Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwiatuszek92

Wczesna ciąża dziewczyny doradzicie?

Polecane posty

Cześć nie wiem co mam robić.. Jestem w 7 tyg teraz. Wszystkie testy mialam pozytywne. Bete robiłam 15.03 i wynosiła 28.66 wg ich bylam wtedy juz w 3tyg od zapłodnienia. Bylam u ginekologa 21.02 i stwierdził że jeszcze jest za wcześnie żeby coś wykryć i kazał mi przyjść za 2tyg czyli 7 marca. Aa to jeszcze prawie tydzień do wizyty.... Od początku miałam tkliwosc piersi nie żeby strasznie bolały tylko byly tkliwe i suty takieee bardzooo duże. Teraz tez mam widoczne są tez żyłki ale ta tkliwosc jakby ustała. Ogólnie nie mam żadnych objawow ciazowych no oprócz tego ze miesiączki dalej nie mam chodzi głównie ze jakis mdłości wymiotow itd. W tamtym tyg pobolewalo mnie podbrzusze w tym tylko przez 2 dni. Ale to tak raz na dzień przez kilka sekund... I zaniepokoilo mnie to gdyż wczoraj zauważyłam różowy śluz na papierze.. A dzisiaj lekko brazowy i troche dużo go było. Bardzo sie niepokoje i nie wiem co mam robić... Moim jedynym wyjściem by byla tylko wizyta w szpitalu.. Prosze o radę czy mialyscie tak? Co się wtedy okazało? Co może byc przyczyna? Biore codziennie folik. 

nie wiem co mam myśleć.. boję się to moja pierwsza ciąża 

i prosze nie krytykować chce tylko waszych rad. i przepraszam za nowy wątek ale szukalam i nie znalazłam innego.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może zadzwoń do lekarza, czy nie możesz iść na wizytę wcześniej. Ew do szpitala... Powiedz, ze jesteś w początkowej ciąży i wystąpiło takie coś... Może to być niegrozne, ale warto sprawdzić. Ja bym pojechała do szpitala, albo zadzwoniła do tego lekarza. Nic innego nie zrobisz trzeba zobaczyć na USG czy coś się dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Do lekarza im wcześniej tym lepiej i mogą coś zaradzić. Może hormony na podtrzymanie ciąży musisz brać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

Idź do lekarza, nie pomożemy online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do lekarza nie mam nr zawsze dzwonie do przychodni się do niego rejestrować. A on przyjmuje tylko 1 dzień w tyg niestety...

Myślałam bardziej że moze ktos z was miał taką sytuację i czym to bylo spowodowane i czy mam sie martwić tym czy nie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Każda ciąża jest inna, u kogoś może to być objaw niegrozny, a u kogoś już może oznaczać, ze coś się dzieje. Nie zastanawiaj się jedz na pogotowie. Ja bym nie ryzykowała, lepiej jak lekarz zobaczy na USG i będziesz wiedziała, niz później żałować, ze nic nie zrobiłaś. Możesz iść najpierw do lekarza 1 kontaktu a on do skierowanie najwyzej albo od razu na izbe gwarantuje że bez skierowania cię przyjmą, bo muszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag444

Do lekarza po leki na podtrzymanie ciazy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja nie mogę, z ciążą coś dziwnego się dzieje, a ty zamiast dzwonić po lekarzach szukasz pomocy na forum. Jedź do szpitala i wymuś od lekarzy leki na podtrzymanie! A jak tego nie potrafisz to przecież w soboty też przyjmują prywatni lekarze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa ewa

Ja byłam u gina w poniedziałek czyli 7.2 tc i było widać bijące serduszko chociaż ciąża trochę młodsza bo cykle miałam 33 dniowe. U mnie to samo z piersiami. Trochę tkliwe przy dotyku a tak nic. Nawet się nie powiększyły ale czytałam, że różnie to bywa. Delikatny różowy śluz też miałam. Lekarz stwierdził, że to może od nadżerki i przepisał tabletki dopochwowe. Od początku biorę Duphaston bo poprzednią ciążę straciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak nie krwawisz,to wszystko gra. Jak cie boli podbrzusze wez no spe i uwazaj na siebie.Na poczatku ciazy takie rzeczy sa normalne, zwlaszcza w okolicach okresu. A sluz w ciazy sie zmienia, duzo zalezy od bakterii w pochwie, infekcji, stanow grzybicznych. Nie panikuj.Gdybys dostala krwawienia to jedz na pogotowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Bezsil napisał:

Ja miałam lekkie brazowe plamienie i poronilam 😞

Ja nie mialam w ogole i plod przestal sie rozwijac w 14tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×