Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anastazja

zdradzilam chlopaka z jego bratem

Polecane posty

Gość anastazja

Jak sam temat wskazuje  mam ogromny problem ktory juz dawno za mna sie wlecze.Jak moj chlopak wyjechal na pare miesiecy do pracy za granice,poszlam z jego starszym bratem na impreze a dokladniej na domowke. Bylo super  byl akohol tance i przy tym moje hamulce poscily bo do tego prawil mi piekne slowka, uleglam i poszlam z nim do lozka, byl swietny nawet mnie zaskoczyl swoim sprzetem. Okazalo sie ze ma wiekszy od brata  i wspaniale nim pracowal,pierwszy raz tak bylam przerznieta,bylam przeszczesliwa ze sie zgodzilam,powiedzial mi ze juz dawno na to czekal i sie doczekal.Myslalam  ze jak moj chlopak wroci  to nie bedzie problemu,ale on nie mysli konczyc tego romansu nalega zebym zebysmy sprobowali byc z soba.Czuje sie strasznie z ta cala sytuacja jaka sie wytworzyla nie wiem co mam robic prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nowego

stare przysłowie mówi  brat po bracie na tym samym warsztacie i wszystko w rodzinie zostaje skoro sprawa się wydała to możesz śmiało trójkąty organizować  !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jedz na 2 fronty, kazda kobieta powinna miec 2 facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

was już nie ma, to wyjdzie wcześniej czy póżniej nawet w awanturze między nimi. Taki brat to bydło, żeby dziewczynę przeru..ać i jeszcze szantażować to trzeba byc świnią więc na pewno mu wygarnie któregoś dnia by dokopać. O twoim zachowaniu nie będę pisał bo samo wiesz co myslę. Najlepiej odejdz już teraz , tylko jedyny twój problem to poinformowanie o twojej decyzji. Możesz powiedzieć że chcesz przerwy bo przestalaś go kochać , możesz powiedzieć że go zdradziłaś lub powiedzieć prawdę że przespałaś się z jego bratem. Dziewczyno nawet nie zdajesz sobie sprawy jakiego bagna narobiłaś sobie. I jeszcze jedno jak nie brat to ktoś inny mu powie bo przecież na domówce wszyscy widzieli jak się zachowujecie i co było dalej ktoś mógł widziec. Telenowele wysiadają przy sytuacjach życiowych komplikowanych na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalowska

Podświadomie tego pragnęłaś i się stało teraz wszystko wyjdzie na jaw i nie będziesz mieć żadnego

Błędy młodości czasem jebią całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula

czym się martwisz każda kobieta powinna spróbować innego ja też to zrobiłam tyle że z byłym chłopakiem który był pierwszą miłością, wcześniej gdy miałam 18 l miałam z nim ten pierwszy raz , a teraz spotkaliśmy się po latach miało być tylko spotkanie a była kolacja u niego ,winko , prysznic, zabawa no i później wiadomo ... bzykanko. Długo się opierałam nie byłam pewna czy tego chcę i dopiero gdy mnie wziął pod siebie nie było już wymówek. Ale  nie żałuję może na początku miałam moralniaka , bo mąż to chyba ze dwa razy mnie tak wybzykał no i  zamiast skończyć finał na brzuszek zrobił co chciał. Po wszystkim powiedział że mój mąż kiedyś mu mnie zabrał to teraz sobie odbił i że chciałby żeby mąż widział jak mnie bzykał. Tak że nie jesteś sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×