Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 0 szacunku

Wszystkie dziewczyny w moim wieku to prostytutki

Polecane posty

Gość 0 szacunku

Wszystkie dziewczyny jakie znam w wieku 20-29 miały po kilku partnerów seksualnych. Niektóre miały ich 10 lub więcej. To nie wybaczalne tak się zachowywać. Wszystkie są dla mnie zwykłymi prostytutkami. Faceci nie lepsi zdradzają i też mieli więcej niż jedną. Cierpię bardzo bo nie mogę znaleźć normalnej dziewczyny. Cieszę się że mnie ostrzegano w domu przed tymi latawicami co wskakują do łóżka już na pierwszej randce. To byłby dopiero wstyd z kimś takim się spotykać. Wiele takich dziewczyn myśli jeszcze że to normalne,a to nie jest normalne. Unikam też wszelkie dyskotegi i kluby bo tam tego pełno.

Gdzie ja znajdę dziewczynę co ma głowie coś więcej niż szukanie uciech cielesnych i robienie sobie zdjęć w niestosownych pozach na mediach społecznościowych? Bo w moim wieku są same prostytutki, a co najgorsze jedne nawet się tym zajmują zawodowo !!! Co one chcą osiągnąć ilością zdobytych nagich facetów w swoim łóżku? Prestiżem bym tego nie nazwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nigdy nie znajdziesz dziewczyny, bo nie szanujesz kobiet. Każda normalna kobieta  która usłyszy jakie masz zdanie o innych kobietach nie będzie chciała z Tobą być. 

Jak znajdziesz dziewice i pójdzie z Tobą do łóżka to też po pierwszym seksie nazwiesz ją ...? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawości

Nie znasz znaczenia słów.... prostytutka to kobieta która za czynności seksualne np seks, loda, macanie, oglądane cycków bierze pieniądze. To że jakaś ma 10 partnerów seksualnych nie czyni z niej prostytutki. Możesz co najwyżej powiedzieć że jest puszczalska lub otwarta seksualnie. Nie że jest prostytutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawości
2 minuty temu, Nenesh napisał:

W przypadku kobiety rozwiązłej po prostu zmienia się środek płatniczy (na atencję, emocje, profity społeczne, ale też jak najbardziej kwestie materialne i finansowe). Niestety.

Wcale nie. Prostytutka uprawia seks z kimś kto jej się nie podoba, nie kręci jej więc robi to aby dostać jakieś bonusy - prezenty, pieniądze. Jeśli kobieta pozna przystojniaka który jej sie podoba i idzie z nim do łóżka to nie jest prostytutka. Robi to bo go pożąda. Nie ma z tego bonusów oprócz satysfakcji z seksu. Gdzie tu prostytucja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość pytam z ciekawości napisał:

Robi to bo go pożąda.

Pożąda tego, co gwarantuje jej ten facet, a nie jego jako takiego. Miłość nie jest bezinteresowna, a jeśli kobieta ma wielu partnerów w krótkim czasie, to to, czego poszukuje (świadomie, bądź podświadomie) oraz jej emocje stoją na pierwszym planie. Ergo, nie różni się od prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawości
1 minutę temu, Nenesh napisał:

Pożąda tego, co gwarantuje jej ten facet, a nie jego jako takiego. Miłość nie jest bezinteresowna, a jeśli kobieta ma wielu partnerów w krótkim czasie, to to, czego poszukuje (świadomie, bądź podświadomie) oraz jej emocje stoją na pierwszym planie. Ergo, nie różni się od prostytutki.

Nie znasz psychiki kobiet :D. Też mamy pożądanie i jak jakiś mężczyzna nam sie zabójczo podoba to nie patrzymy na to co gwarantuje. Zobacz ile kobiet uprawia przygodny seks z jakimś murzynem czy arabem bo po prostu oni są silni, muskularni i ładniejsi niż biali zwykli chłopcy.

Na to co mężczyzna gwarantuje patrzą tylko kobiety zdesperowane i wielokrotnie zranione wcześniej. Takie nie szukają miłości tylko układu.

Co do bezinteresownej miłości to ja teraz taka mam. Cała rodzina mówi mi że biore jakiegoś gołodupca z patologicznej rodziny a ja mimo to z nim jestem bo go kocham, podoba mi sie bardzo i świetnie sie dogadujemy. Nie wymieniłabym go na kogoś bogatszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawości

ps pożąda sie wyglądu, tego jak on sie zachowuje, jak nas podnieca seksualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONy
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nigdy nie znajdziesz dziewczyny, bo nie szanujesz kobiet. Każda normalna kobieta  która usłyszy jakie masz zdanie o innych kobietach nie będzie chciała z Tobą być. 

Jak znajdziesz dziewice i pójdzie z Tobą do łóżka to też po pierwszym seksie nazwiesz ją ...? 

Facet nie ma prawa mieć wymagań odcinek kolejny z serii. 

Tak, ja też nie chciałbym mieć kobiety, która miała spermę w buzi jakiegoś fagasa, brała do buzi przyrodzenia. Nie szanujesz się? To facet nie będzie szanował Ciebie. Proste jak drut. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość pytam z ciekawości napisał:

Też mamy pożądanie i jak jakiś mężczyzna nam sie zabójczo podoba to nie patrzymy na to co gwarantuje. Zobacz ile kobiet uprawia przygodny seks z jakimś murzynem czy arabem bo po prostu oni są silni, muskularni i ładniejsi niż biali zwykli chłopcy.

 

1 minutę temu, Gość pytam z ciekawości napisał:

ps pożąda sie wyglądu, tego jak on sie zachowuje, jak nas podnieca seksualnie

W pierwszym przypadku w grę wchodzą emocje, a w drugim egzotyka, czyli również emocje. Zatem, walutą dla kobiety są tutaj właśnie te doznania.

4 minuty temu, Gość pytam z ciekawości napisał:

Na to co mężczyzna gwarantuje patrzą tylko kobiety zdesperowane i wielokrotnie zranione wcześniej. Takie nie szukają miłości tylko układu.

Na to, co gwarantuje mężczyzna patrzą bardziej lub mniej świadomie wszystkie kobiety, te bardziej oraz mniej wyrachowane. Taka natura.

5 minut temu, Gość pytam z ciekawości napisał:

Co do bezinteresownej miłości to ja teraz taka mam. Cała rodzina mówi mi że biore jakiegoś gołodupca z patologicznej rodziny a ja mimo to z nim jestem bo go kocham, podoba mi sie bardzo i świetnie sie dogadujemy. Nie wymieniłabym go na kogoś bogatszego.

Miłość bezinteresowna nie istnieje, ponieważ człowiek z natury jest istotą interesowną i egoistyczną. Co do Twojego przykładu, jesteś z tym facetem, ponieważ spełnia Twoje preferencje, czyli gwarantuje Ci odpowiedni stan emocjonalny. To, że nie jest majętny nie ma nic do rzeczy, jak napisałam wcześniej.

7 minut temu, Gość pytam z ciekawości napisał:

Nie znasz psychiki kobiet :D.

Wystarczająco, by nie żyć kulturowym złudzeniem i nie przekłamywać realiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jesteś albo z Warszawy albo z Pomorza. Bo w tych regionach kobiety rzeczywiście pu;szczają się na potęgę.

Polecam zmienić otoczenie. Ja jestem z Gdańska i tutaj też co druga kobieta to dzi'wka, ale np będąc u kuzyna we Wrocławiu, czy kiedyś w Krakowie zauważyłem, że tam już takiego ku'restwa nie ma.

Wszystko zależy od otoczenia im bardziej le'wicowe miasto tym ludzie bardziej są zdegenerowani.

Widziałeś co się działo w Gdańsku gdy Ada'mowicz leżał zadźgany na scenie i się wykrwawiał? Ludzie sobie dalej tańczyli i śpiewali... ktoś może pomyśleć, że to dlatego, że nie wiedzieli co się stało... ale ja stąd pochodzę i powiem ci, że guzik prawda... ludzie są tutaj po prostu tak zdemoralizowani, że nawet gdy już wiedzieli, że Ada'mowicz został zamordowany to cieszyli się i bawili... ba, córki Ada'mowicza na pogrzebie sobie chichotały z nosami w smartfonach... tak tutaj jest, taka degrengolada panuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawości

Nenesh

Więc w takim wypadku męzczyźni to też prostytutki bo uprawiając seks mają z tego jakąś korzyść czyli satysfakcję i przyjemnośc. Też są interesowni bo wybierając kobiete która im sie podoba odczuwaja emocjonalnie podniecenie, przyjemość i dobrze im sie spedza czas.... Tak to postrzegając to chyba więcej mezczyzn jest prostytutkami niż kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawości

Nenesh

Dodam więcej. Mężczyźni to typowo prostytutki według twojego toku myślenia ponieważ są zdolni do uprawiania seksu bez żadnego uczucia, tlyko dla korzyści. Wiele kobiet tak nie potrafii uprawiaja seks tylko kiedy sa zakochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
2 godziny temu, Gość 0 szacunku napisał:

Wszystkie dziewczyny jakie znam w wieku 20-29 miały po kilku partnerów seksualnych. Niektóre miały ich 10 lub więcej. To nie wybaczalne tak się zachowywać. Wszystkie są dla mnie zwykłymi prostytutkami. Faceci nie lepsi zdradzają i też mieli więcej niż jedną. Cierpię bardzo bo nie mogę znaleźć normalnej dziewczyny. Cieszę się że mnie ostrzegano w domu przed tymi latawicami co wskakują do łóżka już na pierwszej randce. To byłby dopiero wstyd z kimś takim się spotykać. Wiele takich dziewczyn myśli jeszcze że to normalne,a to nie jest normalne. Unikam też wszelkie dyskotegi i kluby bo tam tego pełno.

Gdzie ja znajdę dziewczynę co ma głowie coś więcej niż szukanie uciech cielesnych i robienie sobie zdjęć w niestosownych pozach na mediach społecznościowych? Bo w moim wieku są same prostytutki, a co najgorsze jedne nawet się tym zajmują zawodowo !!! Co one chcą osiągnąć ilością zdobytych nagich facetów w swoim łóżku? Prestiżem bym tego nie nazwał...

To poszukaj starszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość pytam z ciekawości napisał:

Tak to postrzegając to chyba więcej mezczyzn jest prostytutkami niż kobiet

Z zaznaczeniem, że odnosi się to do osób rozwiązłych, jak wspomniałam...

56 minut temu, Nenesh napisał:

I tyczy się to nie wyłącznie kobiet, ale i  mężczyzn, hedonistycznych, ulegających popędom.

Którą płeć cech*uje mniejszy szacunek do siebie i własnego ciała, trudno powiedzieć, według mnie już na równi. Natomiast, temat zdaje się dotyczy kobiet stricte, także nie widzę powodu, by używać zestawień pomiędzy płciami, mających na celu usilne wybielanie jednej z nich. Autor zapytał, gdzie może znaleźć kobietę, która się szanuje i nie jest rozwiązła, także odpowiedź z mojej strony taka, iż wszędzie. Sęk w umiejętności prawidłowego oceniania kandydatek na partnerki, trzeba to sobie wypracować. I tyle.

Edytowano przez Nenesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszyscy tacy zepsuci tylko Ty taki wyjątkowy płatek śniegu co się uchował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygi

Baby to w 99% koorfy, takie czasy i wywalczyły to sobie, szmaty je/bane, rzygać się chce ile to kootasów w sobie miało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znowu ten żałosny koniotrzep zakłada tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Co za popierdzielony temat sfrustrowanych prawiczków 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omg

Przed chwilą będąc na balkonie widziałem parę na oko 15lat stali na chodniku i się przytulali całowali a chłopak złapał laske za dupe . Masakra co się dzieje , młode a już wykazuje zachowania coorfy , miałem zejść i jej naj3bac ale sobie odpuściłem niech rodzice się dowiedzą że mają coorfe a nie corke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lecz stuleje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woo
2 godziny temu, JonnyDaniels napisał:

Pewnie jesteś albo z Warszawy albo z Pomorza. Bo w tych regionach kobiety rzeczywiście pu;szczają się na potęgę.

Polecam zmienić otoczenie. Ja jestem z Gdańska i tutaj też co druga kobieta to dzi'wka, ale np będąc u kuzyna we Wrocławiu, czy kiedyś w Krakowie zauważyłem, że tam już takiego ku'restwa nie ma.

Wszystko zależy od otoczenia im bardziej le'wicowe miasto tym ludzie bardziej są zdegenerowani.

Widziałeś co się działo w Gdańsku gdy Ada'mowicz leżał zadźgany na scenie i się wykrwawiał? Ludzie sobie dalej tańczyli i śpiewali... ktoś może pomyśleć, że to dlatego, że nie wiedzieli co się stało... ale ja stąd pochodzę i powiem ci, że guzik prawda... ludzie są tutaj po prostu tak zdemoralizowani, że nawet gdy już wiedzieli, że Ada'mowicz został zamordowany to cieszyli się i bawili... ba, córki Ada'mowicza na pogrzebie sobie chichotały z nosami w smartfonach... tak tutaj jest, taka degrengolada panuje.

odezwal sie ten co wszystko na uja wrzuca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listmiłosny

faceci to prostytutki od zarania dziejow i jakos sie tym za bardzo nie przejmuja... hipokryci do potęgi proszę zamilczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zlot sfrustrowanych koniobijców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przepraszam że się wtrace w te zacna dyskusje ale ciekawi mnie jak wy mierzycie poziom skúrwienia wśród mijanych kobiet w danym mieście. Jaką miarą mierzycie puszczalstwo? Chodzi  o strój wyraz twarzy czy o co? Coś mi się wydaje że chodzicie do klubów i tam się napatrzycie na pijane kobiety które dobrze się bawią albo i bzykaja a później przerzucacie to co się tam dzieje na każda w mieście. Wiecie że jestescie smieszni? Nawet bardzo. I tragiczni zarazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell.

Do JonnyDaniels - twoje spostrzezenia sa bardzo dobre. W Gdansku za 150 mln zl  podatnikow chca propagowac model rownosciowy min. seksualizowac dzieci. Wszystko jest w sieci. 

W wydanych broszurkach przyzwyczaja sie dzieci do obmacywania, dotykania. 

Gdansk to typowo teczowe, lewacke miasto. 

To gdzie maja byc zasady, wartosci? Nigdy ich nie bedzie. Swiat schodzi zupelnie na psy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakaś męska pipka założyła temat i próbuje dorabiać ideologię. Onanisto jak nie umiałeś poderwać kobiety i spróbować w swoim życiu seksu to już pewnie ci się nie uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Ell. napisał:

Do JonnyDaniels - twoje spostrzezenia sa bardzo dobre. W Gdansku za 150 mln zl  podatnikow chca propagowac model rownosciowy min. seksualizowac dzieci. Wszystko jest w sieci. 

W wydanych broszurkach przyzwyczaja sie dzieci do obmacywania, dotykania. 

Gdansk to typowo teczowe, lewacke miasto. 

To gdzie maja byc zasady, wartosci? Nigdy ich nie bedzie. Swiat schodzi zupelnie na psy. 

Jak on sam ich nie ma to o co ty się tak podniecasz. Chyba średnio ogarniasz przestrzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Szacunku
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jakaś męska pipka założyła temat i próbuje dorabiać ideologię. Onanisto jak nie umiałeś poderwać kobiety i spróbować w swoim życiu seksu to już pewnie ci się nie uda. 

Zakładam temat jaki chce. Nie muszę dorabiać żadnej ideologii bo po prostu piszę jak jest. Od cieniasów mnie nie wyzywaj bo chodzę regularnie na siłownie. Onanizuje się raz na miesiąc lub rzadziej. A podrywać nie chce dziewczyny ktora oddawała się byle komu. Brzydzą mnie takie dziewczyny i nie chce mieć z takimi prostytutkami i puszczalskimi nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz przede wszystkim wielki problem z seksualnością człowieka chłopcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×