Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Powrót do ex po latach

Polecane posty

Gość Gosc

 Byliśmy razem 3lata, pierwszy seks majac 19 lat, pierwsza miłość. Wielkie uczucie, mieliśmy tyle planów. Razem robiliśmy wszystko. Teraz po 6 latach znajomi namawiają nas żebyśmy spróbowali znowu, on się zmienił, ja nie mogę znaleźć nikogo na stałe, tylko kilka przelotnych związków. Teraz obydwoje mamy po 29lat.

Koleżanka często widywala się z nim i z jego partnerką, mówiła że oni do siebie nie pasują. Więc jak tylko się dowiedziałam że się rozstali, zorganizowałam spotkanie, a czemu nie. Byli ze soba kilka lat, planowali slub, ale klotnia, rozstanie. I tak wylądowaliśmy w łóżku, tyle wspomnień, sentymentów. 

I pojawiła się jego była, chce powrotu do niego, on stwierdził że chce z nia spróbować wciąż być, odsunal mnie od siebie. Na szczęście powiedzial jej o mnie, o naszych wspólnych nocach po rozstaniu, więc odpuscila. I znowu po latach jest mój. 

Jak wasze związki? Czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Jak się żyje po powrocie, ja myślę że bardzo sie zmieniliśmy obydwoje więc może się teraz udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pomodlę się za ciebie, pogubiona  jesteś  w życiu. Księdza się poradź, zobaczysz po minie o mocy zgrzeszenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie jestem pogubiona. To była wielka miłość między nami. Jest kto tu kto ma za sobą taki powrót po latach? Kto mnie rozumie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jest tu ktoś kto wrocil po latach? Jak szybko był ślub? Bo na to czekam najbardziej. Jesteśmy już dorośli, dojrzalsi i mądrzejsi niż kiedyś. Mnie cieszy to bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po 3 latach wrócił, ślub następnego dnia potem my żyli długo i nieszczęśliwie. Puszczaj się dalej i ciesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To jemu zależało na powrocie do mnie bardziej niż mi, więc nie mam o co się martwić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I co nie ma nikogo kto wrocil po latach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie warto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaa

Ja tak miałam wystarczy tylko chcieć i dbać o to a będzie samo się ukladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaa

Trzymam kciuki żeby wam wyszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To jemu zależało na powrocie do mnie bardziej niż mi, więc nie mam o co się martwić 

wcześniej pisałaś, że chciał wrócić do tej drugiej, więc pewnie to ją kocha

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×