Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hassaro

Internet stacjonarny Lublin

Polecane posty

Gość hassaro

Przeprowadzam się. Potrzebuję pewnej oferty na stacjonarny net.

Podpowiecie coś sensownego? Głównie zależy mi na niezawodności.

Pomysły, propozycje? Najlepiej światłowód, w ostateczności mobile, ale tylko w ostateczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko

Zacznijie od sprawdzenia tego przez PanWybierak.pl - to porównywarka takich usług,  w której można po prostu sprawdzić, jaki net jest dostępny pod danym adresem. Mega wygodne i codziennie aktualizowane rozwiązanie. Przynajmniej w mojej opinii jest to coś po prostu mega przydatnego. Sprawdzenie tego ręcznie to droga przez mękę. Też nie spodziewaj się, że pod jednym adresem będzie dostępnych wiele światłowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hassaro

Ok, mam, pokazało mi listę ofert, ale skąd mam mieć pewność, że to wszystko jest aktualne?

Przerabialiście ten temat? Ktoś sprawdzał zgodność tych opisów z informacjami na stronach operatorów i dostawców netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko

Po prawej stronie na górze listy ofert masz właśnie podaną datę ostatniej aktualizacji. Zazwyczaj jest to albo ten sam dzień, albo dzień poprzedni. Wiadomo – w tej kategorii ciągle coś się zmienia. Jutro oferta może być zdecydowanie inna niż dzisiaj. Promocje też pojawiają się przecież niemalże każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekp

Używałem tej strony jakiś czas temu. Wskazało mi światlowód Vectry i jeszcze oferty internetu mobilnego. Zanim podpisałem umowę, to jeszcze do nich dzwoniłem, żeby dowiedzieć się czegoś o tej firmie, tzn. o Vectrze. I takich informacji, jakie oni mi podali, nie znalazłem nigdzie. W sumie - codziennie mają do czynienia z ich klientami, więc dokładnie wiedzą, jak to wygląda. Gdzie lepsze źródło miałbym znaleźć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sankis

Też szukaliśmy na tej porównywarce - bardzo wygodnie, bo dane faktycznie aktualne, a są na liście wszystkie istotne oferty. Już jakoś rok temu szukałem ręcznie. Siedzisz, porównujesz, decydujesz się, dzwonisz, a tam... oferta nieaktualna 😉 

Tak jest szybciej i wygodniej, ale też polecam dzwonienie do nich - można się dowiedzieć wielu konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian

polecam dostawcę toya, mają bardzo dobrą ofertę i przystępne ceny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×