Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Brzydki.profil

Polecane posty

Gość Gość

Witam mam dość osobisty problem ktory dręczy mnie od pewnego czasu, mianowicie moja broda jest nie proporcjonalna, za krotka. Niedawno skończyłem 21 lat wcześniej się tym nie przejmowałem licząc że poprostu może trochę później dorastam od reszty rówieśników ale po ostatnich urodzinach jakoś doszła do mnie refleksja ze chyba nie 😣 co można z tym zrobić chce czuć się atrakcyjny również z profilu bo nie uważam się za brzydkiego . Proszę o poradę .Dodam że nikt w rodzinie tak nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Korekcja zgryzu i lub operacja szczęki, implant brody, kwas hialuronowy w brodę. Rozwiązań jest mnóstwo. Zaloguj się na portalu beauty, znajdziesz tam ludzi z podobnym problemem po operacjach, fotki po zabiegach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zynia

Znajdź dobrego i uczciwego chirurga plastycznego i umów się na konsultację. Nie musisz nic  robić, żadnej operacji, ale chirurg doradzi Ci co możesz zrobić w przyszłości. Moja córka miała, w jej mniemaniu, problem z nosem i jak skończyła 19 lat zabrałam ją dr Pabiańczyka w Krakowie na "pogadankę", bo sama byłam jego pacjentką. Lekarz jej wyjaśnił, jak się robi takie zabiegi, co można zrobić w jej przypadku i kiedy będzie na to odpowiedni czas. Zachęcam do takiego rozwiązania bo może znajdziesz nieinwazyjną i w miarę tanią metodę na poprawę jeśli tak tego pragniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×