Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

takszczerzex3

Boję się, że powinnam być facetem...

Polecane posty

Cześć, może ktoś uzna, że jestem chorym człowiekiem, ale od kilku dni męczą mnie dziwne kminy, że powinnam być mężczyzną, nie kobietom... TYLKO, ŻE JA NIE CHCĘ żadnych zmiany płci, czy hormonów... Nie czuję się kobieco, mam takie wrażenie, że ludzie też mnie tak postrzegają... Wyglądam jak naprawdę normalna dziewczyna, jestem atrakcyjna, tylko może trochę mniej zadbana niż moje równieśniczki. Kosmetyków to ja mam mnóstwo... Nie wyobrażam sobie żeby miało ich nie być. Naoglądałam się filmów o trans i uwięzienia duszy w innym ciele... i teraz od kilku dni tak mnie to męczy, że już nie daję rady. Zaczęłam czuć w sobie faceta i boję się, że przez 23 lata tylko udawałam kobietę... Rozmawiałam o tym z mamą ona powiedziała że od małego miałabym z tym problemy, a nigdy tak nie było. CO prawda czułam się inna od koleżanek, jakoś taka obca, ale nigdy nie myślałam że w tym jest problem!!! Chcę żyć normalnie tak jak dotychczas... Zawsze podkochiwałam się w facetach i nawet teraz jest też taki pewien Pan, którego "obserwuje"... Chcę dodać, że od kiedy pamiętam wkręcałam sobie wiele rzeczy... Kiedyś że jestem opętana i też się tym przejmowałam, ale to przeszło... Boję się, że żyje we mnie facet, a nie kobieta... Mam dużo z charakteru faceta jestem brudasem, jak wieśniara się zachowuje, nie lubie sprzątać, gotować, kocham pilkę nożną, ale jestem rownież bardzo empatyczna, wrażliwa jak kobieta... Czy ktoś może mi doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trans tru

nie jesteś trans, pisze ci to trans. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trans tru

Jakbyś była facetem to byś o sobie myślała jak on, czyli byłem, musiałem. Podczas rozmowy końcówki mówiła byś bardzo niewyraźnie bo sprawialoby ci to ból. Podobały by ci się męskie ubrania, a założenie czegokolwiek damskiego powodowałoby dyskomfort psychiczny i fizyczny. Kiedy jesteś trans to po prostu o tym wiesz. Orientacja nie ma nic do rzeczy bo można być trans homo, trans bi albo trans hetero. Ale są też inne.zaburzenia identyfikacji płciowej, ktoś może czuć się żadnej płci i ma to swoją nazwe. Jak.chcesz wiedzieć więcej to jest forum dla osób trans transpomoc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyhdgty

Znam wiele osob trans i NIE JESTES TRANS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×