Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga

31 tydzień ciąży a ja ledwo zipie

Polecane posty

Gość Aga

Hej, dziewczyny które są w ciąży albo były nie dawno czy też może pamiętają... Jak się czuliście w tym stopniu zaawansowania ciazy? Ja mam wrażenie jakbym miała zaraz urodzić, ledwo chodzę a o po zwykłej aktywności w ciągu dnia, a wręcz wypoczynkowym trybie życia jestem wykończona. Boli mnie kręgosłup, miednica, chodzę jak pingwin, jest mi ciężko. Przytyłam z 54 na 62 kg i staram się spacerować a nie tylko leżeć na kanapie. Zresztą mam w domu juz jedno dziecko więc nie ma mowy o leżeniu całymi dniami. Przy pierwszej ciąży nie czułam się tak źle tym bardziej mnie to dziwi. 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggg

Czulam sie calkiem spoko. Meczylo mnie jedynie to ze maly w brzuchu strasznie sie wiercil i ciagle czulam ucisk po prawej stronie. No i wchodzenie na moje 4. pietro mnie meczylo. Ale poza tym ok. Bylam na chodzie az do rozwiazania mozna powiedziec. To byla moja pierwsza ciaza. Coz... kazda jest inna. Dasz rade. Wypoczywaj jesli tylko mozesz bo potem bedzie przy dwojce dzieci naprawde ciezko 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Też jestem w tym samym tygodniu i muszę stwierdzić,że poprzednia ciążę gorzej znosiłam tym bardziej że mam astmę,teraz czuję się ciężko ale nie jakoś bardzo, przytyłam 10 kg ,mam 170 wzrostu i 70 kg wagi, brzuch mam dużo większy niż w poprzedniej ciąży ,też czasem czuje że jeśli za dużo się nachodze to brzuch jakoś twardnieje czy co,a mam 2,5 syna który ma różne dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.

W pierwszej pracowałam i ścigałam do końca 40 tygodnia czyli do dnia porodu. W drugiej koło 30 tygodnia pomału zaczelam niedomagać i po każdej 30min aktywności zwykłej leżałam osłabiona i obolała kolejne 2 godz. Koło 35 tyg juz ledwo chodziłam i przestałam gdziekolwiek wychodzic po tym jak poszłam po starsze dziecko do przedszkola na druga stronę ulicy i nie byłam w stanie juz wrócić bo miałam straszne bóle podbrzusza. Odprowadziła nas wychowawczyni syna i czekała na mojego męża. Po 30 min leżenia ustąpiło a ja juz nigdzie nie wychodziłam jak tylko do auta zeby jechac do lekarza i tak do 38 tygodnia. Miałam dość i całe szczęście ze do 40 tyg czekać nie musiałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tak, przeszło po 36 tc i przed porodem smigalam jak mala cięzarowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×