Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

medicopter

Autyzm po szczepieniu u dziecka?

Polecane posty

Witam, czy wiążą Państwo autyzm,  że szczepionkami? jakich szczepionek unikać dla dobra dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wątek do zapomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

szczepionki nie powoduja autyzmu, zostalo to juz tysiac razy udowodnione...

Autyzm byl przed wynalezieniem szczepionek tylko kiedys autystyk byl nazywany ekscentrykiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalola

Nie ma jednego autyzmu. Może być tak, że dziecko od początku źle się rozwija, a może być autyzm regresywny, gdy pod wpływem jakiegoś czynnika prawidlowo rozwijające się dziecko zmienia się nie do poznania. Czynniki mogą być różne- szczepionka, antybiotyk. Napisałam "prawidłowo rozwijające się dziecko" - jest to dyskusyjne, bo wg rodziców dziecko rozwijało się dobrze, a gdy fachowcy obejrzą filmiki przedstawiające zachowanie dziecka w wieku kilku miesięcy, może się okazać, że rzeczy niepokojące już były, choć rodzice nie dostrzegali tego. 

Antybiotyk czy szczepionka są przez niektórych fachowców uważane za czynnik spustowy- przyspieszający to, co i tak by nastąpiło. 

Ze swojej strony jestem zwolenniczką szczepień, ale dziecko powinno być obejrzane wcześniej przez neurologa. Wszelkie kłopoty z napięciem miesniowym, rozwojem psychoruchowe powinny być sygnałem do odroczenia szczepień szczególnie żywymi szczepionkami. Również nieleczone a istniejące alergie czy nietolerancje pokarmowe i zachwiane równowaga w mikroflorze jelitowej dla mnie może się przyczyniać do regresu po szczepieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luu

a dlaczego niby szczepienia powoduja autyzm? co one maja w sobie takiego ze ten autyzm wywoluja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość luu napisał:

dlaczego niby szczepienia powoduja autyzm? co one maja w sobie takiego ze ten autyzm wywoluja?

Ponoć metale ciężkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Metali ciezkich nie ma w szczepionkach od wielu lat...  Ruchy antyszczepionkowe dalej jednak uzywaja tego argumentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autyzm jest choroba późno objawiajaca się, dziecko po urodzeniu może "wyglądać zupełnie normalne" i tak też się rozwijać, ale z biegiem czasu choroba może dać o sobie znać i wtedy trzeba na coś zwalić. Tak samo jak czasami nowotwor cichutko się rozwija w organizmie i nagle jest tak rozwinięty daje o sobie znać, ze jest za późno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChłopzewsibezpassatawTDI

Co wywołuje autyzm jak nie szczepionki? W ogóle unikać szczepień bo nie mają jakiegokolwiek sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Kkk napisał:

Metali ciezkich nie ma w szczepionkach od wielu lat...  Ruchy antyszczepionkowe dalej jednak uzywaja tego argumentu...

Aluminium jednak jest uzywane w szczepionakch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
42 minuty temu, Gość gosc napisał:

Aluminium jednak jest uzywane w szczepionakch.

Polecam filmik Kasi Gandor na YouTube. Bardzo dobrze podsumowala tą antyszczepionkową histerię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbbbbb

Aluminium to tak srednio metal ciezki.

Folie aluminiowe sa uzywane do pakowania ale i przygotowania zywnosci np. Tacki na grila, folie spozywcze, kartony na napoje. To glowne i najwieksze zrodlo zanieczyszcenia organizmu. Szczepionki maja go w  sladowych ilosciach.

Wiec jaki jest kolejny argument wskazujacy na szkodliwosc szczepien?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Aluminium jednak jest uzywane w szczepionakch.

Zorientuj się najpierw w jakiej dawce oba związki glinu są obecne w dawce szczepionki i porównaj z dzienną dawką oraz ilością, którą przyswajasz codziennie wraz z pożywieniem i napojami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChłopzewsibezpassatawTDI

Nie siej propagandy, idź walczyć o obowiązek szczepień tam gdzie ich nie ma gościu zaszczepiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pielęgniarka

Szczepionka wywołuje autyzm jak ktoś do niej napluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W szczepionkach są plemniki diabła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pielęgniarka

Szczepionka wywołuje autyzm jak ktoś do niej napluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pielęgniarka

Oj, ja głupia cipa,

chyba się powtarzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna

A ja słyszałam, że szczepionka robi autyzm jak w niej w środku jest włos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Tak , to wszystko prawda. Szczepionka może spowodować autyzm, albo inne choroby psychiczne jeśli jest zanieczyszczona.  Mogą to być wszystkie  zanieczyszczenia o których pisano wcześniej. Dlatego moja rada jest taka : niech pani przed szczepieniem dokładnie sprawdzi pod światło ( najlepiej przy oknie )  czy jest w środku czysta, czy nic w niej nie pływa. Ja tą metodę stosowałam przy moich dzieciach i zawsze się sprawdzała

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystal

Jestem oburzona! To takie świństwa sprzedają i my za to płacimy grube pieniądze?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

No tak, jak widziałam, że coś w środku pływa to prosiłam o inną. No i proszę dzieci mam zdrowe, wykształcone. Syn licencjat kończy, córka fryzjerka, męża dobrego ma.  A tak to by nic nie było, albo jeszcze co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystal

No wie pani! To ja też będę sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buba 2b

No ludzie, co wy? Porąbało was? Co wy, kawy jeszcze nie piłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Zuzi

Nie ma co sobie żartować z tymi plemnikami diabła. Ja akurat wierzę że te szczepionki mogą być brudne. Ludzie to są bardzo niehigieniczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No tak bo jak taki rąk nie umyje  a szczepionki robi to potem brudne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Brudny naród, aż smród idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A i te co szczepią często rąk nie myją.Co ja nie widziałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

No właśnie : nie ma jednego autyzmu. U kuzynki  to dziecko  miało ze dwa chyba. Tak lekarze mówili. Bo się nie rozwijało jak trzeba. A to terapie dawali, a ile lekarstw brało i nic. Ja tam nie wiem czy to od tych brudnych szczepionek, czy od czego ale to aż żal człowieka ściska  jak to widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Jezu Baby!!! Co wam odbiło?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×