Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Czyli bedzie teraz 1000 zl na dwojke dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Tylko w tych wielu krajach ludzie zyją na trochę innym poziomie. Ludzie z pracy mają więcej niż ci na zasiłkach, a emeryci zwiedzają świat a nie apteki, w poszukiwaniu jak najtańszych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melka
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Tylko w tych wielu krajach ludzie zyją na trochę innym poziomie. Ludzie z pracy mają więcej niż ci na zasiłkach, a emeryci zwiedzają świat a nie apteki, w poszukiwaniu jak najtańszych leków.

Roznie bywa. Jezeli chodzi o pensje to widzisz w tv co sie dzieje. Wszedzie strajki. Nigdzie juz nie jest kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak bo 500 zł to jest takkkkk duzoooo ze hohoho . Juz nie przesadzaj .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość gość napisał:

W wielu krajach od xx lat zasiłki na dzieci  sa czymś normalnym  . W Polsce dopiero od 3 lat stanieje taki program i niektórym zal dupe ściska . Tylko ze to wina poprzednich rzadów który nauczył ludzi jak psy , ze państwo  ma brać kasę od ludzi ale nic nie dawać od siebie .  

 

Wybrańcy przyzwyczaili się do tego, ze ludzie ich utrzymują, że ta kasa im się należy, że mogą brać i dawać tylko sobie. A ludzie? Jacy ludzie? To oni sa ważni a nie jacyś tam ludzie, a niech biedują. Teraz przeżywają szok. Naszą kasę, która mogła być nasza, gdyby nie pis, rozdają na prawo i lewo. Trzeba szczuć aby chociaż cząstkę uratować jak obejmiemy znowu władzę. No co wtedy będziemy mieć jak tak rozdają? Chociaż troszkę trza uratować 😂 Wybierzcie nas, wybierzcie. Pis ciągnie swoją kiełbasę wyborczą, to nic, że spełnia to co obiecuje, my też obiecamy ale Wam nie damy, sobie weźmiemy, ale głosujcie na nas bo Pis to zuo i już 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo wy nie rozumiecie ze to to jest efekt  zaniedbań poprzednich rządów . Doprowadzili ludzi do takiej biedy ,ze większość  poszla głosować na PIS z nadzieją ze może dostana te 500 zł .

Ja akurat chwale sobie PIS z to ze pomogli ludziom biednym którzy zyli w nędzy  i własnie za to maja mój głos (500+ mnie nie dotyczy ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I fajnie, ja się cieszę.  Prawda jest taka, że Ci, co kombinowali, to itak na pierwsze dostawali. A teraz dostaną wszyscy.  Zawsze lepiej jest zobaczyć dodatkowy 1000 na koncie,  niż 500. I łatwiej mi się będzie wracalo do pracy z myślą,  że prawie na żłobek dostaję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Gość gość napisał:

Tak bo 500 zł to jest takkkkk duzoooo ze hohoho . Juz nie przesadzaj .

 

 

Lepiej niż np. 100zł. No nie przesadzaj. Ładny pieniądz. Zwłaszcza, że na czysto, żaden podatek nie jest strącany z tego. Mieć a nie mieć to różnica jest duża. Nie śmiem nawet przypuszczać, ze niektórzy zrobili się tak żądni, że 500 to dla nich już za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×