Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naneczka6450

Stosunek przerywany

Polecane posty

Witam. Czy jest możliwość ze doszło do zapłodnienia podczas stosunku przerywanego który nastąpił 1h po poprzednim wytrysku? (W dni płodne) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiabartusia

Stosunek przerywany to żadna metoda antykoncepcji. Dzięki niej mam 4 letniego Bartusia 🙂 Cholernie się cieszę. Poczytaj ile czasu plemniki żyją poza ciałem mężczyzny, czy obumarly? Wdg mnie zawsze "coś" zostanie, możliwość zajścia w ciążę jest wielka. Jeszcze jedno, słyszałaś kiedyś o płynie ejakulacyjnym? Jeśli nie... To wyguglaj. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta

Szansa zawsze jakaś jest ale to już zależy od twojego organizmu i twojego partnera, ja polecam mimo wszystko stosować antykoncepcje, polecam naturalna, posiadam cyclotest myway który jest naprawdę dokładny jeżeli chodzi o kontrolowanie cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiabartusia

Nigdy nie zdecydowała bym się na naturalna antykoncepcję... Równie dobrze na kalendarzyku mogłabyś polegać i skończyć jak nasze mamy i babcie z 4 lub 5 dzieci:-) W dzisiejszych czasach na owulacje, temperaturę, śluz ma wpływ wiele innych czynników. Zanieczyszczone powietrze, masa chormonow w mięsie, pestycydy w warzywach, brudna woda. Organizm kobiecy się przestawi. I na żadnym cyclotescie bym nie polegała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Od 8lat wspolzyjemy w ten sposób i w ciaze nie zaszłam. 

Ja nie chciałam tabletek.

Facet nie chciał gumy.

Jesteśmy wyrozumiali 😂 i chyba już bezplodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiabartusia

Też nie chce tabletek, najprawdopodobniej mąż podejmie się wazektomii. Najwygodniej. My rodzimy, cierpimy, tyjemy, zostajemy z bliznami. Niech też się poświęci😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurencja

Tak, ja też zaliczyłam wpadkę w ten sposób ale teraz już biorę tabletki vines od prawie roku, mam nauczkę żeby się zabezpieczać jak należy chyba już do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×