Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena

Moj szef to potwor

Polecane posty

Gość Lena

Pracuje jako ''project manager'' do spraw tlumaczen przysieglych, w Anglii. 4 miesiace temy wyprowadzilam sie z Londynu do Bristolu, gdzie zostala mi zaoferowana niezla posadka. Zgodzilam sie, postawilam wszystko na jedna karte. Niestety minely 4 miesiace i wiem, ze byl to DUZY blad... moj szef traktuje mnie jak smiecia. Czuje jak ta robota wysysa ze mnie cale zycie. Jak pomysle ze na drugi dzien mam isc z powrotem do tego miejsca, ... mnie strzela!!! Pracujemy w malej grupie, ja, 2 inne laski i on... one maja wy...e na prace, non stop na necie, szef ich szanuje mimo wszystko, a nawet faworyzuje czasami. Ja dzien w dzien (nie przesadzam) mam z nim rozmowe o tym jakim ...owym pracownikiem to ja jestem...OK... poprosilam go aby mnie zwolnil jak mu sie nie podoba moja praca a on na to, ze NIE bo lubi patrzec jak sie mecze. Sama glupia cipa nie odejde z dnia na dzien bo nie znajde pracy od tak, a czynsz sam sie nie zaplaci-  to jest male miasto plus pieniadze jakie zarabiam przekonuja mnie do tego abym zostala, ale ja juz tak nie moge. Caly czas przypierdala sie do mnie, ze cos zle zrobilam, ciagle mu sie cos nie podoba, to jak odebralam telefon, to za malo gadam, to za duzo, to nie na temat, to cos tam jeszcze. Angielski nie jest moim pierwszym jezykiem (w przeciwienstwie do tych lasek) co drugi dzien slucham jak ...owo skladam zdania i robie literowki, niech cie szlag!!! Skonczylam 5 lat studiow tutaj w UK, moj Anglielski nie jest na zlym poziomie, ale zaczynam wierzyc ze jest. Zawsze bylam mega wygadana, otwarta, teraz to zadko kiedy sie odzywam bo nie chc sluchac po raz kolejny na swoj temat. Wiele razy sa podteksty o mojej narodowosci. Powiedzialam mu ostatnio, ze nie moze mnie tak traktowac bo jestem jego pracownikiem oraz kobieta a on mi na to, ze moze robic co chce bo on jest tutaj szefem, no i ....... tyle zdzialalam. Mam ochote rzucic to wszystko w...u i wrocic do PL ale nie wiem czy to jest sens? jak i gdzie znalezc prace? moze powinnam wracac z powrotem do Londynu? Nie wiem... czy ktos z Was byl w podobnej sytuacji?? Dzieki xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm

Wow, masakra, szczerze wspoczuje! Szukasz juz innej pracy? Jesli nie, to powinnas bez 2 zdan zaczac, ten czlowiek Cie zniszczy psychicznie i bedziesz miala kompleksy, stracisz pewnosc siebie itp itd. Po co Cie zatrudnil, skoro ma problem z tym, ze jestes z Polski lub wmawia Ci bledy jezykowe?

Zycze powodzenia w znalezieniu innej pracy jak najpredzej, kasa to nie wszystko! I jestem przekonana, ze znajdziesz cos sensowego, rowniez za dobre pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo jest prawem

zbieraj dowody, maile od niego, prowadz pamietnik ( co mowi i kiedy), nagrywaj jak mozesz i do sadu. Zaplaci ci za mobbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
17 godzin temu, Gość hmmm napisał:

Wow, masakra, szczerze wspoczuje! Szukasz juz innej pracy? Jesli nie, to powinnas bez 2 zdan zaczac, ten czlowiek Cie zniszczy psychicznie i bedziesz miala kompleksy, stracisz pewnosc siebie itp itd. Po co Cie zatrudnil, skoro ma problem z tym, ze jestes z Polski lub wmawia Ci bledy jezykowe?

Zycze powodzenia w znalezieniu innej pracy jak najpredzej, kasa to nie wszystko! I jestem przekonana, ze znajdziesz cos sensowego, rowniez za dobre pieniadze.

Dziekuje za odpowiedz xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
17 godzin temu, Gość prawo jest prawem napisał:

zbieraj dowody, maile od niego, prowadz pamietnik ( co mowi i kiedy), nagrywaj jak mozesz i do sadu. Zaplaci ci za mobbing.

Dziekuje za odpowiedz xxx tylko czy jest w ogole mozliwosc wygrania sprawy? On ma duuuzo znajomosci i kasy przede wszystkim, a ja? hmm... zero w porownaniu do niego 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H6M6SUPERI6R
46 minut temu, Gość Lena napisał:

Dziekuje za odpowiedz xxx tylko czy jest w ogole mozliwosc wygrania sprawy? On ma duuuzo znajomosci i kasy przede wszystkim, a ja? hmm... zero w porownaniu do niego 😞

zapominasz chyba ze to jest Wielka Brytania a nie ta kur'wa polska tam się zaraz zabiorą za niego tym bardziej jeśli prześladowania wynikają z pobudek narodowościowych + dyskryminacja kobiet. ściągnij sobie apke dyktafon do telefonu i nagrywaj, to jest Wielka Brytania nie ta ku'rwa polska gdzie niemiec został nagrany jak pochwalał holokaust i że chciałby strzelać do polaków i sprawa rozeszła się po kościach, tam jest sprawiedliwy świat, Anglicy są inteligentni i bardzo tolerancyjni tam pojadą z nim jak z kur'wą, jak już założysz mu sprawę możesz odezwać się do lokalnej gazety, pytanie tylko czy chcesz bo jeśli faktycznie mówi wprost że coś nie tak że jesteś polką, jeśli używa terminu polish w obelgach to sprawa stanie się viralem na cały świat, pytanie czy uniesiesz taki ciężar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H6M6SUPERI6R

hahaha to nie jest ta ku'rwa postkoministyczna polska ze jak gosciu ma hajs to nic mu nie zrobia to tylko w bylym bloku wschodnim takie ku'restwa plugawa rasa xd tam sa inteligentni, prawi ludzie, szczególnie w Anglii fundamenty cywilizacji jaka dzisiaj znamy tam sie w sadach nie pie'rdola z rasizmem tam sa odwazni, inteligentni i prawi ludzie nie to co plugawce slowianskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdyby to nagrać? https://www.spyshop.pl/kieszonkowy-dyktafon-mq-u350-do-dyskretnej-rejestracji-1371.html tu w formie pendrive'a

tylko nie wiem jak z kwestiami prawnymi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×