Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ktoś

12 lat razem 5 lat córka i zdrada

Polecane posty

Gość Ktoś

Jestem załamany. Mamy śliczną kochającą córkę. Moja żona nie wróciła na noc po imprezie firmowej. Myślałem, że coś się.stało.

Była odmieniona, chłodna i agresywną.

Długo kłamała

Na telefonie nagle hasło.

Jak przeczytałem to szok. Ona pokrywa kumpla wyznaje mu miłość troszczy się o niego. On ją olewa.

Powiedziała mi że to miłość platoniczna....

Masakra

Jesteśmy po 30tce zaplanowaliśmy drugie dziecko.

Co mam robić ....

 

😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loko

Zbieraj dowody . Ogranicz swoje wydatki na dom do minimum ,oszczędzaj . Córkę kochaj mocno . Nie daj się wciągnąć w gierki bo w sądzie facet zawsze jest traktowany jako winny czegokolwiek . Chłodna głowa w decyzjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Loko napisał:

Ogranicz swoje wydatki na dom do minimum ,oszczędzaj .

To znaczy co?

W ramach zemsty nie dawaj pieniędzy na dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

was już nie ma, amok ż. potrwa min 2 lata chyba że kochaś odwali numer i sprowadzi ją do miejsca w którym powinna być ( zerowe). ale czy będziesz chciał mieć taka kobietę za żonę ??? wątpie nawet jak teraz inaczej myslisz to za pare miesięcy różowe okulary opadną i zmienisz decyzję. Nudziło jej się, brak emocji w ustabilizowanym związku  i popłyneła. Nie wiesz nic co mówi w 100% ( Powiedziała mi że to miłość platoniczna....) a to co robi w 50%. ,,Konsumpcja" tam była =nie wróciła na noc po imprezie firmowej. Myślałem, że coś się.stało.Była odmieniona, chłodna i agresywną.Długo kłamałaNa telefonie nagle hasło.

To objawy przekroczenia granicy przez kobietę , teraz będzie kręcic , kłamac bo nie wie co robić by ,,jeśc ciastko i miec ciastko". Zbieraj dowody, kopiuj i umieszczaj w kilku miejscach bo kobieta w amoku niszczy męża dla kochanka usprawiedliwiając swoje postępowanie na wszelkie sposoby. Teraz przekieruj swoje wszystkie uczucia na dziecko bo żony już nie masz , może za jakiś czas będzie płakać, brać cię na litosc byś jej wybaczył ale to nie z miłosci ale z pazernosci na kasę i odrzucenie społeczno rodzinne jako tej co zdradziła. Zadbaj o zdrowie bo teraz gwałtownie będziesz je tracił , wkoncu to najgorsza rzecz dla psychiki jaka mogła się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palma babska
20 godzin temu, lonelyman napisał:

Tak się kończy większość związków. Sam to przerobiłem.

ale co wy kur/wa chcecie? dajecie babom "wolność" z której nie potrafią korzystać, robić kariery gdzie masa pokusy, imprezy firmowe, itp., zamiast być matką i gospodynią to te się sz.macą w świecie biznesu, a wy potem w szoku? baby to ułomne istoty i łatwe w manipulacji, muszą mieć bata i twardy zestaw reguł nad sobą albo palma im odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siurak
41 minut temu, Gość gość napisał:

was już nie ma, amok ż. potrwa min 2 lata chyba że kochaś odwali numer i sprowadzi ją do miejsca w którym powinna być ( zerowe). ale czy będziesz chciał mieć taka kobietę za żonę ??? wątpie nawet jak teraz inaczej myslisz to za pare miesięcy różowe okulary opadną i zmienisz decyzję. Nudziło jej się, brak emocji w ustabilizowanym związku  i popłyneła. Nie wiesz nic co mówi w 100% ( Powiedziała mi że to miłość platoniczna....) a to co robi w 50%. ,,Konsumpcja" tam była =nie wróciła na noc po imprezie firmowej. Myślałem, że coś się.stało.Była odmieniona, chłodna i agresywną.Długo kłamałaNa telefonie nagle hasło.

To objawy przekroczenia granicy przez kobietę , teraz będzie kręcic , kłamac bo nie wie co robić by ,,jeśc ciastko i miec ciastko". Zbieraj dowody, kopiuj i umieszczaj w kilku miejscach bo kobieta w amoku niszczy męża dla kochanka usprawiedliwiając swoje postępowanie na wszelkie sposoby. Teraz przekieruj swoje wszystkie uczucia na dziecko bo żony już nie masz , może za jakiś czas będzie płakać, brać cię na litosc byś jej wybaczył ale to nie z miłosci ale z pazernosci na kasę i odrzucenie społeczno rodzinne jako tej co zdradziła. Zadbaj o zdrowie bo teraz gwałtownie będziesz je tracił , wkoncu to najgorsza rzecz dla psychiki jaka mogła się zdarzyć.

ziom powinien też sobie laske znaleźć i mogą dalej udawać małżeństwo przecież, nie jest źle, teraz w sumie ma dobrą wymówke, po co rozwody i inne cyrki administracyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygrałeś

Ciesz się że tą pissde inny wziął, teraz sam innej poszukaj bo masz zielone światło, jesteś znowu singlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lsuuta
50 minut temu, Gość gość napisał:

was już nie ma, amok ż. potrwa min 2 lata chyba że kochaś odwali numer i sprowadzi ją do miejsca w którym powinna być ( zerowe). ale czy będziesz chciał mieć taka kobietę za żonę ??? wątpie nawet jak teraz inaczej myslisz to za pare miesięcy różowe okulary opadną i zmienisz decyzję. Nudziło jej się, brak emocji w ustabilizowanym związku  i popłyneła. Nie wiesz nic co mówi w 100% ( Powiedziała mi że to miłość platoniczna....) a to co robi w 50%. ,,Konsumpcja" tam była =nie wróciła na noc po imprezie firmowej. Myślałem, że coś się.stało.Była odmieniona, chłodna i agresywną.Długo kłamałaNa telefonie nagle hasło.

To objawy przekroczenia granicy przez kobietę , teraz będzie kręcic , kłamac bo nie wie co robić by ,,jeśc ciastko i miec ciastko". Zbieraj dowody, kopiuj i umieszczaj w kilku miejscach bo kobieta w amoku niszczy męża dla kochanka usprawiedliwiając swoje postępowanie na wszelkie sposoby. Teraz przekieruj swoje wszystkie uczucia na dziecko bo żony już nie masz , może za jakiś czas będzie płakać, brać cię na litosc byś jej wybaczył ale to nie z miłosci ale z pazernosci na kasę i odrzucenie społeczno rodzinne jako tej co zdradziła. Zadbaj o zdrowie bo teraz gwałtownie będziesz je tracił , wkoncu to najgorsza rzecz dla psychiki jaka mogła się zdarzyć.

Nie słuchaj popaprańców, których nikt nie chce.

Powyższe to teoretyczny bełkot.

To Twoje życie. Twoje decyzje. Skoro zdradziła to nie byłeś ideałem. 

Jedno czego możesz być pewien,  że dowiesz się tylko tego co sam odkryjesz. Ona nigdy nie powie o wszytskim co było. Osoba zdradzająca kłamie do końca.

Ale może nic nie było.

Wiadomo: billingi, historia wyszykiwania w telefonie,  sprawdzanie np.dzwonienie z wizją (videorozmowa) zamiast zwykłego, czyli pokaż gdzie jesteś itp...

I rozmawiaj z nią. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahmet6
21 godzin temu, Gość Ktoś napisał:

Jestem załamany. Mamy śliczną kochającą córkę. Moja żona nie wróciła na noc po imprezie firmowej. Myślałem, że coś się.stało.

Była odmieniona, chłodna i agresywną.

Długo kłamała

Na telefonie nagle hasło.

Jak przeczytałem to szok. Ona pokrywa kumpla wyznaje mu miłość troszczy się o niego. On ją olewa.

Powiedziała mi że to miłość platoniczna....

Masakra

Jesteśmy po 30tce zaplanowaliśmy drugie dziecko.

Co mam robić ....

 

😞

Czy mogę zapytać o imię twojej żony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Gość palma babska napisał:

ale co wy kur/wa chcecie? dajecie babom "wolność" z której nie potrafią korzystać, robić kariery gdzie masa pokusy, imprezy firmowe, itp., zamiast być matką i gospodynią to te się sz.macą w świecie biznesu, a wy potem w szoku? baby to ułomne istoty i łatwe w manipulacji, muszą mieć bata i twardy zestaw reguł nad sobą albo palma im odbija

Ojojoj..... nieważne czy to kobieta czy mężczyzna, człowiek, który wychodzi rano z domu do pracy, na zakupy, z psem, odprowadzić dziecko do przedszkola spotyka się z pokusami...

To nie praca jest winna, że kobieta zdradza

Mężczyzna przy którym kobieta czuje się piękna, przy którym czuje się swobodnie, ktory daje jej poczucie bezpieczeństwa nie ma konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Nowy Dzień Nowa Ja napisał:

Ojojoj..... nieważne czy to kobieta czy mężczyzna, człowiek, który wychodzi rano z domu do pracy, na zakupy, z psem, odprowadzić dziecko do przedszkola spotyka się z pokusami...

To nie praca jest winna, że kobieta zdradza

Mężczyzna przy którym kobieta czuje się piękna, przy którym czuje się swobodnie, ktory daje jej poczucie bezpieczeństwa nie ma konkurencji.

bzdury, poczytaj tu ,,wychodzenie z romansu" . Tam kochają mężów , chwalą ich i przyprawiają rogi. Taka natura kobiet, wytworzyła ją ewolucja, szukanie emocji, lepszego ? nie wiadomo czego. Są ludzie którym to łatwo przychodzi i są z zasadami ( dużo daje wychowanie w domu rodzinnym) , zresztą same tłumaczą potem że nie wiedzą ! ( bzdury). Facet poznał prawdziwą naturę żony a co z tym zrobi to jego decyzja na lata jak chce być przez nią postrzegany przez lata i czy lubi być zdradzany . Kontrola permanentna nic nie da bo idzie zwariować a i sposobów na ukrycie jest wiele. Zresztą zaufania tam już nie ma i nie będzie to zostaje w psychice i jest nie do wymazania. Daj jej wolnosc , ona tego chce i nic ją nie zatrzyma aż pierd....lnie o dno, wtenczas może coś zrozumie ale to już dawno będzie po czasie.

Pewna grupa kobiet będzie zawsze szukała zieleńszej trawy u sąsiada, weż zwykłe niezamożne małżeństwo - marzenie jej to bogatszy partner, zamożne - więcej czasu z partnerem i czułości, bardzo zamożne - brak czasu z partnerem , nudzenie się. Pomijam efekty pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kur... zawsze znajdzie powód żeby nadstawić innemu, mają to w genach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No i jeżeli jej wybaczysz to będzie jeszcze gorzej, dopiero wtedy będzie się puszczała, wiedząc że miękka faja jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kiedyś powstrzymywał je tylko strach przed biciem najpierw przez tatę a później męża, same nie mają żadnych hamulców, dlatego teraz puszczanie jest tak powszechne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Tez nieraz myslalam o zdradzie ale z innego powodu. Bardzo moje cialo zmienilo sie po 3 ciążach(zaplanowanych ).. Nie ,nie cellulit,obwisle cycki. Mąż mowi,ze "tam" juz nie jest tak samo i uprawiamy sex raz na 3 miesiące.. Ale rozwodzic sie nie zamierza,mowi ze rozwod to glupota i za duzo roboty poza tym kocha mnie i dzieci!! A ja coraz czesciej mysle o zdradzie,bo ile mozna tak zyc? On przez te 15 lat roztyl sie,posiwiał,stracil kilka zębów i nigdy nie powiedziałbym mu tego co on mi😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Nowy Dzień Nowa Ja napisał:

 

Mężczyzna przy którym kobieta czuje się piękna, przy którym czuje się swobodnie, ktory daje jej poczucie bezpieczeństwa nie ma konkurencji.

To jest istotne drodzy panowie.... I tylko to... jak to zrozumiecie nie będzie zgrzytanie zębami i powodu do zdrad 

3 godziny temu, Gość Weronika napisał:

Tez nieraz myslalam o zdradzie ale z innego powodu. Bardzo moje cialo zmienilo sie po 3 ciążach(zaplanowanych ).. Nie ,nie cellulit,obwisle cycki. Mąż mowi,ze "tam" juz nie jest tak samo i uprawiamy sex raz na 3 miesiące.. Ale rozwodzic sie nie zamierza,mowi ze rozwod to glupota i za duzo roboty poza tym kocha mnie i dzieci!! A ja coraz czesciej mysle o zdradzie,bo ile mozna tak zyc? On przez te 15 lat roztyl sie,posiwiał,stracil kilka zębów i nigdy nie powiedziałbym mu tego co on mi😢

A tu potwierdzenie tezy. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×