Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość córka

Bardzo chciałabym mieć córkę!!!

Polecane posty

Gość Gość córka

Hej dziewczyny. Czy też tak macie, że marzy Wam się córka, bo mi bardzo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi się marzyła i mam 🙂 gdyby był chłopiec, to by mi było smutno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość córka
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mi się marzyła i mam 🙂 gdyby był chłopiec, to by mi było smutno 

A coś oprócz marzeń robiłaś, czy poprostu się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olalal

Ja przyznam szczerze że pierwsze dziecko wolałam jednak  syna a okazało się że będzie córka. Jednak cieszę się tak samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też chciałam niestety nie wyszło. Mam 2 synów. Córki już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Moja szwagierka też marzyla o córce - ma 4 synów... Ale na ile ja znam, to będzie dalej próbować.. Jej zawód, to matka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość córka

A wierzycie w Tą metodę, że seks na kilka dni przed owulacja zwiększa szanse na dziewczynkę, a w dniu owulacji na chłopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie. Mam dwoch synów (chcialam 3), podwiazalam jajowody. Corki nigdy nie chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja chciałam syna... Wiec nie, nie mam tak. Czy ja wiem czy to nie zgadza... To chyba zależy od faceta... Same faceci którzy "robią" samych synów, a też tacy którzy same córki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta

To autorko życzę córki z głębi serca ☺️. Ja szczerze jakiegoś nie miałam parcia na płeć, chciałam mieć dziecko a juz płeć stwierdziłam że mi różnicy nie robi . Nie wiem czego miałam jednak wrażenie/przeczucie (zwal jak zwal)  że będzie chlopiec, no i mam syna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavina
9 godzin temu, Gość Gość córka napisał:

A wierzycie w Tą metodę, że seks na kilka dni przed owulacja zwiększa szanse na dziewczynkę, a w dniu owulacji na chłopca?

mając 3 synów zdecydowaliśmy się właśnie na seks kilka dni przed owulacją a dokładnie w 10 dniu cyklu a potem stop i udało się, urodziła się córeczka upragniona kochana śliczna .Po czterech latach zapragnęliśmy dla niej siostrzyczki.Byłam u ginekologa ,miałam monitorowans owulację i seks w 10 dniu cyklu. Jakie było moje zaskoczenie gdy w 20 tygodniu ciąży lekarz powiedział że jest to na 100% chłopiec😮 normalnie szok😁 więcej nie próbujemy. Synek zdrowy, kochany, córeczka nadal pozostanie jedyną księżniczką wśród 4 braci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Lavina napisał:

mając 3 synów zdecydowaliśmy się właśnie na seks kilka dni przed owulacją a dokładnie w 10 dniu cyklu a potem stop i udało się, urodziła się córeczka upragniona kochana śliczna .Po czterech latach zapragnęliśmy dla niej siostrzyczki.Byłam u ginekologa ,miałam monitorowans owulację i seks w 10 dniu cyklu. Jakie było moje zaskoczenie gdy w 20 tygodniu ciąży lekarz powiedział że jest to na 100% chłopiec😮 normalnie szok😁 więcej nie próbujemy. Synek zdrowy, kochany, córeczka nadal pozostanie jedyną księżniczką wśród 4 braci.

Czyli teoria obalona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavina
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Czyli teoria obalona?

Na to wygląda.potem zaczęłam wertować internet pisze tam że na płeć dziecka ma wpływ też dieta kobiety oraz niektóre kobiety mają coś takiego że jajowody przyciągają bardziej plemniki męskie niż żeńskie.Może i bym dalej próbowała gdyby nie to że jestem po czterech cesarkach ,tylko pierwsze dziecko urodziłam naturalnie.

Ale warto spróbować,może akurat Tobie się uda🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo
11 godzin temu, Gość Gość córka napisał:

Hej dziewczyny. Czy też tak macie, że marzy Wam się córka, bo mi bardzo!!!!!

Gdybym wiedziała na 100 że będzie dziewczynka to nawet bym się dala zaplodnic a tak.. Nigdy nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój kolega ma bardzo dużo testosteronu i zawsze wychodzi mu chłopak, już ma 5 chłopców i dalej dziewczynki nie próbuje 😄 a ja w dzień owulacji i dziewczynka... Od mojego męża bracia też mają same córki... Jeden z nich chciał mieć syna i ma... 3 córki, dalej nie próbuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja bardzo marzyłam o synku. Aktualnie mamy jedną córkę i drugą w drodze 🙂  Płci nie da się zaplanować. Ja próbowałam, jeszcze przed planowaniem dokładnie obliczyłam moment owulacji, podczas starań robiłam testy owulacyjne. Przed owulacją kochałam się tylko z zabezpieczeniem i co? Dwie dziewuchy 😄 

I to prawda, że osoby, które mają 2 dzieci tej samej płci, częściej się decydują na trzecie w nadziei by mieć w końcu synka/córkę. Jeszcze się drugie nie urodziło, a mój mąż mówi o trzecim 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krkrkrk2

Ja mam 2 synow i jestem bardzo zadowolona. Jestem dla nich i dla meza ksiezniczaka 😉 nie mam konkurencji. 
Mam znajoma ktora ma 2 corki i nie jest za ciekawie. Maz ja ciagle upomina jesli np dziecko sie przewroci to on od razu na nia z pyskiem, ze zle dziecka pilnuje 😞 Widac u nich sztame miedzy corkami a ojcem a matke maja w du... 
Nawet sb nie wyobrazacie jak bardzo sie ciesze, ze mam synow zamiast corki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z motyką na słońce 🌞

To nie płeć dziecka decyduje o relacjach w domu.

Ja mam parkę.Pierwszy syn a druga córka.Nie rozumiem czemu Ci ktorzy mają parę decydują się na kolejne dziecko.Nie ma reguły chyba 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoSC das
10 minut temu, Gość krkrkrk2 napisał:

Ja mam 2 synow i jestem bardzo zadowolona. Jestem dla nich i dla meza ksiezniczaka 😉 nie mam konkurencji. 
Mam znajoma ktora ma 2 corki i nie jest za ciekawie. Maz ja ciagle upomina jesli np dziecko sie przewroci to on od razu na nia z pyskiem, ze zle dziecka pilnuje 😞 Widac u nich sztame miedzy corkami a ojcem a matke maja w du... 
Nawet sb nie wyobrazacie jak bardzo sie ciesze, ze mam synow zamiast corki. 

Ale bzdura. Ja mam córkę, spodziewam się drugiej (co mnie bardzo bardzo cieszy) z moja 6latką mam znakomitą komitywę, jesteśmy trochę jak psiapsiółki 🙂 mąż mówi o nas "moje dziewczyny" na walentynki i dzień kobiet dostajemy równo upominki. Nie ma reguły. Wszystko zależy od charakteru człowieka.  

-------

W obie ciąże z dziewczynkami wspolzylam na dzień przed jajeczkowaniem. Nie było to celowe, akurat tak to wyszło. Płci nie planowałam ale w skrytosci ducha marzyłam o dziewczynce. Chociaż 1

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

Nie. Po kilku poronieniach nawet mi nie przychodzi do głowy woleć którąś płeć, mimo że jednego syna już mam i wszyscy mi życzą dziewczynki, co mnie do szału doprowadza, bo to dla mnie najmniej istotna sprawa w tej chwili. Nie wiem co musiałabym mieć w głowie, żebym w udanej w końcu ciąży była rozczarowana, że płeć nie taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Gość córka napisał:

A coś oprócz marzeń robiłaś, czy poprostu się udało?

Seks na trzy dni przed owulacją, ale monitorowałam u ginekologa i na 100% wiedziałam, że wtedy będzie owu. To zwiększa szansę na dziewczynkę, ale nigdy nie masz pewności. U nas się udało. Podobno płeć bardziej zależy od facetów - mają np. tendencję do produkowania plemników określonej płci. In vitro daje możliwość wyboru płci, ale chyba tylko w teorii - w praktyce takie działania są zabronione, jeśli dobrze się orientuję, gdyż uważane są za nieetyczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 33
41 minut temu, Gość krkrkrk2 napisał:

Ja mam 2 synow i jestem bardzo zadowolona. Jestem dla nich i dla meza ksiezniczaka 😉 nie mam konkurencji. 
Mam znajoma ktora ma 2 corki i nie jest za ciekawie. Maz ja ciagle upomina jesli np dziecko sie przewroci to on od razu na nia z pyskiem, ze zle dziecka pilnuje 😞 Widac u nich sztame miedzy corkami a ojcem a matke maja w du... 
Nawet sb nie wyobrazacie jak bardzo sie ciesze, ze mam synow zamiast corki. 

nie do końca tak jest, ja mam córkę i syna i dzieci są za mną,nie za ojcem.Córunia mamusi i synuś mamusi ,wolą ze mną spędzać czas, trzymają się "mojej spódnicy"🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość ona napisał:

Nie. Po kilku poronieniach nawet mi nie przychodzi do głowy woleć którąś płeć, mimo że jednego syna już mam i wszyscy mi życzą dziewczynki, co mnie do szału doprowadza, bo to dla mnie najmniej istotna sprawa w tej chwili. Nie wiem co musiałabym mieć w głowie, żebym w udanej w końcu ciąży była rozczarowana, że płeć nie taka.

Ja miałam wiele poronień, a i tak chciałam córkę. Syn byłby rozczarowaniem. I nie ma nic złego w preferowaniu jakiejś płci, przecież to nie oznacza, że chłopca bym traktowała źle. Też bym kochała, ale to o córce marzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavina
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Seks na trzy dni przed owulacją, ale monitorowałam u ginekologa i na 100% wiedziałam, że wtedy będzie owu. To zwiększa szansę na dziewczynkę, ale nigdy nie masz pewności. U nas się udało. Podobno płeć bardziej zależy od facetów - mają np. tendencję do produkowania plemników określonej płci. In vitro daje możliwość wyboru płci, ale chyba tylko w teorii - w praktyce takie działania są zabronione, jeśli dobrze się orientuję, gdyż uważane są za nieetyczne. 

No ja też monitorowałam owulację i raz się udało i córka, a za drugim razem syn-ginekolog mi powiedział że pęcherzyk pęknie za 4 dni więc staraliśmy się tylko w tym dniu i tym razem syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość krkrkrk2 napisał:

Ja mam 2 synow i jestem bardzo zadowolona. Jestem dla nich i dla meza ksiezniczaka 😉 nie mam konkurencji. 
Mam znajoma ktora ma 2 corki i nie jest za ciekawie. Maz ja ciagle upomina jesli np dziecko sie przewroci to on od razu na nia z pyskiem, ze zle dziecka pilnuje 😞 Widac u nich sztame miedzy corkami a ojcem a matke maja w du... 
Nawet sb nie wyobrazacie jak bardzo sie ciesze, ze mam synow zamiast corki. 

Myślisz ze gdyby miała synów to by inaczej ja traktował? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Syn z reguły jak już jest starszy to jest bardziej za ojcem. Jak mały to wiadomo że mama mu bardziej potrzebna. Z córkami pewnie jest trochę na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A czy przypominacie sobie co wam się bardziej chciało jeść?. Mówi się że chłopak to na ostre a dziewczyna na słodkie. U mnie z tym ostrym się potwierdziło z dwoma chłopakami. Jedną ciążę miałam na słodkie i ja straciłam i czasem mi żal że pewnie była dziewucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A czy przypominacie sobie co wam się bardziej chciało jeść?. Mówi się że chłopak to na ostre a dziewczyna na słodkie. U mnie z tym ostrym się potwierdziło z dwoma chłopakami. Jedną ciążę miałam na słodkie i ja straciłam i czasem mi żal że pewnie była dziewucha.

To chyba bzdura jest. Ja mam dwie dziewuchy i podczas ciąż nie miałam ochoty na słodycze. Za to pochłaniałam ogromne ilości pikantnych, tłustych i treściwych potraw. Mówi się też, że cera jest brzydka gdy będzie dziewczynka, a u mnie na czas ciąży była bez skazy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×