Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pulchnana

czy sa tutaj osoby z nadwaga ktore sobie odpuscily?

Polecane posty

Gość pulchnana

kiedys robilam co moglam, mialam skurcze zajady z niedojadania, katowalam sie, biegalam, i to wszystko utrzymywalo sie tylko kiedy robilam wszytsko na raz figura super (chuda i tak nie bylam) samopoczucie zerowe. zdecydowalam sie odpuscic, mam wyrazna nadwage, jedyne co robie to unikam slodyczy i nie napycham sie, staram sie duzo chodzic na pieszo i tyle nie bede sie katowac mam to w dupie i wogole nie mysle o mojej wadze czy sporych udach cczy brzuchu i jestem wreszcie szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja bym Cię schrupał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Ja tam wole grubsze babki. To co  kobiety obecnie ze sobą robią to dramat. Suche. Mięśnie zarysowane jak u zawodowego sprintera. Zero biustu. Twarde kościste nieprzyjemne w dotyku. Szkoda ze modna jest niekobiecosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Adam napisał:

Ja tam wole grubsze babki. To co  kobiety obecnie ze sobą robią to dramat. Suche. Mięśnie zarysowane jak u zawodowego sprintera. Zero biustu. Twarde kościste nieprzyjemne w dotyku. Szkoda ze modna jest niekobiecosc 😞

też takie wolę kobitki , one chyba nawet nie wiedzą , że są fajne i kuszące . myślą tylko o odchudzaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnn

No, ja też lubię duże baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już z 10 lat temu odpuściłam. Całe życie ma te kilka kg nadwagi, ale jestem za to bardzo zadowolona z twarzy, cery, więc jest dobrze. Na powodzenie nigdy nie narzekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Piwosz 93 napisał:

Niepełnoszczupli łączmy się kochani

GRUBAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×