Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona

Głośna w łóżku

Polecane posty

Gość Ona

Panowie czy kobieta, ktora bardzo mocno reaguje na pieszczoty, krzyczy, wyje i.t.d. jest męcząca dla faceta ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

I czy lubicie jak jest gotowa jeszcze zanim zaczniecie cokolwiek robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

No właśnie mam ale tylko wtedy jak facet mnie mocno kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

I tak mi sie wydaje że nie każdy pan z którym miałam przyjemność był zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi
10 minut temu, Gość Ona napisał:

Panowie czy kobieta, ktora bardzo mocno reaguje na pieszczoty, krzyczy, wyje i.t.d. jest męcząca dla faceta ? 

Jest męcząca nie tylko dla faceta ale też sąsiadów, no i taka rycząca krowa może wystaszyć dzieci( który wydaje się, że tatuś mamusi krzywdę robi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek
1 minutę temu, Gość Fifi napisał:

Jest męcząca nie tylko dla faceta ale też sąsiadów, no i taka rycząca krowa może wystaszyć dzieci( który wydaje się, że tatuś mamusi krzywdę robi)

Haha.... miałem kiedyś takich sąsiadów faktycznie wyła jak zabijana świnia. Chwilami trzeba było walić w ścianę bo w nocy cisza a tu takie  odgłosów, że  wytrzymać sie nie dawało(długo im schodziło z dojściem)Najlepiej bywało latem jak okna otwarte niosło sie po całej ulicy i wszyscy sąsiedzi o niej mówili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44444

ja tez tak mam, ale nie wyje. ale lubie glosno pojeczec i powzdychać. no i zawsze jestem gotowa i mokra po jednym dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 minuty temu, Gość 44444 napisał:

ja tez tak mam, ale nie wyje. ale lubie glosno pojeczec i powzdychać. no i zawsze jestem gotowa i mokra po jednym dotyku.

A masz czasem tak że kontakt z rzeczywistością się urywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Panowie czy kobieta, ktora bardzo mocno reaguje na pieszczoty, krzyczy, wyje i.t.d. jest męcząca dla faceta ? 

Tak jest męcząca. Nie mówiąc już o sąsiadach, którzy muszą to słuchać. Mam takich i mam już dość tej wrzeszczącej ...ki. Jak można się tak drzeć??? Co za lafirynda drze tą mordę nawet jak jestem w łazience vo za wstyd!!!!Że też takie ...ki nie mają wstydu, to zbyt intymne, by słyszeli sąsiedzi tego wycia.😬😬😬😬😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×