Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niezazdrosnażona

Zazdrosne kobiety są żałosne i śmieszne

Polecane posty

Gość Niezazdrosnażona

Czy tylko ja uważam że taka bezpodstawna zazdrość jest żałosna i śmieszna? Sama mam męza ale nie wyobrażam sobie robić takich scen. Ostatnio spotkała mnie taka sytuacja. Spotkałam kolegę, dawnego znajomego bo dłuższy czas nie mieliśmy ze sobą kontaktu. Szedł z kobietą i małym dzieckiem. Podeszłam, przywitałam się, nie zrobiłam nic złego, broń Boże. A ta jego kobieta jak do mnie wyjechała spier... ty kur...  od mojego faceta rozje... cię itp. On nic nie reagował tylko stał. Ja zaczęlam tłumaczyć że to jest mój znajomy i nic od niego nie chcę żeby się nie denerwowała, tylko przywitałam się. A ona do mnie żebym lepiej spier.... bo stanie mi się krzywda. On na to zebym lepiej posłuchała jego żony. Mówię ok, przepraszam i poszłam ale byłam w szoku, jak tak można. Zarówno ja  jak i mój mąż obracamy się w towarzystwie różnych ludzi i do głowy by mi nie przyszło żeby atakować jakąś jego znajomą. Nie wiem co trzeba mieć w głowie zeby tak się zachowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na miejscu tego faceta pod ziemię bym się chyba zapadła ze wstydu. Zazdrość zazdrością, ale to już jakaś patologia i nie wiem jak można żyć pod jednym dachem z taką "kobietą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezazdrosnażona
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Na miejscu tego faceta pod ziemię bym się chyba zapadła ze wstydu. Zazdrość zazdrością, ale to już jakaś patologia i nie wiem jak można żyć pod jednym dachem z taką "kobietą".

Dokładnie. Jeszcze przy dziecku takie zachowanie i słownictwo. Brak słów.  Nie rozumiem takiegi zachowania, naprawdę. Na obcą osobę tak naskoczyć, mało brakowało a chyba by się na mnie rzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lagertha

Odpowiedziałabym tak samo, niech zabiera to cudo menża i pilnuje non stop, bo jeszcze gdzieś się puści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosenrot

To ciesz się że po ryju nie dostałaś i że cię za wszarz nie wytargała.

Jakbym widziała siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kradziejko ty

Nie wolno kraść męża 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nikt nie zglosil tego na plicje a oni od razu by zabrali dziecko do bidula 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nikt nie zglosil tego na plicje a oni od razu by zabrali dziecko do bidula 

Zakładając ze w grę wchodzi tylko zazdrość o mężczyznę i że dziecko nie doznane ze strony matki przemocy psychicznej i fizycznej jakie mają podstawy do zabrania dziecka? Nie taka patologia ma nie jedno dziecko i jest jeszcze gorzej jak tu, piją, palą, może nawet ćpają. I dzieci nikt im nie odbiera. A tu co, bo matka krzyczala na panią na ulicy mają dziecko zabrać? Mimo że to są jednak złe wzorce, no co z takiego dziecka wyrośnie jak mamusia takim słownictwem operuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ot to to a gdyby jednak doszlo do szarpanina cwaniusiu nie musisz tego pisac i pouczac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gdyby matka szarpala sie z ta kobieta i bylyby swiadki ktore to potwierdza dziecko policja moze wywoiesc do domu dziecka widac ze nie masz pojecia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Rosenrot napisał:

To ciesz się że po ryju nie dostałaś i że cię za wszarz nie wytargała.

Jakbym widziała siebie.

Kolejna patologia 😂 zalana jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×