Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zorba

26 lat i nic

Polecane posty

Gość zorba

mam 26 lat i nigdy nawet nie trzymałem dziewczyny za reke, mimo ze jestem nawet przystojny i dziewczyny okazują jakies zainteresowanie. 

mimo to ja nic nie robie, zastanawiam się co może być tego powodem? jakas obawa? nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forever alone

A ja mam 35 lat i jestem w podobnej sytuacji, z tym że  wyglądam jak chwast i żadna nigdy nie zwróciła na mnie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorba
1 minutę temu, Gość Forever alone napisał:

A ja mam 35 lat i jestem w podobnej sytuacji, z tym że  wyglądam jak chwast i żadna nigdy nie zwróciła na mnie uwagi.

To już wole być w twojej sytuacji wtedy nie miał bym czego zalowac, a ja mam blokadę mimo to ze w jakims stopniu podobam się dziewczynom. Nie wiem dlaczego tak postepuje głupio, boje się ze zawiodę kogos czy co... chciałbym isc do psychologa rozjasnic ten problem ale głupio mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś jedyny. To się ma w sobie albo nie ma. Albo weź się do działania, jakieś kursy, techniki albo częste towarzystwo przynajmniej, albo się pogódź, jak ja i wielu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

ani kursy, ani techniki, z prostego powodu nie ma metody , ktora zadziala na wszystkich, glupot sie naczytacie, ze kobiety tylko na kase leca itd. Uwierzcie mi, ze jest duzo kobiet samotnych, ktore by chcialy spokojnych, zrownowazonych  mezczyzn. Wystarczy sie odezwac, problem tkwi w was waszej glowie, macie blokade, panie ani nie gryza, ani sie wysmiewaja sie z takich osob, a jak, to mozna podziekowac, ze na poczatku pomylki sie pozbyliscie i isc dalej. powodzenia, przede wszystkim odwagi wam zycze ania 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocznik65
15 godzin temu, Gość zorba napisał:

mam 26 lat i nigdy nawet nie trzymałem dziewczyny za reke, mimo ze jestem nawet przystojny i dziewczyny okazują jakies zainteresowanie. 

mimo to ja nic nie robie, zastanawiam się co może być tego powodem? jakas obawa? nie wiem o co chodzi

Miałem w młodości taką blokadę. Paskudna sprawa. Jednak stopniowo z niej wychodziłem. Gdy miałem 16--17 lat wstydziłem się nawet rozmawiać z dziewczynami. O dotyku nawet mowy nie było. Gdy miałem 18 lat po raz pierwszy raz przytulała się do mnie dziewczyna. To było w pociągu nocnym. Był tłok. Staliśmy na korytarzu. Ona była z kumpelami. Poprosiła mnie o to czy można się przytulić gdyż była śpiąca. Oczywiście zgodziłem się. Byłem w siódmym niebie. Spać potem nie mogłem. Po tym zdarzeniu robiłem kolejne postępy. Szło jak krew z nosa, ale jakoś szło. Na imprezach były przytulanki czy trzymanie się za rączki z dziewczynami. Jednak mając lat 20  nadal nie całowałem się z dziewczyną. Okazje były, ale ja wciąż bałem się kompromitacji. Niepotrzebnie. Gdy będąc w wieku 22 lat przełamałem się, nie powiedziałem mojej partnerce, że całowałem się z nią po raz pierwszy. Ona nawet się nie zorientowała. Moja historia skończyła się szczęśliwie, ale przyznaję, że z powodu blokady spowodowanej nadmierną nieśmiałością ominęło mnie wiele pięknych chwil, które już nie wrócą. Na rewanż nie ma szans. Czasu nie zawrócisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×