Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rafał

Wyliżę nieznajomą - Śląskie

Polecane posty

Gość Rafał
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Widzę, że wesoły facet z Ciebie 🙂

normalny chyba 😛    z dystansem do siebie i otoczenia .... zawsze kulturalny    ...choć sądząc po temacie  jaki tu zagaiłem   to sam nie wiem czy normalny 🙂   hahahahahahahah      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał
1 minutę temu, Gość ciekawa napisał:

szkoda ,że takiego ogłoszenia nie ma od pana z mojego miasta 😞

nie smutaj 😘   buziol   leci  dla Ciebie  "Ciekawa"   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Rafał napisał:

normalny chyba 😛    z dystansem do siebie i otoczenia .... zawsze kulturalny    ...choć sądząc po temacie  jaki tu zagaiłem   to sam nie wiem czy normalny 🙂   hahahahahahahah      

Często tutaj widzę takie "ogłoszenia" :D Ciekawe czy to dochodzi w ogóle do skutku, czy tylko pisanie i koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa

Dzięki za buziaka :-),a do gościa ----wiesz chyba tylko pisanie ...,ale nam pozostaje wierzyć ,ze może kiedyś jakaś fantazja się spełni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Często tutaj widzę takie "ogłoszenia" 😄 Ciekawe czy to dochodzi w ogóle do skutku, czy tylko pisanie i koniec 😄

tutaj konkretnie jestem od  tygodnia mniej więcej. Nie rejestrowałem się jak na razie . Moze jednak to zrobie bo po paru tematach widzę ze oprócz  podszywania sie pod kobiety , hejtowania  i pisania głupich, niedojrzałych komentów  mozna  coś tam  pogadać z paroma osobami 😛  a co do dzisiaj to jestem zaskoczony jedną miłą Panią 😛    hihihihihih      no to na tyle o tutaj   .   A na innym portalu  w sensie  naprawdę nieznajomych Pań zdażyło sie  miłe spotkanie ......   nawet kilkanaście razy ...       

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Często tutaj widzę takie "ogłoszenia" 😄 Ciekawe czy to dochodzi w ogóle do skutku, czy tylko pisanie i koniec 😄

A gość gość  to koleżanka czy kolega ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Rafał napisał:

A gość gość  to koleżanka czy kolega ? 

Koleżanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa

zaglądam tu nie raz i często widzę ,,ze tematy niektóre są trochę "inne "ładnie to  nazwę    --ale tych hejtujących to z chęcią kopnęłabym w tyłek ---życie jak i ludzie to różnorodność ,nie nam oceniać kogokolwiek , nikt nie jest diamentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał
14 minut temu, Gość ciekawa napisał:

zaglądam tu nie raz i często widzę ,,ze tematy niektóre są trochę "inne "ładnie to  nazwę    --ale tych hejtujących to z chęcią kopnęłabym w tyłek ---życie jak i ludzie to różnorodność ,nie nam oceniać kogokolwiek , nikt nie jest diamentem

ładnie nazwałaś ... hihihih    sam byłem ciekaw jakie rakcje wzbudzi  sformułowanie tematu w sposób powiedziałbym bezpośredni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał
59 minut temu, Gość Gość napisał:

Często tutaj widzę takie "ogłoszenia" 😄 Ciekawe czy to dochodzi w ogóle do skutku, czy tylko pisanie i koniec 😄

 

37 minut temu, Gość Gość napisał:

Koleżanka 🙂

nie ma końca 😛   .Trudno mi sie zwracać do Ciebie  Gościu Gościu   w ten sposób ... bo przyjmując że gość  to rodzaj męski to powinni tu zadbać o miano gościówa  🙂 z Avkiem  przypominającym  kobiece kształty ..  przynajmniej   jakoś milej by się rozprawiało 😄  Gdybyś miała ochotę to mozna podzielić się potem postem czy kończy się na pisaniu  i koniec    czy  koniec  bardzo miły był  czy raz    czy dwa czy    może  niekończąca  się opowieść 🙂     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła

Hm mam 20 lat, jest to dla ciebie jakiś problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Rafał napisał:

 

nie ma końca 😛   .Trudno mi sie zwracać do Ciebie  Gościu Gościu   w ten sposób ... bo przyjmując że gość  to rodzaj męski to powinni tu zadbać o miano gościówa  🙂 z Avkiem  przypominającym  kobiece kształty ..  przynajmniej   jakoś milej by się rozprawiało 😄  Gdybyś miała ochotę to mozna podzielić się potem postem czy kończy się na pisaniu  i koniec    czy  koniec  bardzo miły był  czy raz    czy dwa czy    może  niekończąca  się opowieść 🙂     

Ja raczej nie będę miała się czym podzielić ;) Piszę z Wami, ale z Waszych usług nie skorzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał
1 minutę temu, Gość Miła napisał:

Hm mam 20 lat, jest to dla ciebie jakiś problem? 

nie określałem żadnych ram wiekowych ..... ani  nie podałem żadnych innych kryteriów . Po prostu  jeśli miałabyś ochotę na taką przygodę .... jestem otwarty .... żadnego problemu z wiekiem  partnerki nie mam  i nigdy nie patrzę  przez pryzmat wieku ...   No chyba,  że jakaś małolata  ... w sensie  nieletnia     to jestem zdecydowanie na nie   . Wobec tego zachęcam do kontaktu  ...    miło mi   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja raczej nie będę miała się czym podzielić 😉 Piszę z Wami, ale z Waszych usług nie skorzystam 😄

słowo usługa kojarzy mi się  hmmmm  ...   nie będę rozkminiał    , żle po prostu ...  Ale uśmiech na Twojej twarzy jest znakomity Moze po prostu przypadkiem wjadę Ci wózkiem w  pupę na zakupach  a że kulturalny jestem to  zaproponuję  pomoc w załadowaniu  wszystkiego do bagażnika ...... .    hiihihih        

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał
24 minuty temu, Gość Miła napisał:

Hm mam 20 lat, jest to dla ciebie jakiś problem? 

zapraszam  peterbb11@o2.pl    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

Miłe Panie ,  śnijcie niegrzecznie   dziś 😉    Pozdrówki  dla    Ciekawa, Gość Gość , Miła , Delikatna   ...   Jeszcze był kolega   hmmmm    Darek     pozdr   ......    jutro nowy dzień  a dziś sałatka  szpinakowa 😛        hahhahhahhah     Pozdrawiam  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Rafał napisał:

Miłe Panie ,  śnijcie niegrzecznie   dziś 😉    Pozdrówki  dla    Ciekawa, Gość Gość , Miła , Delikatna   ...   Jeszcze był kolega   hmmmm    Darek     pozdr   ......    jutro nowy dzień  a dziś sałatka  szpinakowa 😛        hahhahhahhah     Pozdrawiam  

Smacznego i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc ona

Ale Pan wesolutki. Lubię takich 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

dzień dobry  dziewczyny 😉   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

która z Pań ma dziś ochotę na buziole ? ......  nie tylko w usta  ? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żylasty badong

Młoda93 mieszkasz na Śląsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał
25 minut temu, Młoda93 napisał:

Witam 🙂

Dobry Młoda .....   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

jak tam laseczki  na dziś ?    jakaś chętna Pani dysponująca czasem  dziś ....  Język mi szaleje  😛   heh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał
Przed chwilą, Młoda93 napisał:

Usiąść na twarzy? :)))

jeśli tylko masz ochotę .......   ?   jestem, czekam  !     czuję już jak spływasz  . Będę kosztował 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Karolina

I co, nie znalazłeś żadnej chętnej? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał
9 godzin temu, Gość Gość Karolina napisał:

I co, nie znalazłeś żadnej chętnej? 😄

Parę miłych napisało  lecz  z daleka 😛 .   A Ty Kari skąd jesteś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał
9 godzin temu, Gość Gość Karolina napisał:

I co, nie znalazłeś żadnej chętnej? 😄

napisz peterbb11@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamentova

a dobrze liżesz ?   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał
2 minuty temu, Gość diamentova napisał:

a dobrze liżesz ?   

nieskromnie napiszę , że będziesz bardzo zadowolona 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamentova

sprawdz pocztę  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×