Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marysia

Bóle jajników po owulacji

Polecane posty

Gość Marysia

Cześć dziewczyny. Jestem 7 dni po owulacji. Od momentu owulacji cały czas kłuły mnie jajniki. 4 dnia po owulacji jajnik bardzo mnie kuł i trwało to dosłownie 3 sekundy. 6 dnia po owulacji bolały mnie jajniki, miałam uklucia w macicy i w jajnikach. Tego dnia bolało mnie również podbrzusze, nie mocno ale bolało.Dzisiaj jest 7 dzień i raz po raz czuję lewy jajnik. W ciągu godziny rano byłam się wysikac z 5 razy... To też doświadczyłam pierwszy raz. Wcześniej takich objawów nie miałam i dkstego się stresuję. Dodam, że z narzeczonym staram się o dziecko 5 miesiąc. Dodatkowo 6 dnia po owulacji czułam uczucie takiego gorąca. Dziś pojawił mi się śluz kremowy, w małych ilościach, nie ma tego bardzo dużo. Zawsze przed okresem bolały mnie piersi, tym razem nie ma żadnego bólu. Dziś gdy rano się obudziłam poczułam lekkie mdłości. Czy to może zwiastowac wczesne objawy ciąży? Kiedy powinnam wykonać pierwszy test? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

autorko ja jestem 5 dni po owulacji i dzisiaj od rana również bardzo mnie kłuje i boli lewy jajnik.Terax już mniej boli ale rano okropnie.Mam nadzieję że nie jestem w ciąży-jeśli nie ciąża to torbiel,muszę poczekać jeszcze trochę żeby się o tym przekonać.Nigdy tak nie miałam i stresuje się.Sex był w owulację w prezerwatywie,ale jak wiadomo nie ma 100% antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iła

A skąd wiesz ze to jajniki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia
5 minut temu, Gość Iła napisał:

A skąd wiesz ze to jajniki? 

Co za głupie pytanie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia
9 minut temu, Lampka napisał:

autorko ja jestem 5 dni po owulacji i dzisiaj od rana również bardzo mnie kłuje i boli lewy jajnik.Terax już mniej boli ale rano okropnie.Mam nadzieję że nie jestem w ciąży-jeśli nie ciąża to torbiel,muszę poczekać jeszcze trochę żeby się o tym przekonać.Nigdy tak nie miałam i stresuje się.Sex był w owulację w prezerwatywie,ale jak wiadomo nie ma 100% antykoncepcji.

Jeśli prezerwatywa nie pękła to wątpię, że to będzie ciąża, chociaż... Różne cuda się zdarzają. Nic się nie zmieni to leć do ginekologa, może masz torbiele. Ja niedługo będę testować, myślę, że w dniu kiedy miesiączki nie będzie. Później beta. Jak się okaże, że w ciąży nie jestem to być może mam coś z jajnikami. Ale bardzo w to wątpię, ponieważ na początku lutego miałam robione badania. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsnd
1 minutę temu, Gość Marysia napisał:

Co za głupie pytanie.... 

To nie głupie pytanie. Jestem pielęgniarka i wiem co pisze. Często zaatakowany jest narząd sąsiedni i nie daje sam w sobie objawow a może Np uciskać inne narządy. Mając ból brzucha nie wiadomo nigdy co na pewno boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Marysia napisał:

Jeśli prezerwatywa nie pękła to wątpię, że to będzie ciąża, chociaż... Różne cuda się zdarzają. Nic się nie zmieni to leć do ginekologa, może masz torbiele. Ja niedługo będę testować, myślę, że w dniu kiedy miesiączki nie będzie. Później beta. Jak się okaże, że w ciąży nie jestem to być może mam coś z jajnikami. Ale bardzo w to wątpię, ponieważ na początku lutego miałam robione badania. 🙂

jak miałaś w lutym badania to nie możesz mieć torbieli,torbiele rosną przez kilka miesięcy .Ja ostatni raz u ginekologa byłam pół roku temu ale nie miałam robionego USG tylko mnie badał na fotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Nsnd napisał:

To nie głupie pytanie. Jestem pielęgniarka i wiem co pisze. Często zaatakowany jest narząd sąsiedni i nie daje sam w sobie objawow a może Np uciskać inne narządy. Mając ból brzucha nie wiadomo nigdy co na pewno boli

Jaki narząd może mi uciskać lewy jajnik?Jelito grube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu ja
6 minut temu, Lampka napisał:

Jaki narząd może mi uciskać lewy jajnik?Jelito grube?

Każdy narząd może promieniować na inne! Na przykład jelito, mięśniak an macicy, pęcherz itp jest mnóstwo możliwości, dlatego lepiej nie diagnozować się samemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia
27 minut temu, Gość Nsnd napisał:

To nie głupie pytanie. Jestem pielęgniarka i wiem co pisze. Często zaatakowany jest narząd sąsiedni i nie daje sam w sobie objawow a może Np uciskać inne narządy. Mając ból brzucha nie wiadomo nigdy co na pewno boli

Wiem kiedy bolą mnie jajniki, a kiedy nie, Pani pielęgniarko. W czasie owulacji zawsze lewy jajnik mnie kłuję dosyć mocno i byłam z tym u ginekologa, miałam badania, jestem zdrowa. 🙂 i takie uklucia również poczułam od dnia owulacji do dzisiejszego dnia z tym, że 6 dnia zaczęło boleć podbrzusze jak na okres (klucia były też nawet na środku macicy) ale to był inny ból, a dzisiaj znów kuje lewy jajnik. Dodatkowo piersi mnie nie bolą wcale, a zawsze przed okresem bolały. Nie oczekuję że to na 100% ciąża, ale mam nadzieję jednak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina

Miałam tak samo, poszłam na usg nie miałam żadnych torbieli, ginekolog mi powiedział, że po 30 tak może się dziać. Jak to się będzie nasilać to idź na usg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina

Wydaje mi się, że to może być jakieś łagodne zawirowanie hormonalne, ten ból miałam przez 2 kolejne owulacje po poronieniu, 3 owulacja była już zaciążona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia
1 godzinę temu, Gość Tina napisał:

Miałam tak samo, poszłam na usg nie miałam żadnych torbieli, ginekolog mi powiedział, że po 30 tak może się dziać. Jak to się będzie nasilać to idź na usg 🙂

Mam 23 lata 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia
1 godzinę temu, Gość Tina napisał:

Wydaje mi się, że to może być jakieś łagodne zawirowanie hormonalne, ten ból miałam przez 2 kolejne owulacje po poronieniu, 3 owulacja była już zaciążona 🙂

 

A może w moim przypadku, też będzie zaciążona 😉 Nadzieja umiera ostatnia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina

To czekaj na plamienia implantacyjne, pierwszy znak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Tina napisał:

To czekaj na plamienia implantacyjne, pierwszy znak 🙂

Plamienie występuje u 3 kobiet na 10.Pojawia się wtedy gdy zarodek uszkodzi naczynia krwionośne podczas zagnieżdżania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie tez boli jajnik od kilku dni. Dzis mam owulacja i jest lepiej. Ale mam wkladke domaciczna i chyba ja wyjme, bo przed okresem boli mnie bardzo podbrzusze, jajnik czesto pyka, kręgosłup bardzo boli 😞 bylam na usg bo myślalam, że mam torbiel i nic nie ma. My kobiety mamy przekichane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia
5 minut temu, Lampka napisał:

Plamienie występuje u 3 kobiet na 10.Pojawia się wtedy gdy zarodek uszkodzi naczynia krwionośne podczas zagnieżdżania.

Coś w tym jest, bo też dużo czytałam na ten temat. Nie u każdej kobiety występuje tzw. plamienie implantacyjne. Póki co kłuję mnie co jakiś czas lewy jajnik i środek macicy, zobaczę co będzie dalej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Mnie tez boli jajnik od kilku dni. Dzis mam owulacja i jest lepiej. Ale mam wkladke domaciczna i chyba ja wyjme, bo przed okresem boli mnie bardzo podbrzusze, jajnik czesto pyka, kręgosłup bardzo boli 😞 bylam na usg bo myślalam, że mam torbiel i nic nie ma. My kobiety mamy przekichane. 

 

A u mnie przed chwilą pojawiło się plamienie jasno brązowe.. Nawet nie mogłabym tego nazwać plamieniem, bo jest prawie nie widoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zawsze "rwały" mnie jajniki w czasie owulacji. Najczęściej lewy, ale prawy też się zdarzał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wro

Marysia, i jak to się rozwinęło? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

chyba się nie rozwinęło bo Marysia nie odpowiada.

Czy są tu jakieś dziewczyny który miały podobne dolegliwości i okazało się ze to dzidzia?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciąża, jak malowana.

Każdy ból po owulacji, każde ziewniecie, każdy zjedzony batonik i kiszony ogórek, to bez dwóch zdań ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Drogi "Gość Gosc",

gratuluje poczucia humoru. Nie sil się na zbędne komentarze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karson

Dziś 3 dzień po owulacji i kłuję mnie lewy jajnik 🙊 nie chce się nastawiacbo od pół roku staramy się o drugie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja mam dziś 11 dzień po owulacji i każdego dnia czuje się jakbym zaraz miała dostac okres, boli mnie jajnik i podbrzusze. Teraz już mniej niż 3,4 dni po owu. Moja Ginekolog, dokładnie tydzień temu powiedziała że jajnik nie kłuję w początkowych dniach ciąży więc testu nie robie 😞 czekam na okres który ma nadejść za 3 dni. Byłam na usg na szczęście nie ma żadnych torbieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×