Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vixorxa

Czy takie wlosy nadaja sie do rozjasnienia?

Polecane posty

Gość Vixorxa

Chciałabym rozjasnic wlosy ktore farbowalam dwa razy w zyciu(z ciemnego blondu na rowniec calkiem ciemny blond ale bardziej rudy), raz w listopadzie (wraz z rozjasnieniem) a drugi raz farbowalam w styczniu (na blond, chcialam zneytralizowac brzydki odcień). Przez caly ten czas uzywalam szamponu majacego wyplukiwac brzydki kolor, ale zauwazylam, ze wlosy wciaz maja bardzo nieciekawy odcien a w nienaturalnym swietle (chociazby gdy robię zdjęcie lampa blyskowa) sa zielone. Mam odrosty (ktore nie sa zbyt widoczne, nie kontrastuja z tymi farbowanymi) okolo 8cm i teraz pytanie: czy ta farba mogla sie zmyc? (nie pamietam, czy to byla trwala czy poltrwala) czy powinnam rozjasniac te wlosy? (chce rozjasnic farba z Pallette w kolorze bardzo jasnego platynowego blondu) oraz kupilam toner z Syoss. Prosze o pomoc, nie jestem w stanie zdecydować co zrobic z wlosami, a niestety wizyta u profesjonalisty odpada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pancia

Ja rozjaśniałam swoje włosy bez rozjaśniacza Wella ,,platynowy blond" 19 wyszedł na mich jasno brązowych włosach biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×