Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonymech

wysokość alimentów

Polecane posty

Gość zielonymech

O jakie alimenty powinnam wnioskować na dwójkę dzieci (1 i 6 lat)?

Oficjalne zarobki ojca 4000netto. Jego wydatki: Mamy wspólny kredyt na mieszkanie który on płaci (1000) mieszkam ja z dziecmi, on mieszka z rodzicami więc nie ma dodatkowych wydatków mieszkaniowych i utrzymuje tylko samochód.

Moje przychody: 0. Właśnie skończył mi się macierzynski, do pracy chce iść dopiero za rok bo teraz nie mam co z młodszym zrobić. Moje wydatki (ja+2dzieci) mieszkanie+media 800, tv,internet,tel 300, przedszkole 400, jedzenie 1000. Nie liczę dodatkowych atrakcji typu apteka czy zakup ubrań dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

500+ nie pobierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwodnik 2019

1300-1400 max przy jego zarobkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawił Ci mieszkanie, a ty jeszcze chcesz od niego kasę? Nie masz wstydu? Wiem, że po rozstaniu koszty należy dzielić na pół, ale praca nie jest hańbą dla kobiety. Poza tym chyba lepiej się rozwijać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonymech

Ale czy ja gdzieś napisałam że nie zamierzam iść do pracy? ;/ Nie mam co zrobić z dzieckiem. Za żłobek lub opiekunkę zapłacę prawie tyle ile zarobię a jak się drugi rozchoruje i będę musiała wziąć zwolnienie to i prace starce .. Jednym z powodów rozstania jest to że on pracuje praktycznie cały czas i ja choćbym chciała to nie mam kiedy... A on nie zrezygnuje bo ja zarobię mniej... I się kółko zamyka. Nie zostawił MI mieszkania .. mieszkanie jest dla dzieci. 500+ mamy jeszcze wspólnie na jedno dziecko. JA nie chcę od niego kasy ale dzieci muszą coś jeść i mieć gdzie mieszkać. Nie plujcie na mnie  jadem... gdybym mogła to bym nic od niego nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My też mieliśmy kredyt na remont mieszkania w którym ja zostałam z 2  dziećmi.  Rata to 1000 zł,  ustalilismy że w ramach alimentów ex będzie spłacal ten kredyt (jest na niego) . Nic więcej od niego nie ciągne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spłaci sobie kredyt a Ciebie z dzieciakami wyrzuci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia

Mój brat na  dziecko daje 1200 zl.(do niedwnaj 1000).Podniesli mu bo matka twierdzi że dziecko nie ma apetytu w szkole i ona musi gotować w domu.Brat zarabia ok 3500 4000 netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×