktora idac sladami Agi postanowila jesc owocki,  po nogach widac ze nastepna anorektyczka. Aga na insta chwalila sie jej fotka. Ech, szkoda dziewczyny. Ale na glupote nie ma learstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh
2 minuty temu, Gość Tomy napisał:

Bo to jest nastolatka, ktora idac sladami Agi postanowila jesc owocki,  po nogach widac ze nastepna anorektyczka. Aga na insta chwalila sie jej fotka. Ech, szkoda dziewczyny. Ale na glupote nie ma learstwa. 

Nastolatka chyba ma rodziców, niech dorośli w końcu będą odpowiedzialni i zainteresują się losem swoich dzieci. Później nad trumną będą płakać, bo nie wiedzieli co robi ich kochana córeczka. Tak, wiem, znieczulica totalna. Taka dieta owocowa jest fajna do uwolnienia ciała od toksyn i jeśli trwa kilka dni, a nie całe życie. Aga jest psychopatką, karmiącą swoje dzieci tylko owocami. A psychopaci nie powinni mieć dzieci! Ten jej facet już ma wahania nastroju od nadmiaru cukru, jest agresywny, bo nie jadł dawno soczystego, krwistego stejka. Może nigdy nie jadł nawet, sekciarz. Aga wdepnęła w niezłe szambo i nie wyciągnie się z niego tak łatwo, nie z takim facetem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kombucza

a napijcie sie wy wszyscy pysznej kombuczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zobaczcie sobie na Insta @surowixa. Następna frutarianka szkielet.

A na jakiej podstawie szkielet skoro tam są tylko zdjęcia posiłków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graze

Myślałam że bedzie większa drama video pro-ana. Mogła nagrać film w bikini, wtedy skoczyłyby suby :P
A wtedy +1000 do za*yebistości hłe hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie no widać ją np. na tym zdjęciu co trzyma butelkę soku z 26.12.2018. Nogi jak patyki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graze
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie no widać ją np. na tym zdjęciu co trzyma butelkę soku z 26.12.2018. Nogi jak patyki. 

Nie wiem gdzie tego szukać i nie chce mi się <sorry> ;)
A film w bikini, aby uzyskać efekt Isabelle Caro w 2007
Myslę, że z dobrymi tagami i łzawym tytułem (jakie ma w zwyczaju pisać) 1M wyświetleń osiągnęłaby w 2 dni :P
Wszystkie tabloidy jej, nie tylko polskie, ale rozlałoby się na całą Europę, ba cały świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie no widać ją np. na tym zdjęciu co trzyma butelkę soku z 26.12.2018. Nogi jak patyki. 

Normalne nogi, już bez przesady. Lepsze takie niż dwa tłuste serdele 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kdk

Die ta jak dieta, jak jej odpowiada, to niech soboe ją stosuje. Ale ten jej facet, aż mnie zatkało w ostatnim filmiku, jak on się do niej odnosi? A wygląda coraz gorzej. Mizerny, zajada  te swoje owoce i warczy na żonę. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kdk
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Normalne nogi, już bez przesady. Lepsze takie niż dwa tłuste serdele 😄

No nie bardzo. Ja mam bardzo szczupłe,  chciałabym nabrać trochę ciała,  ale przy jej nogach to ja mam dwa grube balerony.  Głupio mi to pisać,  ale po tamtym filmiku poprawil mi się nastrój,  moje nogi nie są jeszcze takie chude jak myślałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Kdk napisał:

No nie bardzo. Ja mam bardzo szczupłe,  chciałabym nabrać trochę ciała,  ale przy jej nogach to ja mam dwa grube balerony.  Głupio mi to pisać,  ale po tamtym filmiku poprawil mi się nastrój,  moje nogi nie są jeszcze takie chude jak myślałam. 

Ale tu nie chodzi o nogi Agi tylko o nogi dziewczyny z Instagrama do której ktoś tu się dojebal bo je owoce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graze
10 minut temu, Gość Kdk napisał:

Ale ten jej facet, aż mnie zatkało w ostatnim filmiku, jak on się do niej odnosi? A wygląda coraz gorzej. Mizerny, zajada  te swoje owoce i warczy na żonę. Masakra.

Bo jest głodny, a jak głodny to zły i wściekły, a jak wściekły to musi odreagować, więc warczy na Agę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kdk
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ale tu nie chodzi o nogi Agi tylko o nogi dziewczyny z Instagrama do której ktoś tu się dojebal bo je owoce. 

A to sorry. 

Poza tym sporadycznie już ją oglądam,  bo mnie irytuje. A na tego męża patrzeć nie mogę. Zerkam tylko z ciekawości co u niej i tyle. A frutarianskie szejki  akurat mnie nie interesują.  Bardziej mnie interesuje życie polonii  w Stanach, ale tam , za wyjątkiem pierwszych wlogow,  gdzie było coś o aupair, nic ciekawego nie ma.

Nic o sposobie emigracji,  nic o szkolnictwie, poszukiwaniu pracy, nic o możliwościach,  nie pokazuje ciekawych zakątków kraju. W sumie mogłaby z Polski kręcić,  bo te wlogi  to wstałam,  April zjadła to i tamto, Owen śpi,  mam przemyślenia na temat abc.... i nic konkretnego. Nawet nie wiem, jaki ona ma teraz tam status, czy mogła by pracować na legalu. Ale wyszła za obywatela usa, więc pewnie status ma. Chyba, że opowiadała to kiedyś,  ale nie mam zamiaru przekopywac się przez cały kanał. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graze
12 minut temu, Gość Kdk napisał:

Nawet nie wiem, jaki ona ma teraz tam status, czy mogła by pracować na legalu. Ale wyszła za obywatela usa, więc pewnie status ma. Chyba, że opowiadała to kiedyś,  ale nie mam zamiaru przekopywac się przez cały kanał. 

Ja się zatrzymałam na informacjach z bloga, że ma zieloną kartę. Później życie zostało zdeterminowane przez mango w kostkę oraz byciu ekspertem w wychowaniu dzieci i nawet bloga nie da się czytać, bo ogladanie kończe na przeglądnięciu tytułów w zakładce Vlogi na jej youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggcf
24 minuty temu, Gość graze napisał:

Bo jest głodny, a jak głodny to zły i wściekły, a jak wściekły to musi odreagować, więc warczy na Agę

Jest coś takiego jak emocje,charakter itp . ktoś może być głodny a nie warczeć itp jak ktoś tu napisał.To nie jest dietozależne choć może byći tak ale miałam styczność z kimś kto nie chodzi głodny no je wszystko a czasami jak mu coś o.... to niewiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graze
3 minuty temu, Gość ggcf napisał:

Jest coś takiego jak emocje,charakter itp . ktoś może być głodny a nie warczeć itp jak ktoś tu napisał.To nie jest dietozależne choć może byći tak ale miałam styczność z kimś kto nie chodzi głodny no je wszystko a czasami jak mu coś o.... to niewiadomo o co chodzi.

Dla mnie to N. ma coś z głową. Jego teorie, że nie należy wzmacniać pozytywnie, chwalić i mówić, że coś się dobrze zrobiło, że nie należy przepraszac, bo to jest nieszczere... wtf??! Dla mnie to jakieś zaburzenie emocjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea

Zaglodzony  mózg  zawsze projektuje takie brednie. Ani w tym sensu ani logiki ani żadnych  podstaw  z nauki. Niestety oni obydwoje  są już pacjentami,  niebezpiecznymi dla swoich dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasekta
10 minut temu, Gość Lea napisał:

Zaglodzony  mózg  zawsze projektuje takie brednie. Ani w tym sensu ani logiki ani żadnych  podstaw  z nauki. Niestety oni obydwoje  są już pacjentami,  niebezpiecznymi dla swoich dzieci .

Prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

donuty~doku*py wygladają jakby AinA przerabiala ku-pe pieseła, blech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię takiego czegoś, fajnie że kombinuje z różnymi potrawami, ale niech nie pisze w tytule, że to pączek. Przecież to koło pączka nie leżało, aż mną trzepie. Niedługo zrobi frutariańskie parówki i schabowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graze
11 godzin temu, Justa napisał:

Jak ja nie lubię takiego czegoś, fajnie że kombinuje z różnymi potrawami, ale niech nie pisze w tytule, że to pączek. Przecież to koło pączka nie leżało, aż mną trzepie. Niedługo zrobi frutariańskie parówki i schabowego...

Wiékszosc oszołomów tak ma, zwłaszcza na roślinnej. Słyszał/widział ktoś aby mięsożerca brał parówke i mówił 'to jest ogórek, mięsny ogórek'?? albo plaster szynki 'to jest sałata, szynkowa sałata'. Nie wiem czy to od ideologii czy z głodu odwala weganom i frutariakom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemwszoku

Cześć wam 🙂 pierwszy filmik jaki obejrzałam od Agi to ten...gdzie pokazuje swoje ciało, niedawno opublikowany, wiem też że żywią się owocami tak? Może mi tu ktoś krótko przedstawić jak ona się znalazła w Stanach, kim jest jej mąż i czyją decyzją było przejście na tą dietę? Filmów na yt ma sporo, a nie chcę przekopywać całego kanału by się o niej trochę dowiedzieć. Z góry dzięki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
45 minut temu, Gość Jestemwszoku napisał:

Cześć wam 🙂 pierwszy filmik jaki obejrzałam od Agi to ten...gdzie pokazuje swoje ciało, niedawno opublikowany, wiem też że żywią się owocami tak? Może mi tu ktoś krótko przedstawić jak ona się znalazła w Stanach, kim jest jej mąż i czyją decyzją było przejście na tą dietę? Filmów na yt ma sporo, a nie chcę przekopywać całego kanału by się o niej trochę dowiedzieć. Z góry dzięki! 

w usa była au pair. po iluś tyg spała z ojcem dziecka. to ten jej mąż obecny. w intercyzie m.in. zabronił jej do dzieci mówić po pl. gdy dowiedziała się o jej obciążeniu genetycznym kanał jej jeść owoce. sam też to robi i ich wspólnego córka, która nie ma wadliwych genów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem w szoku

Czyli jej mąż miał żonę wcześniej i dziecko, którym opiekowała się Aga tak? Długo trwa już to jedzenie owoców? Czy czasami "wpada" im w menu coś innego niż owoce? Np warzywa, kasze itp? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Jestem w szoku napisał:

Czyli jej mąż miał żonę wcześniej i dziecko, którym opiekowała się Aga tak? Długo trwa już to jedzenie owoców? Czy czasami "wpada" im w menu coś innego niż owoce? Np warzywa, kasze itp? 🙂

Same owoce 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, ola4112 napisał:

Same owoce 😞

Od kiedy ona je te owoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemwszoku
18 minut temu, ola4112 napisał:

Same owoce 😞

O matko, mam nadzieję, że nie karmi tak dziecka cały czas. A jeśli tak to jest to według mnie chore, aż współczuję jak to dziecko pójdzie do szkoły i będzie wyszydzane przez inne dzieci, lub po prostu będzie mu przykro, że inne dzieci próbują wszystkiego...a to je banany i pomarańcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemwszoku
1 minutę temu, Gość Jestemwszoku napisał:

O matko, mam nadzieję, że nie karmi tak dziecka cały czas. A jeśli tak to jest to według mnie chore, aż współczuję jak to dziecko pójdzie do szkoły i będzie wyszydzane przez inne dzieci, lub po prostu będzie mu przykro, że inne dzieci próbują wszystkiego...a to je banany i pomarańcze. 

Już nie wspomnę, że robi tą dietą dziecku krzywdę. Nie po to od małego stopniowo rozszerza się diety, żeby jakąś matka wariatka zatrzymała dziecku żołądek tylko na owocach. O zgrozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona nie chce posłać dzieci do szkoły, tylko uczyć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestemwszoku

Najwidoczniej boi się, że jej dzieci poznają inny świat niż wyimaginowany przez rodziców. Tylko czekać aż ta "bańka" pęknie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×