Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Praca zdalna (z domu)

Polecane posty

Gość Gość

Czy ktoś z Was wie może o sensownej pracy zdalnej, np.redaktor tekstów, tłumacz tekstów na język angielski, rekruter, wirtualna asystentka? Sytuacja zdrowotna zmusza mnie do podjęcia takiej właśnie pracy. Będę wdzięczna za każdy namiar. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mogę wprowadzić w zarabianie na programach partnerskich. Początkowo zarobki kilkaset zł. 

Żadne zakładanie kont bankowych. 

Czysta współpraca i jasne tłumaczenie. 

Odezwij się na GG: 62802675 - tam mogę podać maila jeśli dla Ciebie to wygodniejsza droga korespondencji. 

Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mishea

Jeśli jest coś, co potrafisz robić, to pomyśl o własnej firmie. Obecne ogłoszenia, które niby dotyczą pracy zdalnej to głównie MLMy, jakieś ankiety, programy partnerskie, z czego będziesz mieć grosze, a nie pieniądze na życie. 

Dla przykładu - jeśli potrafisz pozycjonować strony, to bez większego problemu znajdziesz klientów. I zyskasz regularny dochód. Warto ogarnąć porządne szkolenie. Jakbyś potrzebowała namiarów na kogoś kto uczy pozycjonować, to na twoim miejscu uderzyłbym do kogoś, kto świetnie to robi.

Zapytaj tutaj, czy mają takie szkolenia (wiem, że dla firm prowadzą takie) https://marketing-studio.pl/pozycjonowanie-stron-wroclaw/

Nauczysz się czegoś więcej niż dodawanie linków do katalogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×