Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nielubiany

Nie mam znajomych, nikt mnie nie zaprasza na imprezy

Polecane posty

Gość nielubiany
36 minut temu, Gość Pod napisał:

Nie ma to jak uczucie jak moj siusiak jest w pachnacej pupce kolegi. Nic tego nie przebije. A ty zazdrosc prawiczku hehehe.

 

39 minut temu, Gość Pod napisał:

A tak poza tym mam niesamowity szacunek chlopakow na dzielni. Jak stoimy codziennie pod klatka kilka godzin z piwami to wszyscy sie nas boja i omijaja nas po drugiej stronie ulicy i nikt nam nie podskoczy. Jestesmy nietykalni i najlepsi, po co nam duze pieniadze. Mamy siebie i lubimy calowac sie wspolnie z chlopakami w kilku i bzykac sie nawzajem po piwnicach. Hehehe. A ty gnoju nie zadzieraj z nami bo sie doigrasz.

Słabe prowo.

45 minut temu, Gość Pod napisał:

Jak to co mam? O ile cos pamietam to pamietam rzyganko i te kace po imprezkach, leb tak pekal z bolu czasami ale bylo warto. Czasami tez byly jakies bojki np bo jakims ...om odwalalo, wybite zeby, wizyty na izbach wytrzezwien (ja moge sie pochwalic ze bylem 18 razy) itd. Tych cudownych wspomnien nikt mi nie zabierze. I tak, wole zarabiac malo niz byc bogaty bo jestem minimalista 😄

Raz mi się zdarzyło mieć podobne przeżycia. Byłem za granicą, gdzie akurat wyjątkowo miałem znajomych. Ale akurat to z upiciem się wspominam negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiany
Dnia 3.03.2019 o 15:36, Gość Qwe napisał:

Jeden/a na kilka milionow. I z nikim sie nie zadaje. Inaczej stalby sie taki/a jak reszta.

Na pewno nieco więcej. I pewnie zadają się z takimi jak oni. Tylko gdzie ich znaleźć? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiany
Dnia 2.03.2019 o 16:03, Gość bez imprez napisał:

Zgadzam się na 200%, ale młodzi to durni, nie rozumieją że niszczą siebie i własne zdrowie imprezowaniem

Bez przesady, można się bawić bez alkoholu. Zresztą młodzież zawsze imprezowała, niezależnie od czasów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×